Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

mamaania - na samo brzmienie słowa Grajewo dostaję alergii ;p ja teraz ostro zapracowana, więcej w pracy, niż w domu, bo jedna barmanka nam odpadła i trzeba pozapindalać trochę. Czytam forum jak tylko mogę, także jestem na czasie ;p W środę mieliśmy szczepienie odra-świna-różyczka Priorixem, jest git póki co. A Piotrek chodzi ;] przekomicznie to wygląda ;] coraz fajniejszy i śmieszniejszy ten mój zbój. Co do lekarzy to ja chodziłam na Królowej Rodzin państwowo, ciążę poprowadził mi dobrze, wszystkie badania zapewnione itp., ale tu pewnie zaraz Nowa mnie zjedzie, bo ona ma jakieś złe wspomnienia związane z tą przychodnią ;] Rodziłam na Zamenhofa i jestem z tego powodu diabelnie zadowolona ;] A w Grajewie to o wiele mniej śniegu jak w Białym, słowo. Tu nawet śnieg nie dociera ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lampia do jakiego lekarza chodziłaś tam? możesz mi podać numer do tej przychodni.a może jakaś kobietka wie jeszcze gdzie można państwowo chodzić na wizyty? a jednocześnie nie być jak niepotrzebny problem traktowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja jestem chora od 2 tyg. Od kilku dni biorę antybiotyk ale nie widzę poprawy :( Mam dosyć tej zimy. Niby krótko trwa a mam wrażenie że wieki Witaj agatka. Mi w tym roku trzaśnie trzydziestka, brrrr Ja rodziłam w USK, miałam "swoją" położną, więc było ok, ale gdyby nie ona to nie wiem. Dzięki niej miałam w końcu cc. Opieka po porodzie wg mnie niebardzo, pomoc pielęgniarek od dzieci - taka sobie. Klinikę prywatną odrzuciłam ze wzgl.na to że jak coś się dzieje to i tak wiozą do USK. Mimo, że rodziłam nie umiem powiedzieć gdzie lepiej i czy np sn czy cc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja prowadziłam ciążę troszkę dziwnie, tzn początkowo państwowo, na Siewnej, a potem chodziłam prywatnie, tak dodatkowo, więc badania miałam za darmo a dodatkowo jeszcze byłam u dr Świąteckiej tak od 6-7 miesiąca. Rodziłam w USK i następne też będę chciała tam urodzić. Jutrzejsze spotkanie aktualne? MamaAnia jak bliżej Rynku Kościuszki tzn gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to gdzie jutro i o której??? Nie jedziemy do znajomych :( Z dziecmi czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tylko cesaka wchodzi w gre bo straszliwie sie boje naturalnie i nikt ani wczesniej ani teraz nie zdolal mnie przekonac aby naturalnie urodzic jestem za uparta i znowu urodze wlasnie w prywatnej klinice na parkowej .w Poniedzialek pojezdzimy i poszukamy jakiegos ginekologa abym wlasnie mogla darmowe badania porobic. dzieki dziewczyny za informacje pojezdzimy i zobacze gdzie bede xhodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JESLI KTORAS Z MAM BEZIE W POBLIZU MNIE TO ZAPRASZAM A KAWKE W SUMIE TOPRKTYCZNIE CALYMI DNIAMI JESTEM SAMA NO I NOCAMI CHLOPAK CIAGLE W PRACY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialam z Monia i my na bank bedziemy o 17 pod ratuszem moze od strony pubu esperanto zebysmy sie nie ganialysmy dpokola ratusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm Agata chętnie ale kurcze daleko odemnie. Może jak się przeprowadze :( Laski zbierac sie i na imprzeke jutro :) Ja z Aniulap bedziemy w 100000%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe z której strony jest te esperanto :P Mieszkam na tkim zadupiu ze nie wiem gdzie jaki pub jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Czyli lepiej od początku prowadzić ciążę u Was w Białym? A jak to jest z tą Parkową? To ta słynna klinika prywatna? Jakie są tam koszta? Czy dobrzy są tam specjaliści? Jakiego lekarza na Zamenhofa polecacie? Przepraszam za setki pytań, ale dopóki wątek jest aktywny, chciałabym zyskać informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez będe na 100 % akurat bedą u mnie teście zapewne zawsze przychodzą w niedziele z obiadem do nas wiec jak wyjdę to bedzie teściowa szczęśliwa i będą tańce swa wole :P Aniluap któredy idziesz moze po drodze się spotkamy ??? a ten castel to co to jest pub czy jakieś inne dziwadło niewiem niebyłam tam jak sie tam trzeba ubrać tak wiecie łądnie(typu pantowelki i kiecka) czy tak :] swojsko budty spodnie i t-shirt?? pytam sie niewiem ????a czemu castel iza_iza jaka ty stara 20 na karku i odrazu stara jak teście?? lapia jka tez mam takie słowo na które dostaje allergi ....teee........ihihihi pamietam jak mój człapał hihi ty to musisz tutaj wracac wiesz mc-dulka- bo to tzreeba tak jak ja z gębą do nich to chodzą jak nakręcone samochodziki później agatka my też siedzimy w domu :) ja od 4.30 do 16 jestem wolna i siedze nic nie roboie bo te panie tutaj nie odwiedzaja mnie za często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK O JEST BARDZO DOBRA KLINIKA JA PLACILAM ZA CESARKE W 2009R 1200ZL ALE DO SZPITALA NIE ZABIERASZ NIC DLA DZIECKA ANI PAMPERSOW ANI UBRANEK NIC NAWET JESLI CIE WYPISUJA TO TAK SAMO NIC NIE PRZYNOSISZ ONI CI UBIERAJ A W NOWE CIUSZKI CZPECZKE KOCYC DOSTAJESZ TAKA WYPRAWKE DODATKOWA WANIENKE KOSMETYK DLA DZIECKA JEDZENIE BIORA Z RESTALRACJI NAPARWDE BARDA DOBRE SOKI I WODA DARMOWA PIJESZ ILE CHCESZ KAWA DLA CIEBIE I GOSCI DARMOWA,SZAMPAN JAK DZIECKO SOE URODZI JEST ROZLWWNY DLA RODZINY ,PLAZMA NA SCIANIE NAPRAWDE BARDZA DOBRA OPIEKA WIEM ZE ZA CESARKE JEST 1200ZL A JAK RODZISZ NATY=URALNIE TO TANIEJ CHYBA 800ZL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rajka to nprmalny pub wiec na luzie. jak to cie nie odwiedzamy? O ty wredoto!!! bylam u ciebie tydzien temu no co za oskarzenia podle. mpzemy sie spotkac pod sklepem andrzej o 16:50 co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam uwazam ze plazma, szampan, itp to malo wazne akurat w takim mpmencie jakim jest porod. dla mnie najwaznieksza jest opoeka specjalistow nad moim dzieckiem. nie wiem co by bylo jak bym rodzila w marnurach dzieki bogu rodzolam tam gdzie maja najlepszy oddial dla maluszkow. w pywatnej klinice jest dobrze jak jest dpbrze jak nie to maja cie gdzies i odsylaja bo problemowych ciaz noe rozwiazuja taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE TU NIE CHODZI TYLKO SZAPANA TYLKO TEZ O PEDEJSCIE DO KOBIETY RODZACEJ TAM JEST WSZYSTKO DOKLADNIE OPOWIEDZIANE JAK TO BEDZIE WYGLADALA PRZYCHODZI DOKTOR I CI WSZYSTKO WYJASNIA 1 ZE ZAJMIE SIE DIECKIEM CO MUZ ROBI JAK TO BEDZIEPZRZEBIEGAC I TAK KAZDY CI WSZYSTKO DOKLADNIE WYTLUMACZY .JAK DLACZLOWIEKA MOJE KOLEZANKI I SIOSTRY RODZILY W ROZNYCH SZPITALACH W JEDNYM BYL LEPEJ W INYCH OKROPNIE ALE TU JEST NAPRAWDE PODEJSCIE DO PACJENTA NIE OSZUKUJMY SIE ZA KASE ALE JEST WIEC WOLALAM ZAPLACIC W SUMIE JAK RODZISZ NATURALNIE TO PLACISZ 800ZL MASZ ZNIECZULENIE CIUSZKI DLA DZIECKA ITP TO TAK NAPARWDE DAJESZ Z 500ZL BO UBRANKA I AKCESORJA TEZ KOSZTUJA ALE ZA TAKA OPIEKE WARTO JEST DAC SKORA NIE MUISZ OSZCZEDZAC I MOZESZ SOBIE POZWOLIC NA TAKA SUME TO NAPEWNO NIE BEDZIESZ ZALOWAC .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESLI NIE MASZ PRBLEMU Z CIAZA JEST WSZYSTKO OK TO BYM RODZILA W PRYWATNEJ KLINICE ALE JESLI MASZ ZAGRAZONE CIAZE ALBO JAKIES KOMPLIKACJE TO LEPIEJ W ZWYKLYM ALE DO KONCA TO NIE JEST TAKA PARWDA ANIU ZE TAK ODSYLAJA BO ZE MNA LEZLA DZIEWCZYNA GDZIE JA ODESLAI Z ZWYKLEGO SZPTALA DO EJ WLASNIE KLINIKI ABY TAM RODZILA DO BARZO DOBREGO SPECJALISTY KTORY PRACOWAL AKURAT W TEJ KLINICE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys ci napisze swoja historoe ale nie teraz bo jestem padnieta. tak naprawde nigdy noe wiesz czy z ciaza do konca bedzie ok. w 35 tyg moze sie pkazac ze masz wahania cisnoenoa i dupa. wiem co to walczyc o dzieckp ptem o utrzymanie ciazy i lezenie plackiem takze podczas porodu bylo mi wszystko jedno co ze mna liczyla sie dla mnie opieka nad zuza noe znioslabym tego gdyby noe daj boze cos bylo noe tak i ja bym zostala w klinoce a ja by zabrali do usk a tak jest jal cos soe dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZGADZAM SIE ZDAZA SIE ZE TRZEBA PRZEWIESC KOGOS Z PRYWATNEJ TO ZWYKLEGO SZPITALA ALE NIE MOZNA ZAKLADAC ZE KAZDEGO TO NAS CZEKA KOLEGI MAMA PRACUJE NA PARKOWEJ JUZ KILKA LAT I ON MI POLECIL TA KLINIKE I JESCZE U NICH NIE ZDAZYLO SIE ABY KOGOS TAK JUZ MUSIELI PRZEWOZIC BYLO OWSZEM PARE ALE NA PACZARKU PRZED PORODEM JESZCZE ODESLALI A ZRESZTO TU NIE MA CO SIE ROZPISAYWAC TO JEST KAZDEJ Z NAS WYBIR WIEC NIE MA CO SIE ROZPISAYWAC SAMA WYBIEZE GDZIE BEDZIE UWACAC ZA STOSOWNE KAZDA MA SWOJE ZDANIE I JE TRZEBA USZANOWAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olalo rozwaz wszystkie za i przeciw i sama zdecyduj to musi byc twoja decyzja a nie ci nazucana mysle ze sama podejmieszdobra decyzje tam gdzie bedziesz czula sie super i uznasz ze bezie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaalo - ja rodziłam na zamenhofa. Uważam, że poród tam był wart każdej złotówki. Mam niezapomniane chwile, pełne intymności, szacunku i dobrej fachowej opieki nade mną i maluszkiem. Mi właśnie nie chodziło o warunki, ale o stałą dobrą medyczną opiekę. Drugie dziecko też tam będę rodzić. To nie prawda, że tam nie mają jak ratować maluszków. Maja potrzebny sprzęt i jak coś się dzieje, to mają te różne urządzenia, ale odwożą dziecko do szpitala, bo nie mają uprawnień na leczenie chorych dzieci. Wiem,że każdy ma swoje zdanie na temat porodu, ale dziewczyny szanujcie opinie innych! Uważam, że osoba która rodziłaby i państwowo i prywatnie mogłaby porównać, ale jak ktoś rodził tylko w jednym miejscu to ma subiektywne zdanie.. Co do Zamenhoffa jeśli Cię zainteresuje jak wygląda poród, opieka itp to na kafeterii jest taki temat -tu masz link: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1370393&start=2100 Moją ciązę prowadził dr Lipski. Byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwzam ze dyskusja jest co najmniej pokroju karmienie piersia kontra mm ile kobiet tyle zdan i racji. chpdzilam na poczatki ciazy na zamenhofa do mlodzianowskiej ktora wiedziala ze moja ciaza jest wynikiem leczenia nieplodnosci. bylo ok dopoki bylo dobrze i .moja ciaza byla wzorowa. jak sie zaczelo w 15tyg problemy z szyjkja. w 20tyg zaczely sie lekkie zkurcze i grozil mi przedwczesny porod. czulam ze mnie zechca sie pozbyc wiec od 15tyg chodzilam do profesora S u ktorego sie leczylam. i mialam nosa bo powiedzieli mi ze moze pozzukam innego miejsca do porodu .w panstwowym szpitalu. takze jest super jak jest dobrze i tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałam rodzizć w prywtnej klinice ale u mnie jest problem. Moje wszystkie dzieci maja bardzo wysoką bilirubine i zawsze jestem z nimi w szpitalu min tydzień. Nikt w prywatnej klinice nie bedzie mnie tyle trzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no temat wyboru kliniki to temat rzeka, zalezy czego kobieta oczekuje... Dla mnie najwazniejsza byla opieka nad dzieckiem - szczegolnie gdyby wystapily problemy a prywatne odsylaja wlasnie do panstwowego i pozbywaja sie problemu....po porodzie 2 dni to ja i bez plazmy wytrzymalam bo i tak spac sie chcialo albo karmilam malą. PLus w prywatnych klinikach taki, ze jak od poczatku chodzisz do lekarza to zwolnienia masz jak w banku i wieczny usmiech lekarza. Na parkowej wszystkei mojekolezanki i przyjaciolki chodzily do Sobolewskiego to ja juz sie szykuje na 17 pod esperanto (kurde 2 lata nigdzie nie bylam - no poza dyskoteka w 5 miesiacu w M7) i nie ukrywam,ze wole restauracje Cezar ;) Mam nadzieje, ze moge zabrac swoja przyjaciolke tez mloda mamuske :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie OPIEKA nad dzieckiem i matką jest najważniejsza, a to ze ktoś jest niemiły jakoś można przeżyć chociaż po porodzie jak hormony szaleją to jest ciężko, przyznam i lepiej mieć obok miły życzliwy personel prywatnej kliniki. W prywatnej klinice (chyba na Zamenhoffa) jest sprzęt ale nie każdy a po porodzie liczy się każda sekunda. Gdybym miała rodzić prywatnie to na Zamenhoffa a nie na Parkowej. Na Parkowej byłam kilka razy na ktg i owszem wszyscy niby mili ale w tak sztuczny sposób, że aż czułam sie niedobrze. Na Zamenhoffa też byłam kilka razy i jakoś lepiej odbieram tamtejszy personel. Koleżance wody odeszły 6 tyg.przed t.p. pojechała na Zamenhoffa a tam co? Ona i mąż mieli podpisać , że będą tam rodzić na własną odpowiedzialność i rzecz oczywista pojechali do USK i maluszek leżał chyba 2 czy 3 tyg. na neonatologii bo wcześniaczek. Kiedys rozmawiałam z położną która pracuje na Zamenhoffa i w szpitalu i powiedziała, że kliniki żeby sobie nie psuć reputacji to "biorą" łatwe do prowadzenia ciąże i porody, które nie zapowiadają komplikacji, także potwierdziła Słowa Aniluap Dobrej zabawy dzis Dziewczyny! Jak ja bym z chęcią wyszła z Wami na grzane winko, mniammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w końcu pod esperanto czy koło Andrzeja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×