Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość anka87678

fajne sklepy internetowe z ubraniami jakie znacie?

Polecane posty

Gość gość
Fajnych sklepów z ubraniami znam wielee.. ale do fajnych mogę zaliczyć tylko niektóre z nich, born2be.pl jest moim ulubionym ze wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dwie strony, z których zamawiam non stop i nigdy nie było z nimi najmniejszego problemu: renee i born2be :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaa1
Zgadzam się z gościem powyżej, na borna trafiłam już jakiś czas temu i za każdym razem potrafią mnie pozytywnie zaskoczyć jak przeglądam u nich ciuszki albo buciki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 msc 40 GB za 29 zł 2 msc 40 GB za 29 zł 3 msc 40 GB za 29 zł 4 msc 40 GB za 29 zł 5 msc 40 GB za 29 zł 6 msc 40 GB za 29 zł 7 msc 80 GB za 29 zł 8 msc 80 GB za 29 zł 9 msc 80 GB za 29 zł 10 msc 80 GB za 29 zł 11 msc 80 GB za 29 zł 12 msc 80 GB za 29 zł 13 msc 100 GB za 29 zł itd. * Umowa elastyczna, * Możliwość rezygnacji w dowolnym momencie * Dostawa gratis Sprawdź: https://link.do/1HUcx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
Na pewno netmoda.pl. Ja z siostrą ostatnio to tylko tam zamawiamy bo mają na prawdę dobrą jakość. Raz zamówiłam sobie zły rozmiar więc bez żadnego problemu mogłam wymienić na inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje buty i ubrania na renee, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinek
Ja bardzo często ubrania zamawiam na Netmoda.pl :) Atrakcyjne ceny kuszą, ale dla mnie ważna też jest szybka dostawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek9505
rzadko kupuję coś przez internet, ale jak już się decyduję to zazwyczaj zaglądam na born2be.pl, sklep sam w sobie jest fajny, dobra obsługa jak zadzwonię z jakimś pytaniem, sama stronka też jest całkiem fajna i przejrzysta, do tego nigdy nie narzekałem na ubrania, które tam zamawiałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam ubrania sportowe, ale wiem że nie każdy je lubi. Moja ulubiona marka to Cuna zone, dobrej jakości ubrania i fajnie się noszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderka123b
Polankafashion.com ma bardzo fajne ubrania. Generalnie bardzo często zamawiam ubrania własnie z tego sklepu. Materiał to 100% bawełna dzięki czemu jest wytrzymała i idealnie leży na sylwetce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okazje
Ja od siebie polecam stronę http://okazjonerzy.pl bo tam codziennie dodają nowe zniżki, wyprzedaże i promocje w znanych sklepach, korzystam i zaoszczędziłem sporo czasu i pieniędzy np. na ciuchach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealefajna
Ja od siebie mogę polecić: annemone.pl answear.com nie wszystko na moją kieszeń ale mimo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia007
Ja widziałam ostatnio super kurteczki na Netmodzie ;) Zamawiałam już u nich ubrania i byłam bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często robię zakupy na www.HirexShop.pl - bardzo polecam, duża jakość ubrań i przede wszystkim bardzo dobrze się prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renee! Kupuję od nich od jakiegoś roku i ani razu się nie zawiodłam. Raz musiałam zwrócić buty, ponieważ były za małe i nie było z tym żadnego problemu. Po ok tygodniu miałam pieniądze już na swoim koncie, dzięki czemu zamówiłam ten sam model w większym rozmiarze :) Obługa klientsa jest naprawdę pomocna, w razie problemu kontaktuję się z nimi i zawsze posłużą dobrą radą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele jest fajnych sklepów, ale z tych które warto polecić to na myśl przychodzi mi born2be.pl Nigdy nie miałam powodów do narzekania, ubrania i buty są porządne i cały czas widzę, że można u nich kupić nowe wzory i fasony :) Pare razy składałam zamówienie przez tel., to pracownicy infolinii też bardzo przyjemni, polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia92
Jeżeli szukacie fajnych ciuszków, to modne i stylowe ubrania znajdziecie na https://pesca.pl . Szczególnie polecam ich sukienki. Świetna jakość. Zawsze jestem zachwycona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożenka 1989
sprawdź na www.kashmir-butik.pl może mało znany sklep jeszcze ale polecam, sama go niedawno odkryłam na Facebooku i zrobiłam zakupy u nich. Jestem bardzo zadowolona z sukienki jaką u nich kupiłam. Za chwilę zamawiam T-shirty bo właśnie mają jakieś nowe <3 już wiem, że będzie to jeden z moich ulubionych butików, bo mają ciuchy dobrej jakości i w przyzwoitych cenach a i za wysyłkę dużo nie biorą no i jest szybka :P czekałam niecałe dwa dni i już, miałam swoją cudną sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje top 1 jeśli chodzi o sklepy internetowe z ubraniami to jest zdecydowanie https://ubierzsie.com/armani-jeans - akurat pojawiła się nowa dostawa ostatniej kolekcji od Armaniego i chodzę cała w skowronkach. Bardzo lubię takie marki jak Prada, Hugo Boss, Versace i właśnie mój ukochany Armani. Outlet internetowy to jedyny sposób by mnie było stać na taką jakość. Polecam szukać i zapoznać się z tym sklepem. Nigdy nie miałam z nimi problemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_Uderna
Ja znam bardzo fajny sklep, z którego korzystam już od lat. https://mewa24.pl z polecenia koleżanki bardzo przypadł mi do gustu ze względu na dobrej jakości odzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×