Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

ja tez sadze ze nici ze staranek ale zrobie test dla pewnosci jak wiekszego okresu nie dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FARBECZKA34567890
ja wam cos powiem dziewczyny po co wy ciągle myslicie o ciązy tylko to was interesuje w ten sposób chamujecie swój organizm nie zebym cos do was miala bo nie mam ale czytam tak od pewnego czasu i jestem w szoku wy o niczym innym tylko o dziecku wiem ze to jest ważne bo ja tez stracilam swojego aniolka rok temu byłam zła na cały swiat :) groszkowa zawsze masz ciemne plamienia przed miesiączką moim zdaniem to nie dobrze bo takie Plamienia przed miesiączką zazwyczaj są spowodowane zaburzeniami hormonalnymi pod postacią niewydolność ciałka żółtego. Takie zaburzenia mogą być przyczyną problemów z donoszeniem ciąży. Dlatego przed ciążą należy wyjaśnić przyczynę plamień. Przy takim zaburzeniu dochodzi do owulacji. żeby nie bylo ja nic do was nie mam i nie zamierzam na was naskakiwac pozdrawiam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawsze mam plamienia przed @ przed ciaza nigdy nie mialam ale po zabiegu moze ze 2 razy mialam, badania robilam i wszystko jest w normie takze nie wiem pojde do lekarza i powiem co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ zawsze zaczynal mi sie delikatnym plamieneiem tak jak koncowka @ taki mam 1 dzien a 2 dzien to juz krwawy @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FARBECZKA34567890
uda sie wam napewno tego wam życze z calego serca ale nie myslcie o tym cały czas :) trzeba wrzucić na luz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FARBECZKA34567890
ja mialam tak zawsze 4 dni przed miesiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziekujemy pomaranczko zeby nie zapeszyc :) kochana bedzie co ma byc nic nie da sie zrobic na sile choc kazdy cykl jest dla nas nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FARBECZKA34567890
właśnie te plamienia bo zaburzają hormony i zadko kto wtedy donosi ciązy :) nie nazwie tego staraniem o dziecko bo włączylismy na luz i kochamy sie kiedy mamy ochpte a nie co 2 lub 3 dni bo komu sie tak cały czas chce haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FARBECZKA34567890
cos mi sie te minki myla ałć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli takie plamienia zdarzaly sie tobie przed ciaza? bo mnie nigdy ... a jak to lekarz wykryl??? obserwacja cyklu przez ciebie i wywiad ktory przeprowadzil lekarz oraz bad hormonalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Tylko się przywitam i uciekam, bo od dłuższego czasu mam takiego doła, że nie chcę się nikomu na oczy pokazywać. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz zrobic badanie progesteronu w 2 fazie cyklu lub np niewydolnosc cialka zoltego mozna rozpoznac po wykresie temperatury. zbyt niski poziom progesteronu uniemozliwia tez zajscie tzn zagniezdzenie. Jesli masz za niski dostaniesz np jak ja dopochwowo lutke od 17 do 27,28 dc. Juz jestem w domku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! A ja dzisiaj cały dzionek spędziłam w pracy , bo mieliśmy targi i co najlepsze mam przytulaśne zdjątko z Conrado Moreno:) ale z niego przystojniak mmmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wstawac spiochy....kawka leci...ja dzis uciekam do pracy do soboty...suknia jest juz kupiona, dzis dosle mailem wymiary i zaplace za nia...za 3,4 tyg suknia bedzie u mnie...nie moge sie doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Dawno mnie nie bylo, komputer mi siadl, ale na szczescie jest juz dobry:) U mnie wszystko w porzadku, od zeszlego tygodnia dzidzia daje juz znaki, ze mieszka u mnie w brzuszku:) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........9......................3 moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 Groszkowa83.......27...............B - B ....................7..........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....7..........................4 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... .......7 ......1 przerwa, a dalej - chyba kwiecień ??? marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 6..... ..........zaczynamy Eterno...............30...........Poznań................ ...4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz Kaem357.............30.........L-k (Irl)............ ...3..............1 ewwwa.............25........ o/Mielec ..................3..........zaczynam właśnie w tym cyklu aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 3...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............22... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............16. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska to którą suknię zamówiłaś??? Tą co linka ostatnio wkleiłaś z tym gorsetem?? Miłego pracowania ;) kawka pyszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraqersik 👄 :) :) czyli już kopie :D supcio :) :) kiedy masz kolejną kontrolę u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna wizyte mam 16 lutego. Dluuuuggggo troszke, ale jakos trzeba wytrzymac:) Najwazniejsze, ze czuje sie dobrze i czuje juz dzidzie:) Moze nie tak mocno, ale deliktanie, takie jakby musniecia:) Teraz np moj kochany skarbek tez mnie smyra hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No długo ale teraz już skarbka czujesz to też inaczej :) Może w końcu ujawni czy jest chłopcem czy dziewczynką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moze, juz nie moge sie doczekac, choc jak juz kiedys pisalam nie wazne czy to chlopiec, czy dziewczynka, ale samo to, ze przynajmniej wiedzialabym jak juz mam sie zwracac do mojego sloneczka, bo jak na razie mowie ono lub dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale ciuchutko tutaj :) ja za 8 dni mam @ dostac a w dupie z tą @ chociaż wiem ze i tak przyjdzie to juz 3 cykl staran ja zwariuje pierwsza ciąza staralismy sie dwa lata druga 7 mięsiecy ja juz nie zamierzam dlugo czekac a w nosie poczytałam troche na necie i przemyslalam zamawiam ziólka ks. sroki i kupuje magnez + witamina b6 no kurde jle to morzna jak to nie pomorze to oszaleje moja córeczka ciagle domaga sie rodzenstwa 3 latka skączy w marcu smutno jej tak samej mąz też chce nastepnego dziecka ja z reszta tez jestem młoda i wole nie czekaj dłużej kocham dzieci a beznich zycie jest szare to akurat moje zdanie widze ze sam seks nie pomaga to ziółka może zadziałaja :) Ja juz nie wiem czy moje kolezanki sie wszystkie sie dna mnie uwiely czy jak co tylko sie nie spytam co u nich slychac ?? to dopowiadaja mi JESTEM W CIĄZY i w tym momencie zalamka i jeszcze moja siostra tez podejrzewa ze jest w ciązy miesiaczki tydzień juz nie ma no w koncu zostalabym ciocia jupi :) a tak naprawde to juz nie nawet nie pisze do kolerzenek co tam słychac bo boje sie ze kolejna mi z tekstem wyjedzie ze jest w ciązy :( ciesze sie z ich szczęścia :) pieroszki juz zrobione jeszcze tylko cebule podsmażyć i obiadek podany mmmm uwielbiam domowe pieroszki wlasnej roboty musiałam napisac jakos sie tak wyżalić wypowiedzieć POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada hej :) ja mam teraz 4 cykl i sądzę że nie ostatni- z powodu choroby w ogóle jakoś o ciaży nie myślę :) i chyba tak jest lepiej. Wychodzę z założenia że kiedys się uda a jak bedę o tym myśleć obsesyjnie to tak to z 10 lat jeszcze potrwa. Trzeba wyluzować. Coś o tych ziółkach słyszałam- na pewno nie zaszkodzą :) mam podobnie co chwilę dowiaduje się że ktoś jest w ciaży. Ale staram się myśleć że przecież mi też sie uda :) fajnie że sie odezwałaś :) pisz częsciej. A córcie masz przecudną :) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×