Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

masz racje kto z kim przestaje...zeszlam do poziomu dna bo z dnem prowadzilam dyskusje trzeba sie znizyc zeby cie debil nie pobil doswiadczeniem w byciu debilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheehhe prawda
jaki nalot??????? gdzie ja na kogos nalecialam??? napisalam swoje zdanie na temat cudzych dzieci i swoich i rownego traktowania!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno ja tez mialam jazdy ale powiedzialam sobie ze dyskutowac nie bede bo dane osoby nie znaja mnie mojego zycia itd to jak moga sie wypowiadac??? dlatego slowo na litere M - M I L C Z !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wklada sie wszystkich do jednego wora!!! Sa biologicznie rodzice ktorzy zostawiaja i olewaja dzieci a nowi partnerzy matki czy ojca potrafia nieba przychylic dlatego nie wsadzajcie wszystkich do jednego wora!!! szczegolnie jak tych ludzi nie znacie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheehhe prawda
ja jej zycze jak najlepiej ale czesto gesto zdarza sie ze takie "rodziny z odzysku" to nie sa rodziny szczesliwe szczegolnie dziecinstwo dzieci z innego zwiazku sama jestem takim dzieckiem i mam duzy zal do matki o to ze ojczym spieprzyl mi dziecinstwo,mam tez przyrodnie rodzenstwo i nigdy nie trzymalismy sie blisko,ojczym bardzo zle mnie traktowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheehhe prawda
matcfe nie mowilam jak sie czuje,dowiedziala sie gdy bylam juz dorosla osoba,i mimo wszystko twierdzila ze to byl szczesliwy dom:o,wiec nie zawsze jest tak ze matce sie wydaje jedno a dziecko odczuwa to inaczej tak bylo u mnie,pod nieobecnosc matki ojczym byl zupelnie inny tez o niebo gorszy,balam sie jej o tym powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam rodziny gdzie sa dzieci twoje moje i nasze i sa bardzo szczesliwi!!! nie tylko na zewnatrz ale naprawde wszystko zalezy od ludzi jacy sa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheehhe prawda
zgoda,ale procentowo wieksza szansa ze skrzywdzi cie obcy facet ktory nie jest twym ojcem,tak mowia przynajmniej oficjalne statystyki,wiecej jest tych nieszczesliwych domow nie szczesliwych,matka do tej pory twierdzi ze jestem niewdzieczna i ze to byl dobry dom,a ja bylam tam nieszczesliwa,wiec rodzic moze sobie mowic i myslec jedno a dziecko odczuwac to inaczej... dobra koniec tematu,bo to zbyt bolesne dla mnie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi synowie sa juz duzi wiedza jak jest jak bylo wiedza ze ojciec ma ich gleboko.Kochaja mojego meza czekaja na niego polowa zajec bez niego to nie to samo nie musze miec wiecej dzieci ale wszyscy tego chcemy to byla wspolna decyzja.Moj mlodszy synek w swieta prosil o siostre zycze tego sobie i jemu mamy normalny dom zwierzaki kochamy sie i mowimy to sobie czesto obserwuje moje dzieci widze ze dostaly skrzydel i to mnie uszczesliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno nic nie poradzisz na to ze ktos mial zle dziecinstwo i doswiadczenia dlatego mowie ze nie mozna mowic ze wszedzie i u wszystkich tak jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ale czy mozna wszystkich mierzyc jedna miara? rozwiodlam sie raz dla dzieci i jesli bedzie trzeba zrobie to po raz kolejny! bez wahania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy mam taka sty ze facet zostawil babke z dzieckiem ona zwiazala sie z innym maja razem dziecko a po tego starszego przybranego zawsze przychodzi tula sie caluja maja ze soba ogromna wiez takze to zalezy od ludzi jak chca aby wygladalo ich wspolne zycie!!! Dobra koniec tematu!!! Bylam dzis u fryzjera i jestem taka zrelaksowana po drodze odwiedzilam babcie :) fajny dzien mimo ze mnie gardziol boli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co mnie zabolalo ostatnio ojciec chlopcow nie zadzwonil na ich urodziny ani na swieta...juz przestali sie tym przejmowac czy czekac.Wiesz dlaczego nie zadzwonil ? bo oni nie zadzwonili do niego na urodziny...zatkalo mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci zawsze sie ze mnie smieja w pracy bo pije kakao lub jem z nimi grysik na gesto z cynamonem i cukrem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze slodyczy najbardziej lubie kakao naprawde kubek wystarcza za wszystkie slodycze swiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku wiem ale im jest gdzies w srodeczku zle ze tata o nich zapomnial nie widzieli sie od czerwca sami przestali chciec do niego jezdzic to przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu znowu jazda :( Próbuje nadrobić Eterno olej ludzi, którzy wchodzą z butami w Twoje życie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno ja tez teraz mam wspanialego mezczyzne... Wiecie co? Ja mam ciagle motylki w brzuchu na jego widok... Zrobil mi niespodzianke i czekal na lotnisku na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska mozemy sie zarzekac czy zaklinac ze czegos tam nie zrobimy nigdy a zycie samo pisze csenariusze...bylam w zwiazku z eks 11 lat i naprawde nie moge powiedziec ze go poznalam do konca bo teraz sie okazuje ze jego swietosci poszly na bok i liczy sie cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!ja znów melduje się. Ja Wam lepsze napiszę. My to znaczy ja i M jestesmy razem 16 lat:-).no to naraze pobilismy rekord w zwiazkach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×