Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Gość no i w porzadku
tylko po co te ataki na kazdy pomaranczowy wpis?? widac mozna jakos normalnie do tego podejsc. kazdy ma prawo napisac co mysli nawet jesli nie kazdemu sie to podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie jak tu sie nie denerwowaj jak kazdy pisze o swoich objawach a zawsze tylko czepiaja sie groszkowej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosheeeeeeeee
marta ale ty nie piszesz tak jak ona,jej wpisy najbardziej mnie uderzyły. Katie jakoś sie nie nakręca jak wariatka i jest ok. Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczko owszem każdy ma prawo pisać i ok byle nie były to chamskie, niemiłe wpisy na zasadzie: napiszę coś żeby tylko komuś przykrość zrobić..ataki na wpisy pomarańczek są dlatego że już dużo złego usłyszałyśmy i nerwy nie wytrzymują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martuś 👄 spokojnie słonko. Idę się położyć, niedobrze mi jest. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i w porzadku
moze powinnyscie zalozyc temat na prywatnym forum.faktycznie wpisy groszkowej draznia. takie moje zdanie. probuje skupic na sobie uwage wszystkich.czasem mam wrazenie ze tylko to co ona czuje jest wazne. jej nastroj swiadczy o tym jak bedzie wygladal dzien na forum.ona ma dola to ma byc smutno.ona szczesliwa to wszyscy musza klaskac i cieszyc sie z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosheeeeeeeee
jakie złośliwości,sama prawda. Trzeba umieć przystopować z tekstami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj aj aj Witaj pomaranczka.... Hmmm...kazda z nas przezywa to inaczej.. Mozd i sie nakreca ale to jest miejsce do wyrazenia swoich mysli... Ja jestem u tesciowej o 7 jedziemy do biura w sprawie mieszkania. Nie sprzeczajcie sie robaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprostowanie nakrecalabym sie gdybym nic nie czula i nie miala objawow ale je mam i o nich pisze tu sa juz dziewczyny ktore sa na etapie staran a nie dopiero po stracie pisze caly czas ze czuje co czuje ale zobaczymy czy to ciaza czy @ a gdyby to byla ciaza to tu nie napisze ... kazdy pisze to co chce ... jakie plany na weekend???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i w porzadku
tylko ze ty co miesiac zachowujesz sie tak samo.wiec sie nie dziw. zgadzam sie ze mozna ,ale nie w taki sposob. to odpycha bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie siedzicie w niczyjej glowie i nie wiecie czy ktos ma do tego luz czy nie zrobilam test byla I krecha ale nie poryczalam sie z tego powodu jak sytuacja sie rozwiaze to sie rozwiaze na to juz nie mam wplywu a piszemy o objawach bo staramy sie o dzieci i porownujemy nasze odczucia ... dziewczyny pytaja wiec odpowiadamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi czy u was w miastach tez problem z praca z zatrudnieniem??? u nas bezrobocie dosyc duze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa - niby bezrobocie jakieś jest, ale jak ktoś naprawdę chce pracować to pracę znajdzie...Gdzie się nie ruszę widzę ogłoszenia typu szukam pracownika , więc o czymś to chyba śwaidczy :) OOOO znowu pomarańczowo było ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w mrozny poranek :) u mnie pieknie jest slonecznie ale baaaaaaaaaaaaaaardzo zimno brrrrr - 12 stopnii :O jakie plany na weekend? ;) my jak zwykle sobota w domciu bo jest sporo roboty a jutro napewno jakis spacer i wypad do sklepow no i do pracy musze cos zrobic ... takze czas minie a w pon caly dzien w pracy 10 godz - nadgodziny i full pracy :O no ale co zrobic ... kamu kafe lub herbatka? Kasiu jak Oluś? gosiu jak synek sie czuje lepiej? Katie jak twoje przeziebienie walczysz z nim? prinzesska spisz? bo kawusi nie ma wiec ja serwuje ;) marta jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ Groszku Oluś jak zawsze noc przespał super 2 razy jadł tylko, wesolutki uśmiechnięty od 9 już dokazuje. U nas mróz ale mniejszy -5 drzewa pokryte szronem białe piękne z okna widze taki malutki pareczek uwielbiam taki widok jak z widokówki,może uda się koło południa tam przespacerować z Dziatwą. No i już zapijam kawusie - zapraszamy do nas :) Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem....juz od 7 na nogach,budzilam sie co godzine. Jedziemy zaraz ogladac sale na wesele... Potem do tesciowej na obiad, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobiety :) Kasiu dużo zdrówka dla Olusia, wszystko bedzie dobrze :) Głowa mnie dziś cholernie ćmi a nie chce brać żadnych tabletek - masakra :( Ale jakoś dam rade... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........9......................3 moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 Groszkowa83.......27...............B - B ....................7..........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....7..........................4 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... .......7 ......1 przerwa, a dalej - chyba kwiecień ??? marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 6..... ..........zaczynamy Eterno...............30...........Poznań................ ...4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz Kaem357.............30.........L-k (Irl)............ ...3..............1 ewwwa.............25........ o/Mielec ..................3..........zaczynam właśnie w tym cyklu aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 3...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............20... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............16.. . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roszkowa, martażycze przepisania do dolnej tabelki z całego serducha :) :) :) Znowu jak jestem na chwile to tu cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×