Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Cześć kobity :) Melduję sie i ja :) Dziś wyszłam ze szpitala, miałam skurcze i troche odeszły mi wody, ale że akcja porodowa ustała, jestem z Zuzią w brzuszku zpowrotem w domku :) Czekamy na skurcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Napisze o matrixie bo spokoju nie mam,a kolejne 2 tygodnie matrixu przed mnie.Więc 10 dni temu zrobiłam test II krechy lece biegiem do lekarza opowiadam o wszystkim co i jak bada robi usg no i stwierdza,że nic jeszcze nie widać,ale mogło do zapłodnienia dojść później niż wskazuje na to OM uspokaja i mówi,że test jest znaczący i musimy czekać,no i czekamy do dziś,dziś kolejna wizyta, badanie,usg no i jest piękny pęcherzyk ciążowy z plamką zółtą,ale...ale nie ma zarodka,a być już powinien :( chyba,że wszystko poszło z takim opóźnieniem,że matrix skończy się dobrze. Puki co mam karte ciąży,zdjęcie pęcherzyka i mam czekać na kolejną wizyte,a wizyta za 2 tyg.Szance gin ocenił 50 na 50 czas pokaże co tym razem życie zdecyduje. Puki co trzymajcie kciuki proszę,boje się ale w głębi serca mam nadzieje,że będzie dobrze...tak bardzo bym chciała. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
hej co tam u was ? u nas piekiełko dzisiaj uch Normalnie od żyłam od przyjazdu do koleżanki wybieramy się dzisiaj na miasto :) Mąż w pracy nawet nie zadzwoni , a ja zadzwonić nie mogę bo kasy na koncie nie mam i się denerwuję czy wszystko ok u niego. A potem jak mąż koleżanki wróć z jej córą to jedziemy na tydzień nad morze , a co jak szaleć to szaleć nie ! :) papa miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIU trzymam kciuki :) staraj sie robić tak, jak zalecasz wszystkim denerwującym się. To działa :) JAWA uwielbiam Wrocław i straaasznie ci zazdroszczę :) Szalej, kochana, korzystaj z wolności. Takie wyjazdy dobrze robią :) A u męża na pewno wszystko ok. Po prostu większość facetów nie widzi powodu, by dzwonić tak często, jak byśmy tego potrzebowały. Pozdrowienia dla wszystkich :) Marcelinka, a ty się już rozpakowałaś ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Ja nadal sie kulam :) Byliśmy na spacerku i na działce i nadal nic , pojedyncze skurcze i cisza. Wszystko po szpitalu poprane i dawaj pakowanie od nowa :) Wszyscy sie śmieją że Zuzia czeka na moje urodziny i zrobi mi niespodzianke :P Kasiu trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelina Ty jeszcze w dwupaku ;) oj cos Zuzi dobrze w tym M1 ;) Moja kuzynka wczoraj urodzila coreczke Nine Izabele (sn male naciecie) mala zdrowa i silna 3300 :) Po 11 wziely ja pierwsze skurcze o po 17 mala juz byla na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie skurcze przychodza i odchodzą :) Przy córce jak dostałam to juz ino sie rozkręcały. Zuzi to chyba tam dobrze, a może leniuszek :) A jak samopoczucie u Ciebie Groszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :) U mnie w nocy byla burza ale to i tak nic nie dalo :O parowa jest straszna :O marcelina u mnie wszystko ok nadal czuje sie bardzo dobrze nie mam zadnych dolegliwosci puchniec nog czy rak ;) Gracjan kopie ze ho ho :D cudowne uczucie :) jeszcze 3 miesiace musze wytrzymac i wtedy WIELSKIE SPOTKANIE :) wlasnie pisze a on juz nie spi ;) kocham Go nad zycie :D Milego dzionka Kobietki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE Serce_1976..........34...........Płock..............37/3 8...........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............38. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............36 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........34/35.............................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................32/33.............................6 Kate31..............33............B-g.................... .29.................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ..............................8 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................27.................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................27.................................7 abi 66...............35............K-e.....................21 ................................7 Katie84.............27.............Kraków...........20.. .............................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......15. .......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........10... ..............................1 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 vixwoman.........25..................śląsk........5. .................................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc marylka ma jeszcze miesiac do spotkania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia KOchana trzymam kciuki żeby było dobrze:) No Groszku dokładnie jeszcze 31 dni na przyjscie małej:) marelinka trzymaj sie, a jawa niech wypoczywa jak najwiecej. Ale u nas ciemno sie zrobiło,normalnie jakby noc sie robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńko - ja też przyłączam się do Dziewczyn moooocno zaciskam kciukasy za Was!!!! Tylko za dużo nie główkuj kochana. Bąbelek po prostu robi Wam psikusy :) Ale będzie z niego/niej numerek :) Marcelinka - ZUzka niedługo zawita , poczekaj spokojnie :) Groszka, Marylka, Katie - 😘 Jawa - odpocznij sobie dobrze!!! Udanego pobytu nad morzem /ma być podobno pogoda że hej :) /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
hej dzisiaj deszcz pada jak nie wiem co ,a duszno jest ,że niema czym oddychać ! no i dzisiaj już jedziemy nad morze na tydzień jakoś tak o 10-11 wyjeżdżamy miłego dnia dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) U mnie skwar :O Wczoraj bylo tak samo ale zrobilam sobie mega dlugi spacer w cieniu oczywiscie :) Dzis nic konkretnego w planach nie mam ;) Milego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie mała deprecha,więc nie bede sie rozpisywać. Odezwe sie w lepszym nastroju. Jawa życze udanego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE Serce_1976..........34...........Płock..............37/3 8...........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............38. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............36 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........34/35.............................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................36.............................6 Kate31..............33............B-g.................... .29.................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ..............................8 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................27.................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................27.................................7 abi 66...............35............K-e.....................21 ................................7 Katie84.............27.............Kraków...........20.. .............................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......15. .......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........10... ..............................1 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 vixwoman.........25..................śląsk........5. .................................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Kasiu trzymam za was mocno kciuki od kiedy przeczytałam Twojego posta. Dobrze będzie zobaczysz. Daj koniecznie znać jak się sprawy mają u was. Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) Ja juz od rana na nogach bylam w palacu drakuli ;) pozniej kilka spraw do zalatwienia mialam ;) dobrze ze jest chlodniej ;) Milego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Brzuchatki jak sie czujecie :) U mnie pogoda dzisiaj super słoneczko świeci aż chce się żyć :) pozdrawiam wszystkie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Kasieńko ❤️ trzymam baaaaaaaaaaardzo mocno kciuki!! Wierze że bedzie dobrze :) Jutro mam połówkowe...troche się boję uffff muszę pokonać ten strach. ada 👄 u mnie brak słoneczka ale może to i dobrze bo ostatnie dni były meczące :) co tam u Ciebie? Jakie plany wakacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie to bedziemy czekaly na wiesci od Ciebie :) dobrze bedzie zobaczysz :) ja wizyte mam za tydzien :) U mnie slonecznie ale juz nie tak upalnie jak wczoraj :) ada ja czuje sie bardzo dobrze :) jak sa takie upaly to wiadomo ze nie chodze a jak juz cos to wieczorkiem na spacerek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy na urlop na 30 dni na wieś :) zamierzam odwiedzic babcie nie widziłam jej 8 lat sporo czasu minelo ale jakos tak wyszło :( do @ mam 2 dni ale w 24 dniu cyklu miałam plamienia jasno czerwone które trwały jakies 2 ,3 dni i na tym koniec a teraz mam tylko bialą wydzieline i czekam do @ bo i tak wiem ze przyjdzie jedza jedna ale cóz takie zycie czasami mam takie glupie mysli ze juz wiecej dzieci nie bede mogła miec ze Bóg obdarował mnie tylko jednym i na tym koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada to fajnie odpoczniecie sobie :) Kochana nie mysl tak!!! Jestes jeszcze bardzo mloda i napewno bedziecie miec kolejne dzieciatko widocznie to jeszcze nie ten czas gora decyduje i obdarzy was wtedy dzieckiem kiedy wszyscy beda na to gotowi 👄 ja 3mam kciuki aby @ sie nie pojawila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE marcelina13.........29.............K-ce...............38. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............36 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........34/35.............................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................36.............................6 Kate31..............33............B-g.................... .29.................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ..............................8 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................27.................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................27.................................7 abi 66...............35............K-e.....................21 ................................7 Katie84.............27.............Kraków...........20.. .............................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......15. .......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........10... ..............................1 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 vixwoman.........25..................śląsk........5. .................................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Witam :) W piątek, dokładnie w terminie porodu, urodziłam, po 4 godzinach, córeczkę. Malutka jest zdrowa i jak na razie grzeczniutka. Dziewczyny, nie kierujcie się wagą dziecka z usg. U mnie do przedostatniej wizyty wychodziło, że Mała waży ok. 3800 g., na ostatniej wizycie w czwartek wychodziło, że waży 3500 g., a urodziła się z wagą 3200 g. Pozdrawiam i dziewczynom w ciąży życzę łatwych i szybkich porodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serce gratuluje :) niech sie maluszek zdrowo chowa i szczesliwie rosnie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce ogromne gratulacje!!! Duzo zdrowka dla Ciebie szybciutko wracaj do sil i do formy a Weronika niech przynosi Wam radosc szczescie i bedzie Wasza duma!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×