Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

MARYLKO jak tam po usg? Mam nadzieję, że wszystko w porządku. termin masz już tak blisko, że właściwie juz w każdej chwili możesz się rozpakować. Życzę wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:) Od jakiegoś czasu nie mam internetu w Warszawie (bida:)), za to na wsi jest :) Przyjechałam do rodziców na tydzień. Mój mąż nie ma niestety urlopu w tym roku - a ja mam aż 35 dni, więc korzystam, wszędzie mnie pełno :) Trochę denerwuję się przedwrześniową rozmową z dyrektorką przedszkola, w którym pracuję. Ostatnio tam są same ciężarne, a ja chyba będę szła na L4 (tak chcę, ze wzgl na infekcje oddziecięce i możliwość urazów). Będzie zła jak osa:) Jutro zaczynam 10 tydzień. Mam nadzieję, że dziecko się dobrze rozwija:) Jestem dobrej myśli ! Kasia G - ja mam termin na 8 marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie pogoda zapowiada sie piekna wiec piore rzeczy dla synka :) kafferina u mnie w przedszkolu takze babeczki w ciazy lub na macierzynskim ja dyrektorce od razu powiedzialam ze ide na L4 i nie wroce i aby szukala kogos za mnie znalazla bez problemu i pracuje teraz za mnie fajne dziewczyna i ja mam spokojna glowe ze postawilam sprawe jasno i zmienniczka nie zostala sama grupa dobrze prowadzona laseczka ma prace wszyscy zadowoleni :) Jestesmy mlode nasze starsze kolezanki i dyrektorka tez kiedys rodzily dzieci ale tego sie juz nie pamieta :O Milego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pracy wracam 25 sierpnia - wtedy powiem dyrektorce. Prawdopodobnie dostanę umowę na 7 miesięcy tylko, ale wolę byc szczera, by z czystym sercem pójść na L4. A jak to wygląda? Można pójść na całą ciążę - od którego miesiąca????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :) Kafferina - na zwolnienie możesz iść na cały okres ciąży. I nie ma tu określonego miesiąca - L4 nie dostajesz "na ciążę", tylko na jakieś schorzenie (coś tam lekarze wpisują po prostu). Właściwie nawet teraz, na urlopie, możesz iść na zwolnienie - potem będziesz mogła odebrać sobie urlop. Życzę duuużo spokoju :) A jeśli chodzi o rozmowę z dyrektorką: Groszkowa ma rację, nie trzeba nikogo zostawiać z przysłowiową ręką w nocniku. Trzeba na tyle wcześniej poinformować pracodawcę, by zdążył znaleźć zastępstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka rolka parolka
Od początku zwolnienia L4 jeszcze miesiąc nie można nikogo zatrudnić, więc zawsze będzie ten miesiąc.. Zresztą nasza dyr to przypadek osoby, który wszędzie szuka oszczędności. Jak 2 dziewczyny w tamtym roku były w ciąży to nie zorganizowała żadnego zastępstwa - w ramach oszczędności. Dlatego powiem dopiero jak wrócę do pracy... I tak jak będzie chciała to kogoś znajdzie, w końcu ciągle mówi, że dziennie dostaje 100 CV :) komedia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tak ze przez miesiac nie mozna nikogo przyjac bo to musi nabrac mocy prawnej czy jakos tak w tym wypadku byly za mnie nadgodziny i dziewczyny sie dzielily godzinami (u nas zawsze sa chetne) a po miesiacu przyszla ta dziewczyna pracowala do konca roku za mnie i bedzie pracowala nadal podczas mojej nieobecnosci i do mojego powrotu czyli przez caly rok szkolny :) Ja L4 mialam juz od 6 tc bez problemu wystawil je gin z kasy chorych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest tyle zastępstw, że kolejna ciężarna = kolejne nerwy. Ale cóż, taka kolej rzeczy... Ja prawdopodobnie dostanę umowę do dnia porodu tylko gdyż byłam na umowie na czas określony (1 rok) do końca sierpnia. A w dniu podpisywania umowy stuknie mi 13 tydzień:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafferina za prace nikt nam orderu nie da teraz sa wazniejsze rzeczy tzn macierzystwo :) skoro mamy pracowac do 60 jeszcze zdazymy sie napracowac a najlepszy czas na dzieci jest teraz takze luz majonez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie pogoda piekna jest weekend czego chciec wiecej :) Czuje sie dobrze :) Mam super wiadomosc :D Nasza Marylka urodzila coreczke :D Jak ja uwielbiam dostawac takie wiadomosci ;) Milego weekendu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka nie ma nic przeciwko ;) Jak wyjdzie ze szpitala i juz bedzie czula sie na silach to napisze wiecej wszystko zalezy od niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja pozdrawiam z przepieknego slonecznego Baltyku :\.pisze z komorki wiec przepraszam za bledy.wielkie ogromniaste gratulacje Mamusiu!!! ja na razie @nie mam.juz 3 dni po.co bedzie to bedzie.nie testuje dopiero we wtorek jak @nie przyjdzie. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........37/38.............................9 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................31................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................31.................................7 Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 abi66...............35..............K-e.................. 26................................7 Katie84.............27.............Kraków.........23 ..................................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......20...... ..................7 cykl po 2 stracie monia_aa.........23..................wlkp.........15... ..............................10 dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 vixwoman.........25..................śląsk........10... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz..............8............ ....... ada111........23................zach................7.... ...........................7 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......cc.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc Witam :) U mnie piekna pogoda wiec zapowiada sie mily dzien ;) Udanego weekendu zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Coś tu pustawo. Dziś jest okropnie- nie ma czym oddychać, marze żeby jakiś mały deszczyk popadał. Ogólnie u mnie nic nowego :) w środe miałam wizyte u gina i akurat w tym samym dniu złapały mnie silne bóle ale wszystko ok :) czuje się dobrze i zapisałam sie do szkoły rodzenia na wrzesień. Córunia Marylci ❤️ to mała królewna :) niech rośnie zdrowo, mała ślicznotka :D BUZIAKI 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Marylko serdeczne gratulacje, duzo zdrówka dla Ciebie i Maleństwa :) Groszkowa jak ten czas leci to już 31 tydzień :) u mnie w porządku, mała Zuzka coraz mniej śpi, więc i ja rzadziej piszę, ale często Was czytam :) Pozdrawiam Was wszystkie ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny, u mnie 13 tydzień leci:)) ale mam do Was pytanie,byłam w sobote na usg prenatalnym i wszystko ok, dzidzia pomierzona ma 5,95 cm waży 60 gram:)) a moja gin twierdzi z całym przekonaniem że to dziewczynka... ponoć tak idealnie się ułozyła że ona stawiana różowy:) i tu mam pytanie czy któras z Was tak szybko poznała płeć?? nie ma znaczenia czy to dziewczynka czy tez nie, bardzo się cieszę, ale byłam w totalnym szoku że już wiemy.. tym bardziej, że lekarka sprawdziła dwa razy po badaniu i mówi że dziewczynka jak nic:)) co o tym myślicie?? ja oczywiście zakupy robie uniwersalne:) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........37/38.............................9 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................31................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................31.................................7 Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 abi66...............35..............K-e.................. 26................................7 Katie84.............27.............Kraków.........23 ..................................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......20...... ..................7 cykl po 2 stracie monia_aa.........23..................wlkp.........15... ..............................10 dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 vixwoman.........25..................śląsk........13... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz..............8............ ....... ada111........23................zach................7.... ...........................7 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......cc.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !! Gosia życze byście z nad morza przywieźli małą Syrenkę lub maleńkiego Kapitana 👄 Marylka GRATULACJE - Córunia cudna niech się zdrowo chowa i będzie Waszą dumą i największą miłością-czekamy na Was 🌼 Marcelinka nie ma tak dobrze,Córunia chce coraz wiecej oglądać i poznawać świata-więc będzie mniej spała :P Groszkowa jak dalsza część zakupów,opowiadaj?. Miłego dnia życzę-buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vix ja poznałam płeć około 17-18tc.i były to pewniaki potwierdzane na każdym USG,jeśli Twoja Pani Doktor to dobry fachowiec z doświadczeniem to myśle,że mogła dostrzec pikule.Wiem,że lekarze z doświadczeniem potrafią po budowie trafnie określić płeć także czemu nie,ja bym jeszcze się mimo wszystko wstrzymała kilka tygodni bo różne się słyszy opowieści z porodówki. Najważniejsze,że Dzidzia ma się dobrze to jest sprawa priorytetowa bo zdrowa Dzidzia to szczęśliwa Mama-buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jestem juz po wizycie :D Jest wszystko ok Gracjanek fikal :D Jest juz ulozony glowka w dol wazy 1621 kg i wszystkie parametry zgodne z tyg ciazy oraz serduszko slicznie bije :D Kolejna wizyta 12 wrzesnia. Ale sie ciesze :D Katie dobrze ze jest wszystko ok i ze bol minal ;) Hmmm fajnie ze zapisalas sie do szkoly rodzenia ;) marcelina ciesze sie ze u Was wszystko ok ;) vixwoman super ze z dzidzia wszystko ok :) u mnie gin stwierdzil plec w 23 tc ;) synus non stop sie zaslanial odwracal i nie bylo nic widac ale w koncu sie pokazal i ujawnil co tam mu dynda :D dzis potwierdzone bedzie syn - pierworodny :) ja tez jak kupowalam ciuszki w neutralnych kolorach chociaz przyznam ze nic rozowego nie mam :D czasami lepiej poczekac i sie upewnic na wiecej procent :) Kasia G juz prawie wszystko kupione ;) ubranek mam mase oprocz tego rzeczy dla mnie i dla synusia do szpitala tez sa zostala mala lista ;) z tych wiekszych zakupow to lozeczko ktore juz jest upatrzone i wozek jeszcze nie wiemy jaki pochodzimy i zdecydujemy jeszcze 2 miesiace czasu wiec ok ;) A jak Ty sie czujesz i Twoje pocieszy? Pozdrowka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 👄 Ale się najadłam, zaraz pęknę :D dobrze że dziś pogoda pozwala oddychać. Groszek witanko 👄 ale już masz duuużego maluszka :) supcio!! Teraz to już z górki do Waszego spotkania. No ten ból to taki jednodniowy- prawdopodobnie mały gdzieś mi się wbił :) do szkoły się zapisałam by wiedzieć choć trochę ;) vixwoman 👄 dobrze że zdrowiutkie :) co do płci hmm u mnie stwierdzona na usg połowkowym i raczej sie nie zmieni bo widziałam coś co mają chłopcy ;) ale np. moja koleżanka usłyszała własnie jakoś w 13 tyg od gina że prawdopodobnie girl tak na 80 % i zostało to potwierdzone w późniejszych usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Marylko gratulacje!!! dużo zdrówka dla Was :) 🌼 Katie Ty łakomczuchu :P ja dziś obżarłam sie swoją fasolką z ogóródka,niestety już ostatnią :( ;) Gosia.Groszkowa,Kaem,Vixoman i reszta kobitek 🌼 ja mam nadzieje dowiem sie kto mieszka na następnej wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) przede wszystkim mega ogromniaste gratki dla MARYLKI :D!!! duzo zdrowka dla malej perelki i duzo sil dla swiezo upieczonej mamci :). ja dzis bylam na usg i potwierdzilo ono jedynie, ze franek plci nie zmienil :), za to zmienil polozenie. jeszcze do niedawna siedzial sobie w brzuchu, a teraz juz jest ulozony glowa w dol (czyli nici z cesarki). wazy 1900 gram i tak sobie mysle, ze chyba sporo. mam tez duzo wod plodowych. i generalnie bywa tak, ze czuje sie, jakbym za chwile miala trzasnac. a niektore kopniaki, jakie serwuje mi synek, sa naprawde bolesne ;/ pozdrawiam serdecznie WAS WSZYSTKIE :* ps. MONIA :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzeska tulam :* Kaem a pamiętasz jak pisałaś mi,że jako takich kopniaków nie czujesz,het het wcześniej? ;) to teraz Synuś oddaje Ci z nawiązką :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×