Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dark_Baloon_Orginał

Co myslicie o tej fryzurze?

Polecane posty

Gość lemonlemon
ze jest do banie bez obrazy trzeba bylo cala glowe sobie na rozowo no zal jak ja nie cierpie takich dziewczyn ja jako chlopak lubie kolory naturalne a nie jakis dziecinny roz no kuzwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara92222
ja tez właśnie puszkuje jakiejś fajnej fryzury. I szukam czegoś właśnie podobnego. Mam włosy długie, bo do połowy pleców i mam grzywkę. Włosy są proste i tylko lekko pocieniowane, ale nie tak jak na zdjęciu. Nie wiem jakby mi się coś takiego układało, ale też chcę coś zmienić. Jeśli będziesz dalej szukała fryzury to wklejaj linki, bo widzę, że szukasz czegoś podobnego do mojego pomysłu. Ja jak szukałam to tylko mi emo wyskakują takie typowe szopy wytapirowane i ciężko ocenić jakby to się układało bez tych udziwnień i żeby nie wyglądało jak emo. Ciężko coś mi znaleźć. A le ta fryzurka nawet spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie kilka zdjęć
http://www.google.pl/images?q=w%C5%82osy+d%C5%82ugie+cieniowane&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=_ianTPaJB83JswaN7oi6DA&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=1&ved=0CDAQsAQwAA&biw=1024&bih=578

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×