Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

NowaTu poprosze na prywatnym forum na namiary na Ciebie na FB jezeli jestem godna zostac Twoja znajomą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha dobrze ze nie jak Igułana Rajki :D No tak sobie wlasnie myslalam, bo moja mama niedaleko moniek wlasnie pochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, watpie. Moja mama blizej Jaswil. Poprostu skojarzylo mi sie ze czesto slyszalam o tym nazwisku. Szybciej moja mama moze znac jego rodzicow. Ja to raczej nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki! Dzięki za spotkanie:) Fajnie było sie zobaczyć:) Tyle dzieciaczków razem.. Mój mały też padł wcześniej, ale teraz daje się we znaki .. juz powoli trace cierpliwosc, bo nie chce spać tylko się wierci i stęka i grymasi.. Chyba to z nadmiaru wrażen.. Rajka-pyszne pierniczki:) Spróbuję zrobić tez w weekend -może wyjdą..:) mamaAnia -a gdzie Ty się podziewasz? szkoda ze Ciebie nie było z nami.. Jak chrzciny-urodziny? Jak Ilonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wpadam na chwile - jestesmy juz w domu ale wstalam wlasnie po 3 godz odsypiania nieprzespanych nocek. ilonka ponoc ma refluks ale niiektore wyniki beda dopiero w poniedzialek. odezwe sie moze jutro bo nadal jestem spiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE FAJNIE BYŁO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak wogóle to heja :* po pierwsze dziekuje ze przyszłyście było naprawde ....wrrrrrrrrrrrrr............(fajnie) wiecie ze nasze odkurzacze(dzieciaki)wszystkie paprochy z dywaniku po sobie posprzatały :P hihihih mój mąż mówi :ale wsale sajgonu nie było troszke zabawek :P zapraszam na nastepne spotka nie przygotuje malucho, legumine i ziemniaczki pieczone z twarożkiem i rzodkiewką lub cos innego a dla nas jakies ciacho :) Aniluap coesze sie ze jej sie podoba oby służyło Nowa patrysia ciocie paulinke juz lubi prawda nawet jak ja na raczki wziełam co ty byłaś w kibelku to sie przytuliła hihihe sierpniowa a ty w dubsko powinnas dostac za te tutaj narzekania na kg wygladasz ślicznie wogóle wszystkie laski nie z tej ziemi jestesmy hih(ależ ja skromna ) ale wiecie fajne jestescie serio odrazu takji inny dzien to teraz kiedy sie widzimy ejj a ja na zaproszenie na fb nie zasłużyłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajka już Cię zaprosilam na FB :) takze jakby co, to ja. I juz teraz wiem dlaczego Ty Rajka ;) No to kiedy nastepne spotkanko? MamaAnia opowiadaj co tam u was, napisz co tam wam powiedzieli dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja dziś padnięta jestem.. Wszystko mnie boli i jakaś rozbita się czuję.. mały marudny więc mi nie pomaga:( Zaraz kąpiel małego i spać. Ja chyba też potrzebuję odespać nocne karmienia.. Poza tym nic ciekawego u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu mam nadzieje ze Cie nie rozkłada. A z nocnym karmieniem hmmm no cóz cięzki temat tez to przechodzilam do momentu podania butli, po butli jak sie nabomboliła to spała do rana bez drgnięcia. A ja słuchajcie mam jakies wyrzuty sumienia ze zostawiam Zuze na cały weekend z dziadkami a sami jedziemy sie wyszalec. Juz tesknie za nia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowa - no cóż nocne karmienia nie dają posapać, a potem zęby itd :) Aniluap - ale Wam fajnie - szalony wyjazd :) Chociaż mi się wydaje, że ja bym nie potrafiła zostawić synka i dobrze się bawić, ale kto wie. My wychodzimy za tydzień na bal andrzejkowy i już kombinuję, żebym sama małego wykąpała i położyła i wtedy pojedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa ciesz sie hahaha ja coale noce nie spalam przez kolki Patrychy. A Szymus taki spokojn. Napewno dzisiejsza nocka bedzie git!!! Aniulap ach jak ja ci zazdroszcze wypadu. Ja tez bym tesknila. Jedynie z eM bym mogla ja zostawic jakos bez skrupolow. Raz tak zrobilam umowilam sie z bratowa na winko i juz w sklepie byl tel. od eM ze mala wymiotuje. i tyle z mojego wyjscia bylo ;/ Ale teraz bym gdzies poszala. wiec mam nadzieje ze wybierzemy sie na te piwko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze sierpniowa niewiem co to noce nie przespane jak mały był mały bo przesypiał całe od 1,5 tyg ostatnio mi sie cos budzi niewiem czemu bedzie dobrze zobaczysz przyjdz do mnie u mnie odpoczniesz napoję cie nakarmię i maluchem i nic robic u mnie nie bedziesz musiała hihi Aniluap wiem kiedy w trakcie wiezienia małego do dziadków na wioske zawuciliśmy sie hihihi i nigdzie nie poszliśmy ale wynagrodzisz jej to ja nawet wiem jak hihihiihih ale o tym na koncu :) zobaczysz bedzue dobrze bedziecie dobrze sie bawic moze se w nocy poszalejecie hihi mc-dulka - weźmiesz mnie ze sobą na bal andrzejkowy ???? gdzie idziecie?????my raczej nigdzie sie nie wybierzemy ale pomysł masz dobrego nowa24 zapomniała sie ciebie spytac a ty tam u siebie na wiosce jakies kurki lub cos masz jak tak to przyjadę żeby maksymilian pogania bo u moich rodziców prawdziwa wioska ale oni chodują tylko...drzewa hihih i trawę dziewczy co u was ejjjjjjjjjj po drugie byłam dzisiaj w fikolandzie sprawdzic czy warto kupic ten grupon na internevcie ale wiece co ...niepodobało mi sie znaczy sie super labirynty ale mało zabawek dla skarów jak nasze w krainie smyka du dużo fajniej niewiem jak w bajkolandzie jest .W każdym bądz razie nie kupuje grupona . po trzecie mam pomysła moze w tyg jakiegos dnia pujdziemy razem z dzieciakami i mężusiami(jak bedą chcieli)do np.krainy smyka ????co wy na to ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowalismy sie to pojedziemy, juz wszystko umowione. Ja nie mam problemu z zostawieniem Zuzy z moimi rodzicami, ona uwielbia z nimi zostawac tylko to jest pierwszy nasz wyjazd ze zostawiamy mała na noc. Ja to jak zawsze jestem chętna na wyjscie do krainy smyka tylko ja bez emka bo pracuje. Mowicie tylko kiedy a my sie meldujemy z małą. Po warunkiem ze to bedzie po 14 :) A mamy bal choinkowy 22 stycznia "Bajkowy Bal Choinkowy" firma nam organizuje, juz Zuze zapisałam. Tylko musze pomyslec w co ją przebiore :). A co robicie Laski na sylwestra? Kurcze nam sie chyba zadne plany nie kroją jak narazie. Rok temu bylismy w domu bo Zuza malutka byla, dwa lata temu bylam na poczatku ciązy i w szpitalu wylądowałam bo myslalam ze juz po ciązy. A w tym rodzice mowią zebysmy szli bo oni z mała zostana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulap zostaw Zuze z mamą i idź. Ja tez jeszcze nie wiem co bedzie w tym roku. Dziewczyny napewna pojadą do babci, a ja nie wiem co ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×