Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

14 października czeka mnie usg, zobaczymy czy ten mały zbój akrobata nie wyduma sobie, żeby na tyłku usiąść i tak sobie zostać :) Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suwalczanka nie ma sprawy- ja osobiscie to jestem zla na lekarzy, ktorzy nie chca zrobic cesarki z oczywistych powodow tylko kaza rodzic naturalnie np w przypadku ulozenia posladkowego czy waskiej miednicy lub jak jest duze dziecko. kużwa mecza nas jakby eksperymenty przeprowadzali zamiast zrobic ciecie po 2-3 godz a nie po 12 :) ja pewnie tez zostane wymeczona grom wie ile- moze tyle, by przyszedl na nowy dyzur trzezwy lekarz i zrobil cc przed pierwszym drinkiem ;) no zobaczymy... przezyje :) czesto Wam brzuch twardnieje? ja czasami budze sie w nocy z twardym brzuchem i kluciem w podbrzuszu i mam obawy czy to nie porod juz sie zaczal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suw@lcz@nk@
Mamo Aniu:) Powinnaś mieć wyznaczony termin stawienia się na cc do szpitala. Skoro zabieg jest planowany, nie powinno być mowy o trzymaniu na porodówce. Chociaż z drugiej strony to Wszystkie wiemy jak wygląda to powinno i nie powinno. Co do tych kłuć i twardego brzucha, to pewnie są to skurcze przepowiadające. Nie wpadaj wtedy w ,,panikę" oddychaj postaraj się rozluźnić, głaszcz brzuszek i wszystko będzie Ok. Mi to pomaga. Gorzej jak za stopę skurcz w nocy złapie:( oj a coraz częściej mi się to zdarza. Pozdrawiam cieplutko i miłego wieczorku życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suwalczanka ja wole za czesto brzucha nie masowac- obawiam sie, ze to moze wywolac skurcze porodowe :) wyobrazcie sobie, ze jedna z dziewczyn z forum listopadowego urodzila juz we wtorek dziewczynke! szok! jutro jak tylko wroce z apteki pakuje torbe do szpitala! :D jejku jeszcze nie mam koszuli ani kapci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh... nie Ty jedna jeszcze nie masz nic do szpitala. Chyba naprawdę trzeba się za to na poważnie wziąć, bo jak dzidzi zechce się wcześniej wyjść to będzie problem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc brzuchatki Mam juz prawie wszystko do szpitala (jeszcze tylko kapce :) Wczoraj odebralam wielka przesylke z apteki DOZ i mam takze wszystkie leki,kosmetyki dla siebie i dziecka. Wiecie jakie tam maja promocje? Fajna sprawa I fotelik juz mam do auta, kobietka przyslala wczoraj, dorzucila kilka fajnych gratisow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suw@lcz@nk@
Hejka dziewczyny :) Mamo Aniu :) ,,zazdroszczę" Ci wigoru i radosnego nastroju oczekiwania jaki bije z Twoich literek:) Motywujesz nas do ruszenia czterech literek :) Lapio:) coś nie widać Ciebie, czyżbyś rzuciła się w wir zakupowy?!:) Osobiście czekam jutrzejszej wizyty u lekarza, żyjąc nadzieją na wyjście od niego z zaświadczeniem o wskazaniu do cc. Normalnie nie mogę o niczym innym myśleć:( ciągle przed oczami mam wizje porodu pośladkowego i powikłań z maleństwem:( Jeszcze trochę to zwariuję:( bo normalnie nie mam fizycznie sił podnieść się z łóżka:( Ale za to bardzo cieplutko i serdecznie pozdrawiam Was ciężaróweczki i cieszę się z Waszych radosnych nastroi !!!! Mam nadzieję,że wkrótce i ja dołączę do radosnego oczekiwania na moją Lenkę! :) Udanych zakupów życzę!:) no i żadnych limitów na kartach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suw@lcz@nk@
Hejka dziewczyny :) Mamo Aniu :) ,,zazdroszczę" Ci wigoru i radosnego nastroju oczekiwania jaki bije z Twoich literek:) Motywujesz nas do ruszenia czterech literek :) Lapio:) coś nie widać Ciebie, czyżbyś rzuciła się w wir zakupowy?!:) Osobiście czekam jutrzejszej wizyty u lekarza, żyjąc nadzieją na wyjście od niego z zaświadczeniem o wskazaniu do cc. Normalnie nie mogę o niczym innym myśleć:( ciągle przed oczami mam wizje porodu pośladkowego i powikłań z maleństwem:( Jeszcze trochę to zwariuję:( bo normalnie nie mam fizycznie sił podnieść się z łóżka:( Ale za to bardzo cieplutko i serdecznie pozdrawiam Was ciężaróweczki i cieszę się z Waszych radosnych nastroi !!!! Mam nadzieję,że wkrótce i ja dołączę do radosnego oczekiwania na moją Lenkę! :) Udanych zakupów życzę!:) no i żadnych limitów na kartach ;P brrrrr:( jeszcze i forum się na mnie zawzięło :) nie chce puścić mojego posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEATRIS26
hej czy mogę dołączyć do waszego grona??jestem z okolic Suwałk Założyłam oddzielny temat ,ale wątpię żeby się rozwinął:( Jestem już mamusią 1,5 rocznej Nikoli i w brzuszku siedzi sobie Igor ,termin mam na początek marca ,ale coś czuję ,że wcześniej wyjdzie :D Suwalczanka do jakiego lekarza chodzisz??jejku mam nadzieję że jednak nie urodzisz pośladkowo dzidziusia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suw@lcz@nk@
Witaj Beatris26 :) Miło mi widzieć Twoje literki w naszym skromnym gronie:) Może wątek się rozwinie i będzie nas tu coraz więcej z okolic całego województwa?! :) Serdecznie gratuluję Igorka:) pewnie jesteś zachwycona,że teraz to będzie synek?! Pamiętam swoją dziką radość kiedy dowiedziałam się, że mój groszek będzie synem:) z wrażenia wyleciałam z gabinetu jak torpeda zapominając torebki:) Mijający mnie ludzie musieli jak nic myśleć, że zwariowałam!:) szczerzyłam się jak głupia przez łzy:) Chodzę do doktor Soch....iej, oczywiście prywatnie. Dziękuję za ciepłe słowa i wsparcie! :) Zrobię co tylko w mojej mocy,żeby moje maleństwo przyszło na ten świat z jak najmniejszym zagrożeniem dla jej zdrowia!!!! Pozdrawiam cieplutko i miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEATRIS26
Fajnie że odnalazłam takie forum:D Suwalczanko tak jesteśmy bardzo z mężem zadowoleni z tego że będzie teraz chłopczyk ,M bardzo chciał syna ,ja nie ukrywam że też ,jak pani doktor mi powiedziała ze na 100 procent chłop to łezka zakręciła mi się w oku :D ,imię już było od dawna wybrane przez męża ,choć mi na początku się nie podobało ,ale juz się przyzwyczaiłam :P Ja też chodzę do Soch....,zdecydowałam się na nią bo chodziłam do niej i przy pierwszej ciąży ,,poród mi odbierała ta położna co siedzi u niej ,co bada ciśnienie i waży ,bardzo miła kobitka ,,trafiłam na nią przypadkiem ,bo akurat miała dyżur .Jestem zadowolona z Suwalskiego szpitala ,mąż był przy porodzie i bardzo mnie wspierał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Mogę do was dołączyć?? Co prawda nie jestem z Białegostoku ale z Białowieży i nie jestem też w ciąży ale za to mam dwójeczję wspaniałych dzieciaczków (synek 22 miesiące córeczka 4 miesiące)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEATRIS26
Suwalczanko myślę że nie masz czego na zapas się martwić ,,na pewno jeśli dzidzia jest ułożona pośladkowo ,to pani doktor ci wypisze wskazanie na cc 🌼 w jakim masz wieku dzieciaczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do suwalskiego szpitala to nie miałam przyjemności tam rodzić ale słyszałam bardzo dużo pozytywnych komentazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEATRIS26
witaj Nati napisz cos więcej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny. Cieszę się, że powstał taki wątek. Chciałabym się do Was przyłączyć :) Jestem z samego Białegostoku :) Mam na imię Beata i mam 24 lata. Jestem w pierwszej ciąży i mój termin porodu zbliża się dużymi krokami :) Nasz syn Ignaś powinien pojawić się na świecie ok 17 października :) a kiedy przyjdzie mu na to ochotę to się okaże:) Jestem już od dwóch tygodni gotowa :) Torba spakowana i wszystko dla synka stoi i czeka :) Teraz zostało mi tylko chodzenie na ćwiczenia do szkoły rodzenia (swoją drogą POLECAM BARDZO!) i chodzę również na KTG bo już jestem w terminie to muszę odwiedzać lekarza co 4 maks 7 dni. Także nie wiem jak długo z Wami popiszę ale postaram się często odwiedzać forum bo czasami na prawdę można uzyskać nawet przez przypadek bardzo cenne informacje :) pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie witam :) p.s. aha nie wiem czy myslałyście o tym czy nie ale ja wam polecam zrobić posiew z pochwy dla własnego spokoju(ok.36 tyg. ciąży)... czasami przez głupią bakterie może być tyle nieprzyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho! juz 3 nowe dziewczyny mamy- wiatm Was wszystkie serdecznie wraz z dzidziusiami :) banan a gdzie chcesz rodzic? ja na pewno bede robic posiew- gdzie robilas? mi polecano na Mickiewicza robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo! o co tu taka cisza? dziewczyny jesli nie macie wcale albo malo pampersow to grzejcie do carefoura- jest swietna promocja- kupujac paczke pieluch za 42,95 dostajesz przy kasie talon na 20 zl do wykorzystania na zakupy nastepnym razem. kupisz paczke, maz druga na oddzielny rachunek a na 2 dzien kupisz kolejna paczke za te kupony - czyli 3 paczki pamperow w cenie 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suw@lcz@nk@
Hejka dziewczyny:) Witam serdecznie nowe mamuśki i ich bąbelki:) Beatris :) jesteś jedną z niewielu, którzy tak ciepło wypowiadają się o naszej porodówce. I życzę Ci z całego serducha, żebyś po porodzie Igorka miała równie ciepłe wspomnienia. Nati:) i jak się czujesz jako mamusia 4 miesięcznego brzdąca?! :) Córeczka pozwala pospać?!:) Banan:) to jedną nogą jesteś już na finiszu :) Będziemy trzymać kciuki i czekać na relacje:) Mamo Aniu :) a Ty nadal na zakupach szalejesz?! :) Dzisiaj byłam u swojej pani doktor, wyszłam z gabinetu z zaświadczeniem o wskazaniu do cc i zapewnieniem, że szpital musi je honorować. Już w domu, poryczałam sobie z radości i ulgi :) potem ,,padłam" i przespałam ponad 5 godzin:) a teraz zjadłam kolacje, nie musząc jej w siebie wmuszać:) Pozdrawiam cieplutko i miłego wieczoru życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati - myśle, ze bedziesz nam obecnie ciazarnym czasem rad udzielac przy maluszkach :) suwalczanka - wczoraj tylko po garnek dla mamy pojechalam do cerrefoura no ale jak zobaczylam taka promocje to nie moglam nie skorzystac- tylko mala pomylka- zakupy z talonem mozna dopiero w listopadzie zrealizowac :) milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*oj dziewczynki trzymajcie kciuki bo faktycznie to już nie długo :) WSZYSTKO SIĘ MOŻE ZDARZYĆ :) i szczerze to już by mogło :) JESTEM GOTOWA NA WSZYSTKO :) :) *a posiew robiłam w laboratorium w ESKULAPIE przy ulicy Malmeda(to ten budynek gdzie jest CASTEL), poleciły mi je dziewczyny ze szkoły rodzenia. Oprócz tego miejsca miałam drugie polecone, laboratorium przy ul. Krakowskiej, ale że na Malmeda było mi bliżej to zrobiłam tam :) Ceny podobne na Krakowskiej 35zł, a na malmeda 30zł. Badanie robiłam we wtorek i w piątek rano mogłam odebrać wynik. * I też Wam polecam szkołę rodzenia, nie wiem czy już o tym wspomniałam :) Na prawdę warto tam pochodzić dla siebie samej... * jakieś pytania jak macie to piszcie, poopowiadam trochę o szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rodzić chciałabym na Warszawskiej... mam nadzieję,że akurat trafię na ostry dyżur ale jak wyjdzie to się okaże. Wiem,że można próbować też w tępy dyżur na W-wską ale ile czy mnie przyjmą to nikt nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan - ja chodzilam do szkoly rodzenia ale odkad zaczelam miec twardnienia brzucha to nie chodze- staram sie oszczedzac, jezdzic za kierownica mniej i wogole chodzic. z reszta pamietam z 1-szej ciazy jak oddychac a po 2 na 90% cesarka mnie czeka. Jak zaszlam na warszawska popytac co i jak to oznajmilam poloznej, ze jak bedzie tepy dyzur to najwyzej w aucie na parkingu bede rodzic jak mnie nie przyjma :D od 3 moich kolezanek slyszalam zle opinie o psk (lacznie ze smiercia dziecka-przepraszam, ze to pisze!) a o warszawskiej tylko pozytywy, no i raz juz tam bylam wiec do psk to mnie anwet dzwigiem nie zaciagna p.s. suwalczanka super, ze dostalas zaswiadczenie do cc- bardzo sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suw@lcz@nk@
Hej Dziewczyny:) Mamo Aniu, czemu jesteś pewna cc na 90% ?! Czyżbyś nie miała czarno na białym wypisanego wskazania? Banan trzymamy za Ciebie i maleństwo mocno kciuki!!!! Na pewno świetnie sobie poradzisz!!!! Spotkałam się z opiniami na różnych forach, że szkoła rodzenia ma też swoje plusy jeśli prowadzące szkołę pracują w szpitalu w którym zamierza się rodzić. Mamo Aniu ja nie posiadam się ze szczęścia z powodu wskazań do cc. Dostałam ochrzan od lekarki, że zamiast przyjść od razu to zwlekałam i doprowadziłam siebie na skraj załamania. Teraz tylko muszę znaleźć szpital,który je uwzględni! Ale dzwoniłam do nfz i z moją historią choroby zapewniono mnie, że nie ma przeciwwskazań do uwzględnienia zaleceń. Moja Mała nie dość że siedzi na pupie, to jeszcze twarzyczką do brzucha:) Dziwnie odczuwam jej ruchy.Najczęściej nóżkami chodzi mi po miednicy i jak od trampoliny odbija się w górę w sam żołądek:) A co najdziwniejsze, to mimo ciągłego wiercenia nie odczuwam tego tak ,,boleśnie" jak przy położeniu normalnym. Echhh ale się rozpisałam:) Pozdrawiam serdecznie ciężaróweczki i życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suwalczankano niestety nie mam papierka od gin, ze powinnam miec cc ale wcale mi na tym nie zalezy :( dzis okazalo sie na ktg ze mam skurcze! :( obym wczesniej nie urodzila... a za tydzien mam znowu wizyte i bede znowu miala mierzona miednice wiec moze pani doktor wowczas wypisze mi papierek jesli uzna, ze to konieczne... Hi! na malmeda robia posiew za 30 zl i na miejscu pobieraja probke :) tylko jak sie pojawia jakies grzybki to jest doplata 30zl za ich rozpoznanie... mamusie! gdzie sie podzialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaAnia- o widzisz, powinni to mówić przed pobraniem takiej próbki. Mi nikt nic takiego nie powiedział. Wyniki wyszedł dobry więc nawet nie wiedziałam. Wszędzie czają się dodatkowe opłaty :) A ja chodzę na ktg i jak na razie cisza :) a powiem szczerze,że mały już mógłby się pojawić na świecie :) dwa dni temu opadł mi brzuszek i coraz ciężej mi się śpi...w sumie to prawie nie śpię bo średnio co 2 godziny wstaję na siusiu, tak mi uciska pęcherz. W dzień jak chodzę to mam skurcze prawej nogi także już coraz mniej kolorowo jest :) Ale nie należę do narzekających i ciumkających mam więc mówią,że jest ok :) Do terminu 7 dni. a może już mniej? Tylko ta mała istotka w brzuchu wie kiedy dokładnie to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jeszcze jestem :) wczorajszy cały dzień upłynął mi pod znakiem zapytania bo miałam cały czas skurcze. Ale na wieczór ustępiły także dalej czekamy :) Dzisiaj na razie nic nie czuję, no może to że mały coraz mniej się rusza, chociaż nadal potrafi dobrze kopnąć :) czekamy :) i już z niecierpliwością ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRA SPACERÓWKA
witam, a do kiedy ta promocja w carfurze? i czy w galerii zielone wzgórza obowiązuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta promocja zdaje sie, ze do 11.10. .Na stronie carrefoura jest gazetka z data promocji i zdaje sie, ze w obu galeriach obowiazuje :) zwykle tak jest banan tylko pamietaj bys dala nam znac jak urodzisz i koniecznie zdaj relacje z porodu i pobytu w szpitalu- juz niedlugo bedziesz miec swoje sloneczko :) a ja jeszcze miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×