Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Kochane dodaję kolejne serduszko od siebie dla Was ❤️ gosia aż tak bardzo boli? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewc zynki, wszystkiego najlepszego z okazji walentynek:) Stwierdziłam ze nie wolna mi opszczac miejsca zamieszkania, zawsze jaka zaraze przyniose:( okropny katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki, wszystkiego najlepszego z okazji walentynek Stwierdziłam ze nie wolna mi opszczac miejsca zamieszkania, zawsze jakaś zaraze przyniose do domu, okropny katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Marylka No niestety teraz pogoda jest paskudna, wiec lepiej nie ruszac sie z domu. Jeszcze przed nami marzec, tez moze byc nieciekawy, a pozniej to juz z gorki kwiecien, maj juz zielono:) i w koncu lato:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kraqersik i Marylka! U mnie ziiiimnoooo. JUż za oknem jest -5. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) dla Was Słońca ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ w tym zakochanym dniu ;) dobranoc Ewcia ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kobietki :) co sie tu stalo ze nikt nie pisze groszkowa co się stało że nie piszesz ?? kaem jak sie czujesz :) ❤️ marylka dla ciebie ❤️ 🌼 ❤️ 🌼🌼 kraqers🌼 Katie84🌼 gosia 34🌼 monia_aa🌼 marcelina13🌼 eterno🌼 Kasia G.🌼 prinzesska27🌼 a to dla was pozdrawiam ❤️ ❤️ ❤️ ❤️🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ada , Prinzeska :) Martwi mnie Groszkowa, praktycznie codziennie tu była a od momentu jak miała pójść do lekarza cisza... Mam nadzieję że wszystko ok ... Ja tez mało pisze, u nas w domciu mały wirus, ale bez tragedii, kurujemy sie :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Ada co za pamięć GRATULUJE !! Zapraszam na kawe i miłego dnia życze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim! Witam z kawusią :) Ada - dziękuję za pamięć :) 🌼 dla Ciebie również Mnie też coś Groszkowa martwi, że się nie odzywa. Mam nadzieję, że ma dobre wieści...Zresztą nie zakładam inaczej :) GROSZEK ODEZWIJ SIE!!!!!! Ja dzisiaj na urlopie :) :) :). Jutro do pracy i potem dłuuuugi weekend (w piątek też mam labę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poprawienie humorku Na lekcji fizyki Nauczyciel- Co za idiota cię uczył w gimnazjum?! Royan Pan, panie profesorze... Nauczyciel- Aaa, tak, tak, tak... Bardzo dobrze, siadaj, czwórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada ❤️ 🌼 dziekuje za pamiec:) wiecie cos forum szwankuje i może dlatego nikt nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprosiłem córkę (6 lat) żeby poszła do swojego pokoju oglądać bajki, bo chciałem film obejrzeć w spokoju, córka popatrzyła na mnie, łzy jej do oczu napłynęły i powiedziała: Nikt mnie tu nie szanuje, bo taka mała jestem, wszystko mam małe: mała ja, mały pokój i mały telewizor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochankowie w łóżku, a tu - wraca mąż. -Zona mówi do kochanka : -Wyłaz na balkon ! -Ale jest 20 stopni mrozu !? -Wyłaz natychmiast ! -Facet wylazł, kochanka mówi : -Skacz ! -Ale to jest 12 piętro ! Zabiję się! -Skacz, bo będzie przej**ane ! -Facet skoczył- zabił się . Leży mokra plama pod budynkiem, a kochanka ,wychyla się przez okno i woła : - I za dom !.....Spie**alaj za dom !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet postanowił się upić. Wyszedł wcześniej z pracy i poszedł do baru. Tam siedział przez pół nocy, no i wyszedł nieźle wcięty. Przyszedł do domu i po cichu, żeby nie obudzić żony idzie do sypialni. Miał jednak pecha, bo źle policzył stopnie i spadł na plecy. Pech był jeszcze większy, bo w tylnych kieszeniach zatknął sobie parę butelek piwa na porannego kaca. Butelki się rozbiły, a o siedzeniu szkoda mówić... Ale facet nic nie czuł, bo pijanym niebiosa bólu oszczędzają. Idzie więc dalej na górę. Dotarł w końcu do sypialni. Zaczyna się rozbierać i widzi, że bielizna cała pokrwawiona. Przygląda się więc sobie uważniej w lustrze i starannie maskuje wszystkie swoje uszkodzenia tak, żeby nic nie było widać, a w szczególności, żeby żona nie poznała. W końcu stwierdził, że wszystko już jest ok i poszedł spać. Rano budzi go żona z pytaniem, gdzie był przez całą noc. Facet tłumaczy się więc, że musiał do późna siedzieć w pracy itd... - Od razu widać, że piłeś - mówi żona. - A skąd wiesz kochanie, poczułaś alkohol? - Nie, ale domyśliłam się od razu jak zobaczyłam, że całe lustro ktoś pooblepiał plastrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podchodzi bezdomny do biznesmena i mówi: - Niech mi pan da na jedzenie Biznesmen wyciąga 100 złotych, ale zaraz odciąga. - Nie bo przepijesz Na to biedak: - Ja od 10 lat alkoholu w ustach nie miałem. - No to przypalisz? - Nie panie ja w życiu nie paliłem. - A na dziewczyny nie wydasz? - Oczywiście, że nie. Ja mam żonę i dzieci! Biznesmen daje mu to 100 złotych i mówi : - Wsiadaj do limuzyny. - Ale panie, tapicerkę panu pobrudzę. - Wsiadaj, muszę żonie pokazać, jak kończy człowiek, który nie pali nie pije i na dziewczyny nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet jedzie samochodem. Obok siedzi żona. Dopuszczalna prędkość 100 km/h. Nagle żona rozpoczyna monolog: - Już cię nie kocham. Po dwunastu latach małżeństwa chcę rozwodu. Mąż nic nie mówi tylko przyspiesza do 110 km/h. Żona mówi dalej: - Pokochałam twego najlepszego przyjaciela - Kazia. Mąż dalej nic, tylko przyspiesza do 120 km/h. Żona przystępuje do rozważania warunków rozwodu: - Chcę dzieci! Mąż siedzi cicho i przyspiesza do 130 km/h. - Chcę dom i samochód! Mąż dalej nic nie mówi, ale przyspiesza do 140 km/h. - Chcę, aby wszystkie karty kredytowe i akcje były na moje nazwisko. Mąż dalej nic nie mówi, przyspiesza do 150 km/h. - A czego ty chcesz? - Ja już mam wszystko co mi potrzeba! Mąż przyspiesza do 200km/h. - A co masz?! Mąż skręca na przeciwny pas jezdni i cedzi przez zęby: - Poduszkę powietrzną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciel zwierza się przyjacielowi: - Żona odstawiła mnie od łoża i od stołu... - To ty jeść też nie umiesz?!? Mąż proponuje żonie: - Kochanie, może napiszemy list do bociana? - Tylko czym, skoro twój długopis nie pisze... Kowalski dzwoni do kliniki ginekologicznej, aby dowiedzieć się, jak się czuje jego żona po operacji. Przez pomyłkę połączono go z warsztatem samochodowym, znajdującym się w pobliżu. - Jak się czuje moja ukochana? - pyta Kowalski. Majster na to: - Muszę zauważyć, że pański tłok jest zużyty i do niczego, dlatego z kolegami jeździliśmy na niej we czterech, a potem każdy z osobna. Przód naprawiliśmy bez użycia błony gumowej, a do tyłu daliśmy wentylator i teraz już się na niej lepiej jeździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szpitalu leży nieprzytomny mężczyzna, przy nim siedzi troskliwa żona. W pewnym momencie chory budzi się, patrzy na żonę i pyta: - Byłaś przy mnie zawsze, kiedy spotykało mnie jakieś nieszczęście, prawda? - Tak, kochanie. - Byłaś przy mnie, kiedy mnie z pracy wywalili? - Tak, kochanie. - A gdy moja firma zbankrutowała, też przy mnie byłaś? - Tak, kochanie. - A gdy nam się chałupa spaliła? - Też przy tobie byłam, kochanie. - Teraz, gdy miałem ten cholerny wylew, też przy mnie jesteś? - Tak, kochanie. - Wiesz co? Ty mi przynosisz pecha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre hahah 🌼 Wsiadaj, muszę żonie pokazać, jak kończy człowiek, który nie pali nie pije i na dziewczyny nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×