Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

kraqers 👄 koniecznie jutro zajrzyj i zdaj relacje ;) Super baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo sie ciesze i gratuluje!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraqersik - jak miło, że wszystko dobrze! I doczekałaś się!:)) Buziaki dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraqers ale fajnie że juz jesteście w domku :) Nie wiem czemu ale mam radoche jak dziecko, że u Was wszystko dobrze. Tez zaczynam mysleć coraz bardziej pozytywnie :) Duzo zdrówko dla Ciebie i Twojej Córci :) PS. Bardzo ładne imię :) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE marcelina13.........29.............K-ce...............34. .......................4 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........31/32.........................9 martta............27.............Kraśnik..............30 .......................18 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock................30. ............................7 po stracie Kate31..............33............B-g................29.. ........................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ...........................8 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................26.............................6 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................23.............................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................22.............................7 abi 66...............35............K-e.....................18 .............................7 Gosiek_76..........35........Katowice.................15. ......................7 cykl po 2 stracie Katie84.............27.............Kraków............... .............16......................8 dorota83............27...........Koszalin................ .............14....................10 jawa25.............25.............Lublin................. .............7.......................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraqersik 👄 buziaczki dla Was dziewczynki :) i czekam na szczegóły: ile malutka waży, mierzy? jak poszła pierwsza kąpiel? No i oczywiście jak się czujesz mamusiu? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A wiec tak czuje sie nie najlepiej, dostalam anemii po porodzie i chcieli mi przetaczac krew, na co sie oczywiscie nie zgodzilam, roznie z tym bywa, mogli by mnie czyms zarazic, wiec wolalam nie ryzykowac. Biore zelazo i mam nadzieje, ze mi szybko przejdzie. Jezeli chodzi o porod, to trwal 12godzin, koszmar. Mala po porodzie wazyla 3200, mierzyla 55cm. Ma czarne dlugie wloski i jest podobna do tatusia. Co do pierwszej kapieli, to byl dla mnie sters, nie ukrywam boje sie jak cholera. Na jutro jestesmy umowione juz z polozna na wizyte domowa. Ogolnie jak na razie przez ta anemie nie potrafie sie niczym cieszyc. Mam nadzieje, ze to szybko minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraqers na pewno szybko dojdziesz do zdrowia - życzę Ci tego z całego serca. Przecież musisz mieć teraz dużo siły dla Twojej córci :) Bierz leki i jak najwięcej odpoczywaj, choć wiem,że to nie łatwe przy noworodku. Trzymaj sie kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, czytam Was codziennie. Strasznie mi przykro z powodu kolejnych niepowodzeń, ale koniec końców na pewno będzie dobrze. U mnie w porządku, dzisiaj byłam w kontroli endokrynologicznej - wyniki są OK, teraz biorę Euthyrox w dawce 100. To 15 tydzień ciąży i już trochę bardziej optymistycznie patrzę w przyszłość:) co nie znaczy, że się nie boję... marcelina - Ty kochana już też niedługo końcóweczka:) Fajnie:) Dziewczynki - trzymajcie się! Wiem, że będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraqersik - jeszcze raz gratulacje. Marika niech się Wam zdrowo chowa. Zobaczysz, ani się obejrzysz , a wszystko się poukłada. Nie bagatelizuj tej anemii, ale myślę że podjęłaś słuszną decyzję co do tego przetaczania krwi. Będzie dobrze. Grzecznie bierz żelazo i kontroluj wyniki!!!! Nie bój się Maleńkiej - wiedz, że sobie poradzisz i nikt, ale to nikt tak dobrze jak Ty się nią nie zaopiekuje!!!! Trzymaj się cieplutko :) Marcelinka - Ty już prawie końcóweczka - fajnie!! Wszystkie niedługo będziecie tulić swoje ukochane Maleństwa. My "intensywnie" postaramy się w sierpniu na urlopie :) na razie zajmuję się zmianą miejsca zamieszkania - będę miała domek z ogródkiem !!!! Jak wszytsko oczywiście dobrze pójdzie :) To było moje marzenie. Nie przeraża mnie nawet ta robota z nim związana.Ja się wychowałam w mieszkaniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny marelinka u mnie dobrze, no moze poza ukrami które musze strasznie ograniczać i ograniczać. Shudlam teraz przez tą ukrzyce, ale ważne ze z dzidzia ok. We wtorek mialam wizyte u lekarza i okazało sie ze badania mam jak to lekarza stwierdził lepsze niż książkowe. Jutro mam usg w szpitalu (oczywiśie mój lekarza będzie mi robił), bo niestety mojemu lekarzowi nie działało. ciekawa jestem ile dzidzia przytyła. 3 tygodnie ważyła już 1100:D, ciekawe ile urosła. Trzymam kiuki za reszte dziewczyn. mmmm domek z ogródkiem, coś wspaniałego :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki :) nie pisze czesto bo nie mam czasu i z braku laku jakoś tak wychodzi ale podczytuje was czasami :) Dzis mam termin @ były ale małe plamienia wiec dalej czekam i nie robie sobie nadziej bo po co :( groszkowa jak sie czujesz co tam u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Piekne ;) U mnie piekna pogoda ;) Sloneczko cieplo ;) Rodzice jutro wyjezdzaja na 2 tygodnie do Łeby wiec chata wolna a im odpoczynek bardzo sie przyda ;) My w tym roku nigdzie nie jedziemy moze za rok pojedziemy jak wszystko bedzie ok mama juz powiedziala ze zajmie sie dzieckiem ;) Jak ich nie kochac :) Kraqers Kochana zycze szybkiego powrotu do formy i odnaleznienia sie w nowej roli MAMY :) Buziaki dla coruni 👄 marcelina u Ciebie jeszcze troche i bedzie spotkanaie po drugiej stronie brzuszka ;) Extra ;) Gosiek jestem pewna ze wszystka bedzie ok bo nasze Aniolki czuwaja nad nami i posylaja nam pozytywna energie ;) gosia hmmmmmmmmm urlop relaks staranka to najlepszy czas na poczecie dzieciatka czego Tobie zycze z calego ❤️ marylka ciesze sie ze wyniki masz dobre ale pamietaj musisz bacznie obserwowac te cukry i nie przejmuj sie ze kilogramy leca w dol dzidzia bierze z nas co najlepsze a przez diete cukrzycowa odzywiamy sie bardzo dobrze takze nie szkodzimy brzdacom ;) ada 🖐️ fajnie ze sie odezwalas ;) pamietaj co ma byc to bedzie ja jednak 3mam kciuki aby @ sie nie pojawila ;) mi dzien przed zrobieniem testu ktory byl pozytywny tez wystapilo plamienie ale jak widac to byl dobry zwiastun ;) Ja czuje sie rewelacyjnie :D wyniki mam ksiazkowe zadnej anemii ani nic takiego nic mnie ni boli (chociaz czasami glowa) cukry w normie cisnienie rewelacyjne nic mni nie puchnie zeszlam w dol juz 12 kg dietke cukrzycowa 3mam i jest miodzio az boje sie ze za pieknie i mam nadzieje ze nic zlego sie nie zdarzy ;) 25 czerwca minie rok kiedy stracilismy nasze pierwsze dzieciatko ono caly czas jest w naszych sercach i umyslach mimo ze nosze dzieciatko pod sercem zawsze tak bedzie :) Dzisiaj zaczynam 23 tc czyli 6 miesiac ;) Jak ten czas leci ;) We srode idziemy na usg 4D i mam nadzieje ze poznamy plec a jak nie to bedzie niespodzianka do konca chociaz wszyscy wroza mi synka ;) Katie odezwij sie jak sie czujesz? Jak maluszek? Prinzesska myslimy o Tobie i o Twoim wielkim dniu ;) Wasz wielki dzien chyba za 5 dni prawda? Pozdrawiam zycze milego dzionka i przesylam buziole 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE marcelina13.........29.............K-ce...............34. .......................4 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........31/32.........................9 martta............27.............Kraśnik..............30 .......................18 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock................30. ............................7 po stracie Kate31..............33............B-g................29.. ........................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ...........................8 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................26.............................6 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................23.............................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................23.............................7 abi 66...............35............K-e.....................18 .............................7 Katie84.............27.............Kraków............... .............16......................8 Gosiek_76..........35........Katowice.................15. ......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27...........Koszalin................ .............14....................10 jawa25.............25.............Lublin................. .............7.......................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny w ten piekny poranek:D:D:D Zniknełam z tabelki, przyznawać się mi tu szybko komu znudziła się MArylka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) marylka przeciez jestes na drugim miejscu w srodkowej tabelce :D Milego dzionka ;) u mnie jest pieknie ;) pranko juz powieszone jestem po sniadanku dzis wyprawic rodzicow na wczasy i free time ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !! Również witam słonecznie i zapraszam na kawusie. Ciesze się z tak dobrych wieści wielkimi krokami zbliża się godzina zero u Was ale to zleciało i kiedy to zleciało. Krakersiuku i ja również składam serdeczne gratulacje niech Córeczka rośnie zdrowo,a Ty bądz najlepszą Mamunią na świecie. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane dziewczynki ;) ja sama nie wiem co mam myslec w dniu spodziewanej miesiączki miałam plamienia takie letkie czasem tez sie pokazuja ale nie ma ich duża tak tylko troszke nie wiem co jest (a testu boje sie zrobic boje sie rozczarowania ) najgorsze jest to że podczas nocnych igraszek wszystko mnie tam boli normalnie tak nigdy nie miałam a o ciąze zabardzo sie nie staralismy bo odpuściliśmy sobie miała któras tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada no niestety ja CI nie pomoge. Groszku faktycznie, ktoś przeniósł MArylke troszke wyzej:D:D:D Ja jak zwykle zamieszanie robie he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada no niestety ja CI nie pomoge. Groszku faktycznie, ktoś przeniósł MArylke troszke wyzej:D:D:D Ja jak zwykle zamieszanie robie he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada no niestety ja CI nie pomoge. Groszku faktycznie, ktoś przeniósł MArylke troszke wyzej:D:D:D Ja jak zwykle zamieszanie robie he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada moze jak jestes w ciazy to tam juz wszystko jest spulchnione i dlatego odczuwasz dyskomfort podczas sexu zrob test i bedziesz wiedziala co i jak a jak nie to idz na kontrole do lekarza powiedz o swoich odczuciach i o tych plamieniach moze cos jest z prolaktyna? sprawdz to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada zrób test będziesz wiedziała na czym stoisz,bo wyglada to na ciąże i na zawirowania hormonalne też,ale nie przekonasz się jak nie zrobisz testu i wtedy wszystko będzie jasne.Trzymam kciuki aby to był oczywiście pierwszy wariant czego z całego serducha życze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Melduję się i ja , zmęczona po weekendzie - w sobote grill, wczoraj u szwagierki na urodzinach. Wkulałam sie do niej na ostatnie piętro i dziś strasznie mnie podbrzusze boli , masakra :( Mam nadzieję,że to nic poważnego , chciałabym wytrzymać jeszcze z dwa tygodnie do porodu. Groszkowa fajnie że u Ciebie ok :) Marylka :) Kasia :) Ada koniecznie zrób test . Kraqers odezwij sie w wolnej chwili jak tam Mariak i jak Twoje zdrówko. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny U mnie dalej dol, a z mala, zeby nie zapeszyc wszystko ok. Jest w miare spokojna, tylko kapieli nie znosi. Bylysmy juz 2 razy na spacerku. Ogolnie wszystko w porzadku:) Zycie zmienilo sie diametralnie, jeszcze musi uplynac troszke czasu, zeby sie do takiego trybu przyzwyczaic. Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Krakers może pokombinuj z wodą albo zrób cieplejszą albo troszkę zimniejszą może Córeczce nie odpowiada temperatura,też tak mieliśmy w pierwszej kąpieli. Miłego dnia i zapraszam na kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×