Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

ubaska juz dawno wzielam poprawke na to co inni pisza nie denerwuje sie bo dla takich sytuacji nie warto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech mnie osądzają. Poprostu nie mogę zrozumieć, jak można kogoś tak obrażać. Przecież cię nie znają. 3 maj się dzielnie i rób swoje. Życzę Ci naprawdę wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze. Ja jak mi się kiedyś uda zajść w ciążę to naprawdę będę myślala tylko o sobie:) i od razu pójdę na zwolnienie, żeby szef sie nade mną nie pastwił jak to było ostatnim razem. I będę miała w nosie, że cały dział będzie w chaosie z powodu mojego zwolnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,zamowilam szyta na na miare z netu. Wymiary zrobil krawiec,specjalnie dodalismy wszedzie +1cm bo zwezyc to nie problem.. Moze i Groszkowa czasem denerwuje ale uwazam ze to nie jest powod zeby pojawialy sie takie wypowiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska niech sobie pisza co chca ja powiedzialam mam przyjaciol ktorzy mnie wspieraja pomagaja i cenia a ich opisy mam gdzies ... chca to pisza elaboraty :) nie maja nic innego do roboty to pisza ... niech pisza aby nie azpomniec jak wyglada polski jezyk i literki :) bo beda analfabetami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam i nie rozumiem daj boze abysmy tam sie spotkaly jeszcze raz wszystkiego dobrego i powodzenia ;) 🖐️ ada luzik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnio poznałam dziewczynę, która na początku bardzo mnie zdenerwowała bo od razu zapytała się dlaczego nie mam dzieci. Prosto z mostu powiedziałam jej, że poroniłam bo stwierdziłam, że jak jest taka, że nie zna mnie a od razu zadaje takie pytania to niech się przynajmniej głupio poczuje. A ona mi odpowiedziała, żebym sie nie martwiła bo ona sama jest po dwóch poronieniach a teraz ma trójkę dzieci. I powiem, że tak jakoś mnie podniosła na duchu. Choć nie do końca bo u mnie jest jeszcze kłopot z zajściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny fajnie Was tu mieć, często zaglądam choć rzadziej pisze. :) Przydałby sie jednak nowy temat topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelina zakladajac ten topic nie robilam wylacznosci tylko na mamy aniolkowe tylko na kobiety ktore sa na roznym etapie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam, że się odezwą... Ech szkoda, że tego nie moża zablokować :(. Jak Wam się wszystkim uda i mnie przy okazji i założycie nowy topik, to wpadnę do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem że nie każdy każdego musi uwielbiać. Ale niektóre obrazy są poprostu aż odrażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam i nie rozumien dlugo juz sie staracie czy stawiacie na sponton jesli mozna wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestesmy dziecmi i to mnie nie rusza widocznie to pisza dzieciaki ktore jeszcze nie maja filtracji zycia i zdarzen ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest ktoś kto z nami wczesniej pisał i to jest najsmutniejsze ... Takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×