Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość anka87678

fajne sklepy internetowe z ubraniami jakie znacie?

Polecane posty

Gość Gosua
Ja ostatnio regularnie kupuje w www.valis.com.pl :) Super ceny, bez zdzierania tak jak w większości butików internetowych. Ubrania bardzo dobrej jakości i blyskawiczna wysyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony mogę polecić sklep www.HirexShop.pl - bardzo fajne ceny i piękne ubrania, modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dezze
Ubrania, dodatki, buty – często zaglądam do nico.com. Mają w dobrej cenie i ładne ubrania. Także jestem zadowolona z zakupów u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio najczęściej kupuję w Studio Rydzka https://studiorydzka.pl/ spoko ceny, mega szybko wysyłają i często jakieś promocje mają. I zaglądam też do by Design bo tam też fajne ceny bywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jakiegoś czasu często zaglądam na stronę www.missguided.com/pl , zamawiałam z tej strony zarówno sukienki jak i spodnie czy bluzki. Za każdym razem dostawa przebiegała bez zarzutów, ubrania były dobrej jakości, a ceny okazyjne. Zwłaszcza polecam tą stronę jeśli chodzi o sukienki. Moja, którą zamówiłam na wesele była obłędna!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modi4moda to złodzieje, uważać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny butik www.octavilla.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynka333
Na https://magmac.pl/ jest już dostępna kolekcja jesienna. W tym za niecałe 70 zł bomberka damska w świetnym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasias12345
kupuję w wielu sklepach i nie mam jakiegoś ulubionego. ubezpieczyłam natomiast wszystkie transakcje internetowe w banku Raiffeisen. Opłata symboliczna ale za to pewność że nie będę do tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w wojasie często kupuje buty. Zamawiając przez internet można się załapać na zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BARDZO POLECAM MULTU.PL ! :) Ceny bardzo niskie, jakość super i szybka dostawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liska41
ja kupuję ostatnio w Nico, dlatego że nie dość że mają bardzo fajne ubrania to jeszcze dodatki - i można spokojnie wszystko dobrać w jednym sklepie! super opcja dla mnie to jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio kupowałam sukienkę w www.takeshop.pl Bardzo miła obsługa, na zamówienie czekałem jakieś 3 tygodnie więc ok. Sukienka jest świetna, fajnie wykonana i idealnie się nadała na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że takim sklepem jest ten http://pitbull.warszawa.pl/meskie/koszulki.html - ogólnie mają tam fajny asortyment dużo ciekawych rozwiązań dla osób, które uprawiają sport. Koszulki ksw, kurtki damskie, specjalne leginsy i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaNosek
mają duży wybór i niskie ceny, sama dodawałam opinie ze zdjęciem pod sukienką, więc warto sprawdzać jak rzecz wygląda w rzeczywistości ;D www.take.shop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alikkaa
no ja jestem zadowolona z zakupów w nico.com.pl - bardzo lubię tam robić zakupy bo ubrania sa w dobrej cenie i przede wszystkim dobrej jakości! takie zakupy to czysta przyjemność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassskas
ja jestem zadowolona z nico.com.pl - mają bardzo duzy wybór. o ile się nie mylę będa mieć jakieś urodziny teraz wiec pewnie i będą rabaty...także to jest mega plus u nich bo zawsze coś się fajnego znajdzie...a jak cena jest super to wiadomo że zakupy będa udane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie przestaję się zachwycać https://rozmiar32.pl/ Polecam:) bo to super fajny sklep z ubraniami damskimi i dodatkami. Brawo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martona
Łatwiej byłoby wymienić czego nie kupuję. A więc nie kupuję żywności i kosmetyków. Poza tym internet to mój wielki i najlepszy sklep. Kiedy kupowałam zastawę stołową trochę się bałam że dotrze w wielu kawałkach. Ubezpieczyłam szybko e-zakupy w banku Raiffeisen. Przesyłka dotarła w całości ale nie żałuję bo ubezpieczenie kosztuje mniej niż korek od markowego wina. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuleczka2345434
Ja ostatnio kupowałam biżuterię na https://meikapearls.pl/ i doszła przepiękna! :) Do tego super obsługa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×