Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

sierpnioweczko pewnie juz masz Szymusia wiec GRATULUJE. mam nadzieje, ze nie bylo komplikacji i ze jestescie cali i zdrowi odezwe sie jutro buziaki maluchom forumowych mamusiek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym wyskoczyła na spacer - tylko teraz Młody mi padł. Jutro cały dzień u rodziców na Dziesięcinach, a po niedzieli jak najbardziej chętni jesteśmy na spacerek po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochaniutkie Ja we wtorek pisze sie na spacer (bo pewnie poniedzialek spedzacie z mezami) kurde! przez zabkowanie albo nietolerancje zelaza przez mala nadal mamy przerabane nocki. ledwo na oczy widze :( no ale kiedys to minie :) pozdrawiam Was kobietki i dzieciaczki odezwijcie sie co ze spacerem- czy sa chetne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula mozesz mi napisac o tym gienku szama cos tam :P Bratowa chce do niego isc na operacje do PSK, ale wiadomo mo pierwszo wizyta u niego. Jak myslisz jak pojdzie do niego na wizyte prywatnie to zapisze ja do siebie na zabieg w PSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mam pytanie: skąd wiadomo że idą ząbki? Moja Gabrysia jest ostatnio bardzo niespokojna, to że ślini się i wkłada łapki do buzi jak opętana to już norma, zanosi się płaczem jak nigdy no i jakoś słabo sypia. Gdzieś czytałam że mogą to być ząbki ale czy oby nie za wcześnie? Jutro kończy 3 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atiseni może to też być skok rozwojowy. u nas już widać jakieś białe kreski w miejscu zębów - ale jak to z zębami - moga jeszcze długo iść. do mam niemowlaków - trwają zapisy dzieci na basen - my własnie załapaliśmy się na sobotnie zajęcia o 8 rano. sierpniowa mamo - i jak tam sobie radzisz? Gratulacje przede wszystkim!!!! dziewczyny a co u reszty - jak maluchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie się zapisaliście na basen? ja chcę też chodzić z Gabrysią ale dowiadywałam się w takiej szkole nauki dla niemowlaków "kajtek" że dopiero od 4 miesiąca, więc jeszcze musimy zaczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my akurat 1.09 skończymy 4 miesiace i zaczynamy 5 więc tam sie załapiemy, ale pierwszy raz słyszę, że takie ograniczenia są - nic mi pani nie mówiła, chociaż o wiek spytała - to próbujcie potem zapisy są chyba na dwa miesiące i potem jak coś tzreba pewnie dzwonić i trzymać łapę na basenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zobaczę, bo jednak my mamy urodziny dopiero 17. więc jeszcze będzie wcześnie, ale jak coś to i tak w sobotę rano to dla nas za wcześnie :P mała zawsze śpi więc wolę późniejszą godzinę. Dzięki za wiadomość o tym skoku bo nawet nie wiedziałam że coś takiego jest, co prawda to u nas wypada ok tygodnia za wcześnie ale może to to, w końcu dziecko nie rośnie jak w zegarku i czasem są odchylenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajęcia są o różnej godzinie ja wolę rano i potem cały dzień dla nas - jakoś Bartek się przestawi w sobote - przeżyjemy. Skoki to skoki - a każde dziecko jest inne i rozwija sie w swoim tempie i tyle w tym temacie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgailona
drogie mamy, podpowiedzcie gdzie moge znalezc ogloszenia o sprzedazy wozkow, lozeczek uzywanych z rejonu bialegostoku ?? od kilku dni buszuje po sieci w poszukiwaniu wozka dla malego ale nic konkretnego nie znalazlam, moze istnieje jakas lokalna stronka z ogloszeniami a ja nic o niej nie wiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogłoszenia to na bialystokonline, w zakładce akcesoria dla dzieci tam codziennie ktoś daje ogłoszenie że sprzeda wózek lub inne rzeczy dla maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamy z Biełegostoku i chciałabym zadać Wam jedno pytanie. Muszę zapisać się do szkoły rodzenia i słyszałam o jakiejś przy szpitalu na Warszawskiej, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Poradźcie mi coś proszę w tej kwestii, bo jestem zielona w tym temacie, czas mnie goni, a nie znam nikogo takiego kto byłby na czasie w sprawach szkoły rodzenia. Będę Wam baaaardzo wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy kosciele sw wojceicha na warszawskiej jest za darmo przy szpitalu sie placi zara znajde stronke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:):):) Dzięki za gratulacje:) Ja już z Szymusiem w domciu:) Mały urodził się w czwartek o 14.55. Waga 3350g, długość 58cm:) Śliczny chłopczyk i póki co bardzo grzeczny;) Moja druga miłość:) oj.. chyba się budzi, więc szybciutko. Poród bez komplikacji. Na początku po odejściu zzo bolało jak nie wiem, ale już ok. czuje sie dobrze, choc niewyspana;) Nawał przeżyłam, nie było tak strasznie. Dziś na zdjęcie szwów. Muszę się umówić na bioderka. Gdzie badałyście u swoich maluchów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sierpniowa mamo, gratuluję syneczka. Moja Gabrysia była prawie taka sama jak się urodziła (3400 g i 58 cm) i też była spokojna... była bo teraz zrobiła się marudna, nie może zasnąć i wtedy krzyczy i płacze a nigdy taka nie była :( a na bioderkach byłam na Bema ale podobno też przyjmują w DSK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpnioweczko na bioderka jezdzimy na sienkiewicza- budynek obok rossmana i nie bylo tam kolejek i zajefajny lekarz Magnuszewski. dziewczyny mam zepsuty laptop wiec nie mam jak pisac a na spacer trudno mi sie umowic bo maz wyjezdza i codziennie cos zalatwiamy np zakup ciuchow, jedzenia, ubepieczenie itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na bioderka do Omedy na Ciepłej - czysto szybko i bez kolejek sierpniowa mamo - jeszcze raz gratulacje i ciesz sięmaluchem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowa jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee cieszymy sie razem z tobą hihihih JA NA BIODERKA DO DSK CHODZIŁAM MAMAANIA AGDZIE TWÓJ WYJEŻDZA NA DŁUGO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rajka - maz leci w srode do Islandii (na Islandie jak ktos woli) tak jak rok temu :( ale se popisalam :) maz wzywa do spania ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowa - jeszcze raz gratulacje i buziaki dla Szymka (ależ mi się to imię podoba) :) Jeśli chcesz na bioderka do DSK to zapisuj się już zaraz teraz, bo tam po półtora miesiąca się czeka ;/ lepiej już właśnie na Sienkiewicza, ale najpierw zadzwoń i się umów. Ja chodziłam na Zamenhofa, bo za późno się obudziłam, a tam to od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Dzięki za gratulacje:) U nas spokojnie, maluch śpi dużo, ładnie je i mam nadzieję, że nadrabia ubytek wagi w szpitalu. Jest przesłodki. Jakichś większych problemów nie ma. Tylko trochę piersi mnie bolą. taki kłujący ból zwłaszcza po karnieniu rozchodzący się promieniście od brodawki w głąb piersi. Jak szukałam w necie to to przypomina "przeziębienie" piersi. Słyszałyście o czymś taim? ;/ W każdym razie dzis ubrałam się cieplej a wczoraj termofor przykładałam na wieczór i jest lepiej. Małemu ropi się lewe oczko. Lekarz kazał przemywać tylko i masarz kanalika łzowego robić. Mam nadzieję, ze samo ustąpi, bo u córeczki mojej koleżanki to musieli mechanicznie udrażniać w szpitalu.. Ja też czuję się lepiej z dnia na dzień. Szwy coraz mniej dokuczają i czuję sie coraz silniejsza. Po jakim czasie od porodu wyszłyście ze swoimi maluchami na pierwszy spacer? Ja planuję jutro na króciutko. Chciałam dziś, ale strasznie wietrznie było i zrezygnowałam. Dziś mój M umówił się na pępkowe z kumplami wiec wieczor sama z Szymkiem spedzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowka- ja o przeziebieniu piersi nie slyszalam ale ja mialam kilka dni po porodzie takie jakby mrowienie/pieczenie i balam sie ze pokarm zanika ale po 3-4 dnaich przeszlo :) my z ilutka 5-6 dni po porodzie bylismy juz "na miescie" a to byl listopad. zaczynaj spacery od kilku minut (zima to najpierw zaleca sie werandowanie- czyli trzymanie dzieciaczka przy otwartym oknie, stopniowo zwiekszajac czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowa - śmiało wychodź na Małym na spacer, zacznij tak od 20-30minut. My wyszliśmy jak Mały miał 9 dni, a to był grudzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany! co tu tak pusto??? Ja juz slomiana wdowa :( Ilutce wychodza dwie gorne 2-ki (choc nie ma jeszcze 1-nek) i od kilku dni jest ciezko z jej spaniem :( teraz to mi karoserie na piersiach porysuje :D a co u Was mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczyny jak tam u was??? u mnie porzadki mam kilka worów ciuchów po małym dużo nowych orginalnych miałam wystawic na allegro ale zdjec niechce mi sie robic a na białystokonline ...same wiecie .a o swoich ciuchach juz nie wspomne nastepne worki :/ miałam posprzedawac znajomej po 5 zł ale wyjechała.narobiłam sie dzisiaj jak oślica zostal mi juz mały pokoik ale to może jutro wieczorkiem albo pojutrze bo jutro w dzien na wioske do rodziców jade :) mały mój słuchajcie zaczyna sam dreptac po mnieszkanku :) (tata taki dumny z niego ) hihih a i siadamy juz na nocniczek z 90% skutecznościa hihih .Szykujemy sie na 1 urodzinki małego :) (zapraszam na impreze bedą flipsy soczki i herbatniki hihih) Maksymiliankowi od dłuższego czasu przeswituja już 1-ki górne ale ida ida i wyjść nie mogą a do tego wszystkiego idą mu przedtrzonowce chyba bo tam ma spuchnięte dziasełka a, i 2 dolna .Wszystkie naraz moje biedactwo czasem widze że go aż strzacha ,lecz dzielnie to znosi . Jakoś żadna nie pisze z was zagladam tutaj codziennie a tu nic pustki :( Mamaania moja ty biedna hihihi moge być twoją pocieszycielką hihihih .Zobaczysz szybko czas minie .nim sie obejrzysz a mąż bedzie spowrotem hihihih DZIEWCZYNY PISZCIE CO U WAS !!!!!!!!!!!!!!! CO NOWEGO WASZE DZIECIACZKI NAWYWIJAŁY CO NOWEGO JEDZĄ CZYM WAS ZASKOCZYŁY , CO U WAS TE DOBRE I TE ZŁE(mam nadzieje że złych nie ma wogóle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×