Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cie kawaaa

Z jakim biurem na wycieczkę?

Polecane posty

No to chyba dwa najbardziej znane i zaufane biura podróży. Itaka ma teraz niezłe promocje z racji swoich 22 urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś chyba ostatni dzień tych promocji, tak? wydaje mi się, że tylko w kwietniu miały być, ciekawe czy coś nowego się pojawi ;) a jeśli nie to trzeba będzie na last minute i hity tygodnia polować, te oferty zawsze mają świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zdania, że tak naprawdę każde biuro ma fajne wycieczki objazdowe (wiadomo, te większe biura mają ciekawszą i szerszą ofertę) a wiele zależy od czystego przypadku - nie na wszystko przecież można mieć wpływ. No ale jeśli jedzie się z najbliższymi osobami to nie ma się czym martwić. Ale też nie każdy lubi takie objazdówki bo sa dosyc męczące więc jeśli tak to niech szuka wycieczek na allinclusive.com.pl (no bo tam są wyjazdy "ze wszystkim ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtunia masz rację. Faktycznie jest to spora wygoda, gdy nie trzeba się martwić o miejsce, hotel itd. Poza tym jednak jeżeli jedzie się np. całą rodziną itd. to w sumie fakt, że w cenie jest jedzenie itd. to jest taniej i wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blik
Zawsze też można zrobić tak, że tydzień objazdowy, a tydzień lenistwa. Biura podróży w większości mają takie oferty. Są nawet takie już dla dzieci. Widać kolonie i obozy tematyczne to nie jedyne co ciekawe biura jak travel solutions mogą proponować. Wszystko w zasadzie jest kwestią pomysłu na własne wakacje i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam stronę z ofertami allincusive.com.pl, mają sporo zagranicznych ofert, wszystko w standardzie all inclusive. Warto zwrócić uwagę na last minute, dużo okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matricsPL
Zawsze szukam takich, które wracają część wydatków do systemu zniżek matricsPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczta pantoflowaa
znajomi wrocili wlasnie z wycieczki z grecosem (korfu) i sa zachwyceni. grecos ma w ofercie grecje, turcje i hiszpanie, my w tym roku chcielismy raczej albanie, wiec nie skorzystamy, ale podobno warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz dwa trzy biuro wybierz ty
z takim, które ma odpowiadającą Ci ofertę, któremu nie gozi bankrucwo, które może poszczycić się doświadczeniem, które ma dobre opinie, odpowiednią do jakości cenę (najtańsze nie znaczy najlepsze), które specjalizuje się w danym kierunku. wszystko na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginalolobrygida69
zgadzam sie,to,ze najtaniej nie znaczy najlepiej.ja słucham zawsze polecen znajomych, raczej wybiore biuro specjalizujace sie w jednym kierunku niż organizujace za tanioche wycieczki, ktorych nikt ze znajomych nie moze zarekomendowac. jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się marzy wyprawa na jakąś konkretna górę, jako, że Rysy i większość polskich szczytów zaliczyłem. Znalazłem ofertę homohibernatus.eu i muszę przyznać, że ich wycieczki prezentują się naprawdę okazale. Np. wyprawa na Mount Blanc, świetna rzecz, profesjonalna grupa podróżników, czyli można czuć się bezpiecznie. Widziałem na ich facebooku zdjęcia z wyprawy i filmiki, niesamowite widoki. Inne oferty też mają świetne, np. wyprawa do Tajlandii i Kambodży (zwiedzanie Angkor Wat i pałacu królów w Bangkoku), dużo pieszych wycieczek w dżungli). Świetna rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wycieczka a wczasy to zupełnie coś innego. Wydaje mi się, że jeśli chodzi o wczasy takie ponad tydzień to napewno ze sprawdzonym, dobrym biurem podróży, które ma doświadczenie w ich organizowaniu. Wycieczki też ale napewno wiele jest innych mniejszych biur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam przede wszystkim korzystać ze stron konkretnych biur podróży, a nie z pośredniczących. U pośredników w większości przypadków dowiesz się dopiero po podpisaniu umowy, z jakim konkretnie biurem jedziesz. A może sie okazać, że dane biuro jest do niczego albo ma kiepską pozycję finansową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram poprzedniczkę, ja patrze bezpośrednio na stronach biur podróży i przynajmniej wiem od początku na co się piszę...w tym roku wybierzemy coś z last minute Itaki, nie wiem co i nie wiem za ile, liczę na to, że w lipcu będzie coś ciekawego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafid
Polecam Chorwacje albo Bułgarie... w miare tanie miejsca gdzie mozna jeszcze odpoczac od tlumow turystow jak np w Hiszpanii. Jezeli szukasz ofert to rozejrzyj sie po internecie za jakimis mniejszymi biurami. Osobiscie polecam viator.pl, bylem w tym roku i sie nie zwiodlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafid
Polecam Chorwacje albo Bułgarie... w miare tanie miejsca gdzie mozna jeszcze odpoczac od tlumow turystow jak np w Hiszpanii. Jezeli szukasz ofert to rozejrzyj sie po internecie za jakimis mniejszymi biurami. Osobiscie polecam viator.pl, bylem w tym roku i sie nie zwiodlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wycieczkowicz
Tyle teraz tych biur i ofert, ze faktycznie niełatwo się zdecydowac. Ale myśle, że każdy z największych graczy na rynku organizuje ciekawe i bezpieczne wczasy. My z rodziną w tym roku szukalismy czegos tańszego i jedziemy z biurem beefree... mam nadzieję, że atrakcyjna cena przełoży się na komfort wczasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnik on
A ja tam nie korzystam z biur podróży. Sam sobie rezerwuję wszystko. Bilet lotniczy wyszukuję z promocji http://okeytravel.pl/promocje-lotnicze.html Później czytam o różnych hotelach, rezerwuję, dobieram ubezpieczenie i w drogę. Jem tam, gdzie jadająmieszkańcy danego miasta. Oni wiedzą gdzie dobrze żywią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asterikss
w pewnym wieku i z obowiazkami rodzinnymi wygodniej jest jezdzic z biurem podrozy. kiedys bylismy sceptyczni, ale ostatnie 3 lata zjezdzalismy greckie wysepku wlasnie z bp i faktycznie taki sposob podrozowania okazal sie byc dla nas idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do asterikssa
a z kim jezdzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asterikss
no my akurat z grecosem z poznania. biuro sie sprawdzilo, wiec jakos nie ma potrzeby zmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaa
niezle sie to biuro rozwija z tego co obserwuje, ciekawe czy rozszerza oferte poza grecje w przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko grecja
z tego co pamiętam, to maja jeszcze turcje i jakas hiszpanie, majorke bodajze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majorka tak
majorke maja na pewno, bo bylam z nimi w uboeglym roku. fajne wakacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kożuszek
A możecie rzec coś więcej o tym biurze BeeFree o którym tu wspominacie? Też ciągle widze ich reklamy, chętnie się dowiem więcej:) Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mamy dużo pieniędzy to Neckermann. Ale polecam jeszcze itakę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiadacz
@ Mada25 - Neckerman jest taki drogi? @ Kozuszek - www.beefree. pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko grecja
ja znam bee free trochę.. chcę z nimi jechać do egiptu i na razie są fajne ceny. mam nadzieję że nie przekłada się to na gorszą jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czaq09
Mnie sie wydaje, po tym jak poczytałam na ich stronce, że sa bez zarzutu. Chyba Rainbow nie nabierałby klientów na coś zawodnego, chyba nie chciałby w ten sposób stracic swojej marki ;) a oni sa może po prostu tańszym odpowiednikiem, duzo biur tak teraz ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×