Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Gość prinzesska27
Widzisz....a ile ja bym dala by byc na miejscu niektorych z was i byc w ciazy... Juz nie moge sie slubu doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Teraz tak mowisz bo sama jestes w ciazy. Mam nadzieje,ze uda nam sie podejsc do invitro w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie mowie tak bo sama jestem w ciazy mowilam tak jak jeszcze w ciazy nie bylam przeciez w koncu musi sie Wam udac prawda? i w to trzeba wierzyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Nim ja zajde wy zdarzycie urodzic hehe.. Narazie zyje slubem , potem bedziemy sie dalej martwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska przeslij mi zdjecie twojej pieknej sukienki na maila, chetnie zobacze. A kiedy zajdziesz w ciaze? Pewnie w takim momencie, kiedy bedziesz sie najmniej tego spodziewala. Trzeba byc dobrej mysli, ale nie myslec o tym za czesto. Ja swirowalam na tym punkcie i d..a zbita. Pozniej przeziebienie, tylko 2xwspolzylam i sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
ok zrobię jutro rano i napiszę wam po południo bo do pracy będę się spieszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Kto mi z was na nk podawal maila? Bo komus wyslalam juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
My sie przestalismy starac. Po slubie bedziemy moze probowac na ziolach Sroki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Juz wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam konta na nk, wiec podam Ci tutaj mojego maila kraqers@gmail.com Slyszalam o tych ziolkach, ze na prawde sa dobre. Sama myslalam o ich kupnie i zaczelam nawet stosowac olej z wiesiolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) jawa czekamy na wiadomosci od Ciebie ;) marylka wiadomosc napisana ;) U mnie sloneczko i fajna pogoda ;) Milego dzionka zycze wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
dziewczyny mam są 2 grube krechy jestem w ciąży w piątek idę na betę a w środę do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jawa gratuluje:D Bardzo sie ciesze:) Nastepna kobietka w srodkowej tabelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
dzięki dziewczyny :) NO CHYBA BYŁ TEN ZŁOTY STRZAŁ ZA PIERWSZYM RAZEM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAWA25 i ja gratuluje, dobra robota :D. witam w srodkowej tablece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
nie dziękuje żeby nie zapeszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ Jawa dobra robota nie ma co trzymam kciuki za spokojną i nudną ciąże. Ja od dziś oficjalnie na urlopie wychowawczym zobaczymy jak się to wszystko ułoży. Olkowi kaszel przechodzi a Adusia załapała od Niego zapalenia górnych dróg oddechowych,bidulka taka zasmarana nie wie co sie z Nią dzieje tymbardziej,że Ona nigdy nie była chora. Buziaki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśki te Aniołkowe,te ze szczęściem pod serduszkiem i te z Maluszkami przy boku świętujmy dziś nas dzień🌼 Adusiu-Aniołku-Olusiu dziękuje Wam za to,że dziś jestem najszczęśliwszą mamą na świecie. Kochane moje buziaki dla Was i dużo uśmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Wszystkich !!! MAM. Bo w końcu wszystkie jesteśmy Mamami.! Buziole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieczynki:) Groszku dzieki:) Katie ukaż się:) Zapraszam na kawusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ... Ale u mnie leje :O ze spaceru nici :O Milego dnia Kobietki 👄 ;) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC............KTÓRY CYKL PO STRACIE anieani............29............Białystok...........40............................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............38..........................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............31........................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............30.......................18 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30...............................7 po stracie Kate31..............33............B-g...............................29........................4 Erisss.............26............Konstancin...........28...........................8 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........27/28.........................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................26..........................6 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................21..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................21..........................7 abi 66................35............K-e.......................15 .............................7 dorota83............27...........Koszalin...........................14..................10 Katie84.............27.............Kraków..........................13......................8 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×