Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Dawno tu nie zaglądałam. Witajcie kobietki. Melduję się że jestem. W czwartek będąc na wizycie kontrolnej wylądowałam ostatecznie na izbie przyjęć i tak parę dni spędziłam w szpitalu. A w tym szpitalu oj działo się dużo. Przyjęto mnie z podejrzeniem hipotrofii bo na usg wyszło że maluch ma przeszło 2 kg w 36 tyg więc mało, ale na szczęście wczoraj okazało że maluch ma 2,5 kg a nie 2. I że będzie kopia mamusi:-), nie jestem duża a drobna. Ale to jest dobra wiadomość. Dziś mnie wypuścili ale mam zgłosić się do kontroli ktg w piątek i w śr na usg, i niestety mówią że być może już w śr mogą wywoływać mi poród to będzie 38 tydzień ale mam nadzieję że jednak nie. Poza tym miałam ciężki wczoraj dzień w tym szpitalu. Byłam z siostrą na jej usg bo jest we wczesnej ciąży i lekarz stwierdził brak bicia serduszka. Siostra bardzo to przeżyła, chociaż nie powiem jest nadzieja. Potem na sali w której leżałam zabrali dziewczynę z 27 tyg na cesarkę z powodu zbyt wysokiego ciśnienia. Na szczęście obie są całe. Ale malutka pewnie spędzi dożo czasu w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE marcelina13.........29.............K-ce...............38. .......................4 cykl po stracie Erisss.............26............Konstancin...........37. ..............................8 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............36 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........34/35.............................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................36.............................6 Kate31..............33............B-g.................... .29.................................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................27.................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................27.................................7 abi 66...............35............K-e.....................21 ................................7 Katie84.............27.............Kraków...........20.. .............................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......15. .......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........10... ..............................1 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 vixwoman.........25..................śląsk........5. .................................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Byłam dziś na usg a później na konsultacji. Moje wyniki: OM - 5 tydz 6 dz pęcherzyk - 13 mm echo CRL - 2 mm (5 tydz 5 dz) YS (ciałko żółte) - 3 mm FHR (akcja serca) - nie uwidoczniono kosmówka bez cech odklejania na aparacie było widoczne takie jakby migotanie serca, ale facet od usg powiedział, że nie jest na 100% pewny, że jest to akcja serca. powiedział jednak, że nie widzi powodu do niepokojów. za to ginekolożka powiedziała, że zaprasza mnie na ponowne badanie za tydzień bo to dziwne, że zarodek jest a fhr nie ma, i albo pojawi się ono "na dniach" i będzie wszystko w porządku, albo ciąża się nie rozwija. no i weź się tu nie stresuj... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eriss zblizasz sie juz do spotkania z dzidzia :) nie zazdroszcze stresow ale super ze juz wszystko ok :) jestem pewna ze wszystko ulozy sie tak jak powinno 3mam za to kciuki ;) kafferina wlasnie najgorsze jest czekanie ale co zrobic musisz jakos wytrzymac do nastepnego tygodnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Tylko z tego co czytam na necie często zdarza się że echo CRL jest, a akcji serca (FHR) nie ma, a później pojawia się + - 7 tc. Ginekolożka już opowiadała mi o zgłaszaniu się na izbę, o tym, że możliwe, że ciąża się nie rozwija, że akcji nie będzie.... Matrix!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE marcelina13.........29.............K-ce...............38. .......................4 cykl po stracie Erisss.............26............Konstancin...........37. ..............................8 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............36 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........34/35.............................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................36.............................6 Kate31..............33............B-g.................... .29.................................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................28.................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................27.................................7 abi 66...............35............K-e.....................21 ................................7 Katie84.............27.............Kraków...........20.. .............................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......15. .......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........10... ..............................1 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 vixwoman.........25..................śląsk........5. .................................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafferina to my takie dwie matrixowe :( Trzymam kciuki za pozytywny rozwój sprawy i myśle,że wszystko zakończy się pomyślnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, pocieszajmy się tym, że "coś" tym pęcherzyku jednak jest, a w tych pierwszych tygodniach ciąży to "coś" jest tak małe, że aparat nie wychwyci dokładnie. Z każdym dniem wszystko się dzieli, powiększa i ewoluuje, tak, że później można już uznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..zarodek za normę... Ucięło mi wpis :( Dla kobiet po poronieniu te pierwsze wizyty budzą niepokój i każde słowo interpretujemy na milion sposobów. A z drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
hej pogoda śliczna była wczoraj ,ale dzisiaj już się chmurzy ,ale jest ciepło.Niestety wracamy do Wrocławia bo wczoraj biegaliśmy po plaży to moja koleżanka wlazła na rozbita butelkę (biegaliśmy już tak bardziej po ciemku dlatego jej nie zauważyła ) no i sobie stopę rozcięła w szpitalu jej zszyli no i stwierdzili ,że wracają do domu no i ja zabieram się z nimi jutro wyjeżdżamy o 9 ,a ja do domu jak tylko wrócimy i zjemy coś . No i wyjadę ;) Miłego wieczoru dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Serce GRATULACJE !!! ada 👄 odpoczynek dobrze Ci zrobi i nie wmawiaj sobie że się nie uda- uda się!! Jak to kiedyś powiedział mi mój mąż kiedy byłam załamana: "bo bez trudu nie ma cudu..."❤️ przytulam mooooocno kafferina Kasiu 👄 kochane myślę o Was i trzymam kciukasy groszek 👄 hej :) jawa oj no to szkoda że tak krótko nad morzem ale chyba i tak pobyt z koleżanką dobrze Ci zrobił :) Jestem już po połowkowym :) dzidziol zdrowy no i poznałam płeć..będe mieć synka. Jeszcze do siebie dochodzę :) dużo wrazeń jak na jeden dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jawa szkoda ze wyjazd musi zostac skrocony :O ale to zawsze cos jakas odskocznia ;) Katie super :D ze wszystko ok :) no to teraz myslec nad imieniem dla synusia mamusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie super wieści to mamy kolejnego Chłopaszka na forum- Chłopaki są fajne :P :D :P :D :P Dziękuje za kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Serce gratulacje!!!! Kasiu G jestem myślami z Wami,kiedy do lekarza idziesz,w przyszłym tyg ??? Kate ❤️ :) no i gratulacje dla Kaem :) jestem po wizycie,maluch ma 45 mm :) kość nosowa jest,przezierność ok ): maluszek tak fajnie fikał,co za widok :) :) :) a i od jutra odstawiam tabletki NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE marcelina13.........29.............K-ce...............38. .......................4 cykl po stracie Erisss.............26............Konstancin...........37. ..............................8 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............36 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........34/35.............................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................36.............................6 Kate31..............33............B-g.................... .29.................................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................28.................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................27.................................7 abi 66...............35............K-e.....................21 ................................7 Katie84.............27.............Kraków...........20.. .............................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......15. .......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........12... ..............................1 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 vixwoman.........25..................śląsk........5. .................................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftrgftrg
poszły do czyscca,drapia tam pazurkami i wolaja was :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry :) U mnie ukrop :O rano bylam u lekarza i dobrze ze juz wszystko zalatwilam nawet sie nie ruszam z domu jak co to dopiero wieczorem :) Milego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
hej dzisiaj piękna pogoda tylko jak zawieje jest zimno. Właśnie jestem w Zielonej Górze żeby coś zjeść i napisać do was Miłego dnia ;) PS. Odezwę się jutro albo dopiero wieczorem jak do jadę to będzie zależne od mojego samopoczucia bo coś mnie dzisiaj głowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE marcelina13.........29.............K-ce...............38. .......................4 cykl po stracie Erisss.............26............Konstancin...........37. ..............................8 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............36 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........34/35.............................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................36.............................6 Kate31..............33............B-g.................... .29.................................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................28.................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................27.................................7 abi 66...............35............K-e.....................21 ................................7 Katie84.............27.............Kraków...........21.. .............................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......15. .......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........12... ..............................1 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 vixwoman.........25..................śląsk........5. .................................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Uff w końcu wieczór i w końcu można pooddychać..dziś było strasznie duszno. Groszek 👄 no myślimy intensywnie nad imieniem :) może Igorek albo Filip. Nie wiem jeszcze :) Kasiu 👄 oj są fajni :) to będzie synek mamusi :P monia 👄 ❤️ jawa :) szcześliwej podróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE marcelina13.........29.............K-ce...............39. .......................4 cykl po stracie Erisss.............26............Konstancin...........37. ..............................8 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............36 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........34/35.............................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................36.............................6 Kate31..............33............B-g.................... .29.................................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................28.................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................27.................................7 abi 66...............35............K-e.....................21 ................................7 Katie84.............27.............Kraków...........21.. .............................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......15. .......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........12... ..............................1 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 vixwoman.........25..................śląsk........5. .................................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc cześć kobietki :) Mało pisze bo i mało przy kompie siedzę. Satram sie chodzić i duzo robić, ale cos mojej królewnie nie spieszy sie do wyjścia. A co tam u Was , jak samopoczucie? Dzis w końcu troche chłodniej, modliłam sie o taka pogodę, bo te upały potęgują złe samopoczucie . Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) U mnie dzis chlodno i deszczowo uff mozna odsapnac ;) Czuje sie dobrze maly codziennie dokazuje najbardziej wieczorami :) takze jestem spokojna za tydzien wizyta to dowiem sie ile juz wazy :) marcelina na kiedy masz tp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE marcelina13.........29.............K-ce...............39. .......................4 cykl po stracie Erisss.............26............Konstancin...........37. ..............................8 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............36 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........34/35.............................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................36.............................6 Kate31..............33............B-g.................... .29.................................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................28.................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................28.................................7 abi 66...............35............K-e.....................21 ................................7 Katie84.............27.............Kraków...........21.. .............................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......15. .......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........12... ..............................1 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 vixwoman.........25..................śląsk........5. .................................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Witam :) marcelina i jak Zuzka juz po drugiej stronie brzuszka? ;) Milego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjan, co za imię...
Mają ludzie fantazję, szkoda, że później tylko dzieci na tym cierpią 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjhuhfbvhbfh
Roztocki:O to jedyne moje skojarzenie zreszta niefajne ale kazdy wybiera takie jakie jemu pasuje ile osob tyle opinii a jesli tej mamie sie podoba to nikomu nic do tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE marcelina13.........29.............K-ce...............39. .......................4 cykl po stracie Erisss.............26............Konstancin...........37. ..............................8 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............36 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........34/35.............................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................36.............................6 Kate31..............33............B-g.................... .29.................................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................28.................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................28.................................7 abi 66...............35............K-e.....................21 ................................7 Katie84.............27.............Kraków...........21.. .............................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......15. .......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........12... ..............................1 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 vixwoman.........25..................śląsk........5. .................................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc pozdrawiam Wszystkie!monia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
hej u nas dzisiaj coś deszczowo ,ale da się znieść. Wróciłam do domu cała i zdrowa. No i wróciłam do pracy niedługo do pracy na 9 mam. Ale muszę pomyśleć nad obiadem bo nie wiem co bym zjadła może zupkę pomyśle. Miłego dnia ;) PS. wracam z pracy o 15 pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×