Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alexra

bądźmy Fit:) redukcja tłuszczu, siłownia, sport - kto ze mną?

Polecane posty

O właśnie rower, szkoda, że nie mam tutaj swojego, ale nie bardzo jest gdzie go trzymać... A spacery rozpoczęły się pełną parą. Koleżanka do towarzystwa i wędrujemy :) A i panowie zaczynają się w życiu pojawiać, komplementy drapiące ego też :) Kocham wiosnę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nabawilam sie kontuzji bicepsa... uczucie jakby ktos rwal scierke... oby to nie bylo nic powaznego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć fitnesski! Kilka dni temu ruszył pierwszy w sieci blog z 3-miesięcznym kompleksowym programem zwalczania cellulitu: www.jaksiepozbyccellulitu.com Publikuję tam tylko sprawdzone porady, wskazówki, ćwiczenia na smukłą sylwetkę, a przede wszystkim mam dla Was specjalne zaproszenie do współtworzenia wyjątkowego poradnika walki z cellulitem. Dzieląc się swoimi sposobami i doświadczeniami, staniecie się współautorkami opublikowanego za 3 miesiące najlepszego poradnika w Internecie! Serdecznie zapraszam Was na bloga, dziś wpis o podręcznym arsenale w walce z cellulitem. Cell pal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dimma
Witam Was wszystkich, Oto moja spowiedź: mam 28 lat, 171 wzrostu i 62 kg wagi. Pewnie coś jest ze mną nie tak, bo waga wydaje się być idealna, a jednak wyglądam źle. Moje wymiary: 94-76-95 od razu widać, że problemem jest brzuch, jest okropny, z mojej winy oczywiście. Pasłam się radośnie z mężem i takie są efekty. Jakiś miesiąc temu otworzyły mi się oczy. Poszłam po kostium kąpielowy do New Yorkera. Góra wyglądała ok, dół w największym rozmiarze wyglądał strasznie. Pupa i biodra siedziały w nim w miarę, natomiast wokół brzucha pojawiła się brzydka opona. Dodatkowo pojawił mi się cellulit na udach, pupie i ramionach. Wyglądałam jak baleron. Właśnie wtedy popełniłam błąd, przeszłam na dietę dukana. To był pierwszy raz kiedy podjęłam się jakiejkolwiek diety. Przestrzegałam jej bardzo skrupulatnie. Efekt? 2 kg mniej, fatalne samopoczucie, cera mi się posypała. Wtedy stuknęłam się w czoło i zapisałam na siłownię, ( 3x w tyg, dodatkowo od paru miesięcy chodzę 1x w tyg na taniec). Pewnie wielu z was ma doświadczenie i tej materii. Powiedzcie mi proszę, czy przez 2 i pół miesiąca regularnych ćwiczeń zdążę poprawić choć trochę sylwetkę ? Nie chcę chudnąć! Chcę zgubić ten paskudny brzuch i ujędrnić ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od tygodnia się męczę na siłowni - to mój kolejny powrót... ale wiem, że warto! 3 razy w tygodniu plus rozgrzewające serum Eveline Extreme 3D - działa! latem zmieniam na chłodzące z tej samej serii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_G
Ja nie przepadam za siłownią. Koniecznie chciałam schudnąć i zacząć się ruszać, więc zapisałam się na taniec. Trafiłam do szkoły Krzysztofa Polańskiego, na salsę dla pań. Jestem po prostu zachwycona! Nigdy nie sądziłam, że podczas tańca można tyle spalić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to z ciebie szczęściara, ja musiałam iść na zabieg do kliniki elite ale w sumie to jestem zadowolona bo pozbyłam się tłuszczu z brzucha i ud mam nadzieję, że na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię sobie od czasu do czasu zjeść kanapkę z majonezem czy usmażyć coś na oleju. Chodzę też sporo na siłownię, ale przez używanie zwykłych produktów spożywczych nie mogłem zbić kilogramów. W końcu znalazłem na www.swiatsupli.pl , np. majonez zero kalorii, spraye do smażenia, czyste masła. W mojej kuchni sprawdza się taki układ idealnie. W końcu nie mam efektu jojo. Jem smacznie, a jednocześnie nie czuję się przepełniony w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja dołączam :) sport w ostatnim czasie stał sie mega modny! to nie ulega wątpliwości. Jdnak dla mnie nie liczy sie ani zumba, ani squash ani taniec. Jestem fanką siłowni, od kilku miesięccy mam treningi z personalnym trenerem z http://www.elitesportfood.pl i czuję sie jak ryba w wodzie! A sylwetka? Coraz lepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
By być fit należy mieć odpowiednią motywację oraz odpowiednie podejście. Wychodzi na to, że najlepiej ćwiczyć siłowo 3 razy w tygodniu po siłowni od razu cardio a w pozostałe dni odpowiedni spacer y mięśnie odpoczęły. Zobaczcie tu gość na blogu opisał: http://urodawnetrz.5v.pl/2017/03/05/spacer-czy-silka-na-odchudzanie/ Średnio 4kg w miesiącu mniej przez 3 miesiące 12 kg - Nieźle jeśli nie kłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrycze999
Jasne wakacje tuż tuż więc trzeba być w miare wysportowanym. Ja jestem obecnie na diecie i dużo trenuję. Każdego ranka jem chrupkie truskawkowe musli Fittela, które dodają mi sił na cały dzień , potem już tylko jakiś lekki obiad i efekty są jak ta lala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur Kąkol
Dobrą opcją jest stworzenie domowej siłowni, w której będzie można poćwiczyć w każdym momencie bez wychodzenia z domu. Co do sprzętu sprawdź tutaj: https://www.k-sport.com.pl . Fajny asortyment, także na pewno coś wybierzecie dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasowe rzeczy w nowoczesnej estetyce produkuje K Sport, chwalę sobie zwłaszcza drążek, w sumie mógłbym tylko na nim ćwiczyć, ja w ogóle jestem zdania że własne obciążenie w większości przypadków wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×