Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

Laski może jutro mały babski wypadzik sobie zrobimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski dzis jest wyjscie o 19:30 tylko nie wiem jeszcze gdzie dokladnie sie spotykamy. czy sioux na lipowej? czy idziemyt do savony? Takze mam nadzieje ze sie tłumnie zbierzemy jak ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i na 100% bede ja, Rajka, mzebr Nowa chętnie przyjdzie jak znajdzie opieke do Partyski, MamaAnia moze tez bedzie. Tyle wiem Dziewczyny a reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam-nowe dla mam i dziec
Zapraszam na moje aukcje, nowe ubrania (głównie bielizna) dla mam i koszulki dla dzieciaków. Możliwość połączenia wysyłki z obu kont: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=383003 http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=12374735 Nie potępiaj od razu tylko zobacz - może Cie to zainteresuje :) Zapraszam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Czy może wiecie coś na temat żłobka żyrafki, jaka tam jest opieka, bo jak poczytałam opinie, to jestem przerażona, a od kwietnia wracam do pracy i poszukuję czegoś fajnego dla synka :) z góry serdecznie dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzieki za spotkanko Kto dzis chetny na spacer taka pogoda to żal nie wykorzystać. Ja wychodze tak miedzy 13-13:30 w stronę ratusza i do parku. Dajcie znac kto chętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki ja spalam wczoraj juz o 19! serio! w pracy usiadlam tylko na ok kwadrans i mogi mi w tylek wlazily, u alergolog ponad godzine bylismy i ciagle altam za Ilonka poki tatus nie przyszedl... dzis nie przyjade na spacer gdyz nie mam auta do 14 a poza tym ok 14:30 wyruszamy w gosci. Jutro raczej w okolicach bedziemy spacerowac z mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulap ja zawsze chętna. To może weź swojego męża a ja wezme swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Co tu taka cisza? Początek wiosny - paskudny - deszcz i wiatr oby szybko przyszło słoneczko i ciepełko :) Pisałyśmy niedawno o jadłospisie dzieci. Z surówek mój Szymcio je surówkę z marchewki i jabłka, marchewka+jabłko+por, dziś po raz pierwszy rzepę z marchewką. Jadł też kapustę kiszoną, ogórka kiszonego nie chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po przeprowadzce, jeden wieki koszmar za nami. Piotrek jest masakrycznie rozpieszczany przez dziadków, robi z nimi co chce i dochodzi na tym tle między nami do spięć, ale nie pozwolę, żeby mi dzieciaka zmarnowali. I wcale nie mamy więcej czasu, eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny juz tak wiosennie to pewnie na spacery smigacie i czasu nie macie na forum :D Nie pamietam czy pisalam ale tydzien temu bylam z Ilutka w szpitalu- zaalenie pluc i infekcja oka i nosa :( - KOSZMAR!!!! Od kilku tygodni jestem konsultantka Avon i jesli malybyscie ochote na produkty tej firmy to zapraszam- pomoge, doradze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wszystkiego Najlepszego z Okazji Wielkanocy. Smacznego jaja i mokrego dyngusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas masakra. Wczoraj pogotowie. Zap. oskrzeli. Dzis pogotowie i szpital. Ostre zap. oskrzeli. Masa lekow ale w domu sie leczymy jak narazie. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze Aniu trzymaj się i duzo zdrówka i całusków dla was dziewczyny a przede wszystkich dla Partysi. Biedna ta Twoja Niunia. Trzymam kciuki zeby obylo sie bez szpitala. Ciesze sie, że świeta mineły, bo nienawidze świą!!! Duzo zamieszania, robienia a do tego dodatkowe cm w biodrach same minusy - ze nie wspomne o wytrzymaniu pól dnia z rodzinka cała. Zuza dostała tyle zabawek ze kuźwa nie mam gdzie tego trzymac a za chwile trzeba będzie wszystko pakowac i sie przenosić jak to zrobic to nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mala wstanie idziemy do pediatry. Chyba jednak bez szpitala sie nieobejdzie. Ciezko widze zdrowienie jej w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulap witaj w klubie :( Ja tez nie wiem gdzie łapy wsadzić :( Patryk ma zapalenie płuc. Fuck ile można???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wszystkiego dobrego po swietach!:) Współczuje bardzo Waszym maluszkom... Zdrowia życze. A u nas swieta ok, maly na razie zdrowy, za to ja znowu chora na maksa... Ledwo dzis funkcjonuje. Siedze w pracy z chusteczka przy nosie bo tak sie leke, że nie nadążę wycierać! Gardlo boli, głowa peka...:( ech... Mój mały ma już 2 zęby, stoi na nóżkach jak go postawić przy kanapie, prawie juz siada i pełno go w całym domu. Jeszcze nie raczkuje tak jak powinien, ale czołga się z prędkościa światla:) Fajny jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u mnie zadnych nowosci... Ilonka po szpitalu nadal kaszle, miewa stany podgoraczkowe ale to raczej przez zeby i mam juz dosc lekarzy! bylysmy u nefrologa a jutro do ginekologa bo jej sie wargi lekko zrosly... zycze zdrowka dziewczynkom! i Sierpniowka Tobie rowniez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas już lepiej:) Patys znowu szaleje no i nie ma gorączki. Ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, życzę dużo zdrówka dzieciaczkom. A ja za niecałe trzy tygodnie wracam do pracy :( tak mi ciężko, nie wyobrażam sobie zostawić Gabrysi na cały dzień. ehhh Patryś to już roczek skończył, kiedy to minęło. Gabrysia niedługo też będzie miała pierwsze urodzinki. Szkoda że dzień jest taki krótki. Chciałabym z wami jeszcze wyjść na spacerek, tak jak w tamtym roku, ale chyba już nie zdążę. Jakiś mam zły nastrój... nie będę smęcić... zdrówka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ze jakiś mul przebił nam wczoraj opone w samochodzie!!!!!!!! Co za skurwysyństwo!!!!! Nic dobrego się nie dzieje tylko wszystko co złe to mnie łapie. Kiedy idziemy popić żeby wuluzować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko to może w przyszłym tyg, ale nie w weekend bo ja mam przeprowadzke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×