Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

taka mala uwaga-> widać,że masz problemy ze sobą. Zacznij od siebie o potem oceniaj kogoś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga....
rzadko ktory chce jebac na nieswoje bachory jak nie moze dokoptowac swojego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga....
wypierrdalaj monia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D na moje nie jebie jak to gornolotnie ujelas sama jestem w stanie je utrzymac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze podpierasz sie wlasnymi doswiadczeniami :D tak wszystko sobie potrafisz ulozyc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga....
jak zyjecie razem to jebie,ciekawe jak dlugo wytrzyma,i vczym go mozesz zatrzymac? jego dzieciakiem proste po to je zreszta robisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga....
powiedzmy ze umiem obserwowac swiat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ale smutne wieści co teraz bedzie z tym Dzieciatkiem?? Szkoda Maluszka ale co zrobimy nic, nie ma się wpływu na to,może Tata się teraz Nim zaopiekuje.Czemu to tak wszystko jest pokręcone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musze nikogo zatrzymywac nikogo sila do niczego nie zmuszalam wyobraz sobie.Rozumiem ze ciebie nie chce nikt i stad tez wielki gorzki zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga....
Nie mam tak spierdolonego zycia jak ty.Ostroznie wybieram mezczyzn,i napewno ostroznie wybiore tego ktoremu pozwole zrobic sobie dziecko,nie mowiac o dzieciach,nie wszystkie mysla pizdami jak ty moja droga :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak twoj poziom swiadczy o tobie...szukaj moze znajdziesz a potem trzymaj go niech cie leje zneca sie nad dziecmi...powodzenia w zyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga....
Mam faceta,cos ci sie merda w makowie lac dzieci to moze twoj fagas,szczegolnie te nie swoje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga....
Tylko tutaj pizdeczko mozesz swoje kompleksy podleczyc i przerzucic na innych swoje spierdolone tak czy siak zycie z kolejnym choojkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga....
szkoda tylko ze i swoim dzieciom spierdolilas zywot i skazalas na obcego chuja ktory po dorobieniu swojego dzieciaka twoje bedzie mial w dupie🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do taka mała uwaga. chyba nie czerpiesz radości z seksu skoro lezysz jak kłoda bo jak mam to rozumiec 'dam sobie dziecko zrobić"Ty sie kładziesz a on robi tak hahah monia❤️jestem glupie pomarańczowe baby żal mi Was haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga....
mi zal ciebie ze naiwnie wierzysz ze obcy facet bedzie rowno traktowal dzieci innego faceta i swoje naiwniaro :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka mała uwag a aty przypadkiem nie jestes taka mała czarna co? nie masz sie do kogo wygadać nie?nikt sie nie chce z Tobą kolegować? uuuuuuuu chyba sie popłacze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga....
pusta kurwa jestes jak beben,szkoda kurwa tej dwojki z taka matka to sie mozna pochlastac,cos ci opowiem mam znajoma ktora tak jak ty wyszla za maz drugi raz( miala dwoch chlopcow ) jeden nie wytrzymal wyprowadzil sie do dziadkow( ojczym bardzo zle ich traktowal) dorobila z tym facetem kolejnego dzieciaka,pare dni po porodzie starszy syn ( 16 lat) sie powiesil,wiec kurwa zanim zaczniesz szczerzyc zeby to sie grubo zastanow czy wiesz co czuja twoje dzieci i czy mowia ci prawde co czuja a nie mowia co chcesz slyszec pindo z ta mysla cie zostawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz to kiedys czytalam i wiesz co to moje dzieci i moje zycie chooj ci do tego zjebie genetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga....
Twoje dzieci wiec sie nimi zajmij a nie dorabianiem dla radosci choojka nastepnych bobaskow,zreszta co ty kurwa na pustyni mieszkasz,i innych uwag nie ogladasz jak to sie slyszy jak konkubenci dzieci z innych zwiazkow traktuja? prawda jest jaka jest i dobrze wiesz o tym ze zaden facet nie bedzie traktoweal swojego dziecka a obcego tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wszyscy sa tacy sami ty kurwa debilko ci co adpotuja tez skad wiesz z e ojciec moich dzieci zyje ty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga....
a co to ma do rzecZY pisalas wczesniej ze zyje wiec teraz nie rob z siebie ofiary,wiesz co powiedz temu zlamasowi z ktorym jestes ze przemyslalas sprawe i nie chcesz dziecka,ze ci wystarcza te ktore masz,ciekawe co on na to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem ze wszyscy tez katuja psy i kradna tak ja pierdole ale masz schizy...naprawde sadzisz po sobie moze Ciebie ktos krzywdzil nie wiem ale wez odpusc bo przez kafeteryjna idiotke napewno sie nie rozwiode:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno olej to wszystko bo ją to kręci:Dzboczona w tym kierunku bo seksu nie lubi bo nie wi co to orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×