Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alexra

bądźmy Fit:) redukcja tłuszczu, siłownia, sport - kto ze mną?

Polecane posty

Ja mam dziś dzień wolny, ale muszę sobie rozpisać treningi, bo chyba to wszystko u mnie zbyt chaotycznie wygląda...Łapki mnie bolą po wczorajszych ćwiczeniach; muszę spasować, bo za bardzo mam przypakowane ramiona:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuu taj pomyslalam o tych pieniadzacg- w chwili obecej jakby mi zginelo tylko 10 to bym sie wsciekla... wspolczuje wiec a dzisiaj do treningu dolaczyla Bianca- wnioski- co jest we mnie takiego, ze kobiety tylko na mnie spojrza, nie zamienia nawet ze mna zdania- a juz mnie nie lubia?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexra zazdrosne sa jak to baby :) wiesz jak jest, kolezanke to by chcialy miec ale najlepiej taka, przy ktorej moga brylowac :) oczywiscie nie wszystkie takie jestesmy haha le czesto sie takie przypadki spotyka :) ja jak chodzilam na normalna silownie to kobity patrzyly na mnie jak na nienormalna, bo jak to zeby dziewczyna cwiczyla silowo? z duzym obciazenie? jezuuu nie wolno abolutnie, tylko rowerek, stepper i ewentualnie hantelki po 1.5 kg po 3 powtorzenia bo inaczej bede wygladala jak kulturystka !!!! i tlumacz takiej, ze zeby wygladac jak kulturystka to musialabym jesc po 3tys kcal dziennie, cwiczyc bardzo ciezkim obciazeniem do tego w inny sposob, a przede wszystkim miec do tego predyspozycje gdyby bylo latwo to co drugi facet by biegal z pieknymi bicepsami i kaloryferem na brzuchu no nic, pomarudzilam, teraz herbatka a pozniej bede jesc - do 15 mi zostaly 4 posilki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsa lala
bo ze zdjęć wynika, żeś tandetna...i ten łysy kolo ze zdjęcia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal jestem wściekła, bo te 50 zł musiałam wyłożyć ze swoich. Ze złości zjadłam górę czekolady. Źle mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... na poczatek glownie aerobowe, potem dolaczylabym silowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie piatek ! jeszcze "tylko" 7 godzin 45 min i do domu haha az sie boje wchodzic na wage w ten weekend bo strasznie sie opierdzielalam w tym tyg :( odpuscilam 2 treningi i duzo jadlam niby nie chce jakos bardzo chudnac tylko poprawic sylwetke, ale miloby zobaczyc troche mniej na wadze mam tylko na dzieje, ze nic mi nie przybylo :( teraz sniadanko, pozniej drugie, przekaska i lunch wszystko razem 700 kcal i do domu :) a tam kolejna przekaska, obiad - nie mam pojecia co - mam ochote na jakis fajny makaronik z sosem, wiec moze zrobie bo znalazlam super mielona wolowine tylko 5% tluszczu, do tego pieczarki, passata, papryka, jalapnos, pomidorki koktailowe i troche swiezych ziolek i powinno byc dobre :) jeszcze moze pokryje to odtluszczona mozzarella :) a pozniej zakupy jedzeniowe i trening, bieganie i rower no rozpisalam sie, ide po sniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam doła - pocieszcie :( Wyjdę na zazdrośnicę. Moja koleżanka z pracy tak przyciągnęła wzrok mojego znajomego, który akurat do mnie przyszedł, ze myśłałam, ze sie popłaczę :( Widać było, ze mu jej tyłek bardzo odpowiada :O No i mnie zazdrość trafiła. Bo fakt, ona jest bardzo zgrabna, ale też dużo niższa ode mnie. I normalnie poczułam się mega nieatrakcyjna i miałam ochotę schować się pod biurko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna was prosi,a wy dupa - po pierwsze to daruj sobie bluzganie :P Po drugie, czy słowo "aeroby" jest takie trudne? Na internecie jest masa info o aerobach, ich definicja też jakby ktoś nie wiedział. I po trzecie to skąd możemy wiedzieć jaki sprzęt jest dostępny na siłowni nowej koleżanki? Jak już pójdzie to zobaczy co jest dostępne. Po czwarte nawet laicy wiedzą, ze ktoś kto nie cwiczył nie porwie się od razu na sztangi kilkudziesięciokilowe. Zostaje bieżnia, rowerek, orbiterek, steper..czyli aeroby, które powodują chudnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem na jakim jestes poziomie jesli chodzi o kondcje i sile, wiec ciezko cos ustalic ale zrob sobie najpierw cardio - wiec co Ci bardziej pasuje- bieznia, rowerek, crosstrainer - albo wszystko po trochu - tak 40-45 min, a nastepne 45 spedz na tzw circuit training, wiec trening ustalony z gory (zeby nie walesac sie od maszyny do maszyny) tylko po kolei np 12 maszyn (lub wolnych ciezarow) kazde wykonujesz okreslona ilosc potworzen i bez odpoczynku od razu przechodzisz na kolejna maszyne. Kiedy skonczysz taki zestaw powtorz go jeszcze np 4-5 razy. Przed treningiem rozciaganie i po treningu tez ale ustalanie tak nie znajac mozliwosci jesli chodzi o sile, kondycje i sprawnosc jest ciezko nie moge napisac zrob np 5 km na biezni z predkoscia 10km/h bo nie wiem czy jest to malo, duzo czy w sam raz to samo jesli chodzi o cwiczenia na maszynach - ok moge powiedziec zrob 12 powtrzen ze sztangielka 15 lub 20 kg - zginanie lokci za glowe, skoro nie wiem czy nie jest to za duzo idz na silownie i zobacz z jakimi ciezarami dajesz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limoneka nie przejmuj sie :) wiesz jacy sa faceci - widocznie widzi latwy dostep hahaha :p wysokie dzieczyny sa fajniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie ma łatwego dostępu 😭 Ta dziewczyna tylko przez salę przeszła, a za nią męskie spojrzenia 😭 Też chciałabym tak działać, chociaż troszkę :( A tak przyciągam samych starszych facetów tak po 40stce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty kur*a a co mamy komus rozpisac plan treningowy do cholery???? krotkie pytanie krotka odpowiedz, chce wiedziec wiecej niech pyta. a co do wielkiego znawstwa- pewnie, najlatwiej powiedziec idz do instruktora;p i nie wypowiadaj sie na temat kogos kogo nie znasz i nie wiesz co wie a czego nie wie, tylko pierd...sz trzy po trzy no to sie wypowiedzialam i skonczylam powyzszy temat wracam do was laski:) ja dzisiaj mam w planie w koncu siasc na spokojnie, ulozyc plan zywieniowy na ten tydzien, zastanowic sie co dokladnie i w jakiej ilosci mi potrzebne, takze dzisiaj wyliczamy bialka, wegle, tluszcze, przekladamy to na produkty i jutro, chyba ze w niedziele jak za pozno z pracy wroce, zakupy:) dzisiaj wykupilam pol sklepu z warzywami:P:) a jutro proteinki, proteinki:)))) dzisiaj na dinner beef (krowa czyli:)) z 1cala cebula, 3 pieczarkami- samzone wszystko bez dodatkowego tluszczu, 2 mini-ziemniaczki (tak je nazywam bo sa naprawde takie miniaturki ziemniaka:)) i surowka z salaty lodowej, pomidorka, ogoreczka, szcypioreczka:))) pysznosci:))) musze wlaczyc do diety troche wiecej czerwonego miesa jednak, bo jak bede robic jak robilam to ze mnie samej niedlugo chicken bedzie;))) plan na przyszly tydzien jest taki, ze codziennie proteinowa sprawa wyglada tak- rano jajeczko, tudziez tylko z niego bialeczko:) z jakims tam pieczywem:) do pracy zabiore sobie zamiennie albo rybke, albo kurczaczka przygatowanego dzien wczesniej, po pracy a przed treningiem jakies czerwone miesko, po treningu chickenik. rybka- w zaleznosci co bralam do pracy. kazde danie to bedzie to plus jakas porcja weglowodanow, w tym warzyw. w miedzyczasie jakis owocek:) trzeba sie skupic nad wycinaniem brzucha- na marginesie- na trenerze dodalam wczoraj robione zdjecie plecow- NARESZCIE JESTEM ZADOWOLONA JAK NA NIE PATRZE:))))))))))))))))))) tylko ciagle musze dolna czesc dopracowac..;/ kwestia diety i odpowiednio czestszych treningow tej partii i absow tyle ode mnie:) ale sie rozpisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limonetka, chodz przytule:)) nie przejmuj sie jezuu jeden facet i wielkie halo- zobacz ilu ich jest:))) glowa do gory, piers w przod i jazdaaa:)) ale na silownie;P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach:))))))))))))))) i musze sie pochwalic:)))))) jak nigdy w zyciu nie umialam robic pompek, tak juz sie nauczylam robic nie tylko poprawnie meskie pompki:) ale i trudniejsze wersje tego cwiczenia:)))) JAKA JESTEM DUMNA:))))) pare miesiecy temu wydawal mi sie to kosmos:) teraz juz sie nie musze wstydzic przed chlopakami ze nie umiem pompek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracajac do kolezanki, ktora nieopatrznie zostala pomineta w calej sprawie dotyczacej zadanego przez nia pytania- ja od siebie moge skierowac na trener.pl i przegladniecie mojego dziennika- takie wykonuje treningi, mysle, ze w sumie dosc prosto opisane, takie treningi na jakie przeszlam od lutego uwazam za najlepiej prosperujace redukcyjnie i rzezbiaco. i ja i koledzy z silowni zauwazamy juz po miesiacu tych treningow dosc znaczne zmiany (tyle ze trenuje srednio 5, czasem nawet 6 dni w tygodniu). Takze w razie ciekawosci zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexra to gratuluje tych pompek - moje ukochane cwiczenia :) a gdzie mozna te Twoje zdjecia znalezc bo chetnie bym Cie zobaczyla :) ja juz po bieganiu, teraz robie trening, pozniej rowerek i w koncu poogladam sobie cos i sie zrelaksuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz sobie na trener.pl i znajdz mnie po nicku divawro jak nie bedziesz mogla znalezc wejdz na najczesciej odwiedzane, tam powinnam byc gdzies ja szczerze mowiac nie lubie pompek, ale dobrze siadaja na klatke i treiceps:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzieki :) ja pompki lubie tylko ze wzgledu na to, ze wlasnie dzialaja na kilka miesni, nawet samo pozostawanie w pozycji planku dziala na brzucho - nad ktorym musze pracowac przez nalblizsze 12 lat, albo i dluzej no dobra wchodze na trenera.pl i lece robic trening bo sie zakisze na tej kanapie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozno ten twoj trening:) ale sama czesto o tej porze koncze:) dzisiaj i wczoraj niestety lipa przez prace- wyszlam z domy o 6 rano wrocilam o 19.40;/ fakt faktem 2 godziny zajmuje mi sam dojazd, ale naprawde mielismy zapierdziel. jeszcze praca fizyczna, dodatkowo wczoraj w robocie przeszlam pieszo jakies 12km wiec... a treningow nie bylo, bo silownie mi zamykaja o 21.45 normalnie, a dzisiaj o 20.45, a trzeba cos jeszcze wrzucic na zab, wiec nie oplacalo sie na pol godzinky smigac...;/ ubolewam strasznie... mam nadzieje, ze jutro prace skoncze w normalnej porze, bo mnie nosi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow super masz figurke, zazdroszcze swietny brzuch, plecy i lydki nie wspominajac o bicepsie az mi motywacja skoczyla hahah ide robic te 1000 powtorzen !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na tygodniu cwicze tak do 22-23 najpozniej, bo chodze spac okolo 1 (trzeba wstawac o 6 rano), ale w weekendy czasem treningi koncze po polnocy bo siedze do 3 rano :) no juz naprawde uciekam paaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch? brzuch jest tragiczny, ale mysle, ze kwestia 2 miesiecy ostrej jazdy i sie cos tam z tego powycina... musze kupic sobie odpowiednie sprzety do tego celu, w razie jakby jakies komplikacje pojawily sie co do treningow z ronniem. czyli pasy na kostki, zeby moc doczepic nogi do linek wyciagu i takie jeszcze cos co pomaga odciazyc rece w robieniu abs-ow wiszac- lepiej skupic sie na brzuchu niz na tym ile rece wytrzymaja, chce jeszcze kupic takie kolko do robienia brzucha- w kleku sie jak najdalej odjezdza i wraca. dobre i nie najlatwiejsze, no chcialabym jeszcze podporki krecace sie do robienia pompek (choc to mozna zastapic hantlami). ale na to poczekam az bedzie wiecej kasy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz po treningu i rowerze, no i wczesniej po biezni :) p teraz szybki prysznic i moge sie zrelaksowac :) o ile mi na to koty pozwola hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cholerana wczoraj nie wlaczylam stopera jak robilam trening, wiec dzisiaj rano go zrobilam ponownie hahah a wieczorem zrobie kolejny, inny oczywiscie w miedzyczasie na rozruszanie serducha rower, bieznia i moze pojade na wybrzeze pobiegac bo ladna jest pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ale się rozkręciłaś:) Ja na dziś planowałam bieganie (+1 stopień za oknem i ból gardła, więc nic z tego) lub siłownię (bardzo mi słabo - nie wiem czemu - więc pewnie skończą się moje palnyh na Aquaparku albo wioślarzu;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz jestem po rowerku, teraz bieznia na razie 5 km a wieczorem ciag dalszy :) burn burn burn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj mamy rozkrecona anie:))) super:) popieram sportowego fisia:) osobiscie uwielbiam takich ludzi:)) moj trening dzisiaj tylko 2h, ale za to pozniej rekreacyjnie w parku siatkoweczka;) jutro mam trening z tonym, wiec zapewne bedzie lekcja kickoxingu, teakwondo czy cos tam w tym stylu:) i dobrze, bo to lubie:)) a przy okazji mozna burn burn burn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leo5771
Brawo! Cel wytyczony,tylko zeby sił i determinacji nie zabrakło.Ja mam pewne rozwiązanie które stosuje z braku czasu chodzenia na siłownię.Opisałem to na silowniawdomu-jarek.blogspot.com Dla wszystkich przyszłych fitnes podpowiadam warto uzupełnić swoje menu o produkty - suplementy opisane z kolei na mojeodchudzanie-reptedrov.blogspot.com Wyniki mam godne podziwu,choć inwestycja troszkę kosztuje,ale czego nie robi się dla zdrowia i wyglądu prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×