Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oblubienica

Co wiecie o zielonoświątkowcach?

Polecane posty

skoro rozmowa o Bogu cie nie interesujse - to czemu tu przyszlaś ? czemu bierzesz w tym udzial ? nie mialam nadziji nikogo tu nauczać -ale podac parę faktów dotyczacych mojego kosciola - z czym sie spotkalam ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a od kiedy to
Papież jest wykładnia w sprawie definiowania co jest sekta a co nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydłuzona rzesy czrne
licencjo nie rozmawiasz tylko drzesz ryja i myslisz ze pozjadałas wszystkie rozumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydłuzona rzesy czrne
zapewne o tym ze wszyscy sa głupkami , aty madra , bo tak sie zachowujesz ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia-03.09
A Bóg to nie religia? Religię zazwyczaj rozpoznaje się po Bogu w jakiego wierzy. Dla mnie to to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydłuzona rzesy czrne
bylam z kolezanka ze szkoły ( ona byla zielona) na kazzniu w zborze , to istny cyrk co oni tam robia , kolezanka odeszla wrezcie ale byłao jej bardzo ciezko tak ja gnebili po wyjsciu , zastraszali i odgrazali sie , szok ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie nie :) religijność wyplywa z zakonu - z przepisów i przkazań - a wiara z milosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnóstwo ludzi jest religinych i nie mówie tu tylko o katolikach - ale o ludziach , którzy zapominaja ,zę nie obrżadki , nie ceremonie sa najważniejsze -ale żywa lącznośc z Bogiem . ke=iedy popadamy w rutynę - wtedy stajemy sie tylko religijni kiedy jesteśmy blisko Boga - jesreśmy wierżacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misioagram
podawałam linka do zdjec tego cyrku na stronie 4 dorosły facet lezy i tłucze czołem o podłoge a obok inni maniacy koszmarny widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydłuzona rzesy czrne
ty wikipedie powinnas pisac , skad takie regulik, tez zsekty .vel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobnie koszmarny jak widok ludzi upadajacych przed obrazem na Jasnej Górze - albo pielgrzymek na kolanach :) uważasz sie za upoważnioną do osądzania sposobu przeżywania wiary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misioagram
rzęsy jak bym nie wiedziała ze to sekciara to patrzac na to ciagłe majaczenie o bogu i jezusie mozna by pomyslec ze zakonnica jakas nawiedzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydłuzona rzesy czrne
regulki na wiare i religie od dzisiaj pisze licencyjna , szok, tam musi tez byc kamelia w tym zborze , to jej zbor , ja byłam w zborze w wawie , szok, biedna ta dziewczyna , oni chyba chcieli ja zabic , tak jej sie odgrazali , szok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty wikipedie powinnas pisac , skad takie regulik, tez zsekty .vel------przyjmę to jako komplement :) a wynika to z czytania Bibli - w niej jest wszystko precyzyjnie wyjaśnione .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misioagram
tak wyrazam swoje zdanie tak jak i ty to robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydłuzona rzesy czrne
licencyjna jest popierdolona , szok, nikt zrozwnowazony psychicznie nie pisze takich pierdól , szok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jesteśmy kwita :) a to znaczy ,ze mimo ,ze masz mnie za czarna owace - sama nie jesteś lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydłuzona rzesy czrne
kurwa ona jest jebnieta , misiaagro idziemy stad bo ona jest psycj=hiczna , szok, kurwa ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja roumiem ,ze czlowiek wierzacy , który uwierzyl w Boga jako dorosly , dojezaly czlowiek - to dla was szok . dla was , ktorzy jestęście katolikami - z przymusu :) ale nie bojcie sie Bóg jest wszędzie -w K też - tylko trzeba w Niego uwaierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misioagram
rzesy to znasz ich od ''kuchni '' i nie jestes w takim wypadku stronnicza jak osoba licencji o kamelii wiem tyle ze miała w dupie smierc ojca własnego bo to tylko ziemski ojciec ,za kudły i do grobu bym ja wciagneła na miejscu rodziny chyba ze oni wszyscy z sekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia-03.09
Mówiłam Ci licencjo że nawracanie na forum bardzo wkurza ludzi. Mówisz dużo o Biblii ale powinnaś wiedzieć że Biblię można rozumieć na wiele sposobów. Inaczej na przykład rozumieją ją katolicy inaczej zieloni a jeszcze inaczej Jehowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem ślowa Boga , który mówil ,zeby niesć ewnangelię waszystkim - a jak wszystkim - to wszystkim . nie wstydże sie wiary w Boga, mam swój poglad na bardzo wiele spraw i malo mnie obchodzi co kto myśli na mój temat . rozmawiam tu z ludzmi czesto - i wiem ,zę śa tacy , ktorzy mimo ,ze isę nie wypowiadaja - czytaja o Bogu i jest to dla nich nadzieją :) a jeśli choć jeden czlowiek z mojej pisaniny dowie sie o tym ,że Bóg go kocha - to warto sietu madrzyć :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misioagram
licencjo przypominam to nie jest twój topik zebys nas wyganiała i panoszyła jak u siebie w sekcie ,wiecej pokory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Slowo Boze jest tylko jedno - ale ono wywoluje takie emocje - wlasnie dlatego ,ze jest Slowem Bozym :) nikt nie moze być wobec niego obojętnym - dlatego ludzie - albo sie z niego cieszą - albo z niego kpią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia-03.09
Mówisz że wasza religia jest najlepsza ale to dopiero po śmierci okaże się kto tak na prawdę miał rację i który Bóg jest tym właściwym. Ja wierzę że Bóg jest tylko jeden i jest nim mój Bóg. Jak już pisałam wiara to osobista sprawa. Co do obrzędów u zielonych nie wiem jak one wyglądają ale właściwie nie ruszają mnie te ich walenia czołem czy coś tam;D dla nas może się to wydawać głupie i dziwne tak jak dla nich leżenie księży na parę sekund przed ołtarzem, nie pamiętam dokładnie w który to dzień się odbywa. Albo nasze obchodzenie 3 razy kościoła w czasie rezurekcji. Dla nas to rzecz normalna dla nich może to być dziwne. W tej kwestii akurat zgodze się z licencją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×