Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Kasiu spóźnione, ale jak najszczersze życzenia, przede wszystkim dużo zdrowia i miłości :) :) :) Te upały to masakra, Zuzka śpi po 5 minut, ale jak wieczorem zasnęła to spała do 5. Cieszę sie dziewczyny że wszystko u Was dobrze. Ada odpoczywaj jak najwuięcej, to najlepsze, tak mi powtarzał lekarz. Ważniejesze niz leki. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Straszne te upały.. Oj to wczoraj były 2 solenizantki. Kasieńko 🌻 przyjmij ode mnie spóźnione życzenia : Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości. Dużo uśmiechu, dużo radości, Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, Samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń ❤️ no i najważniejsze- dużo zdrówka dla Twoich skarbów!!! marcelinko moc buziaków dla Zuzi :) biedna no te upały dają popalić. kafferina 👄 odezwij się. jak po wizycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................32................................4 Groszkowa83.......28...............B - B ....................34.................................7 Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 abi66...............35..............K-e.................. 26................................7 Katie84.............27.............Kraków.........27 ..................................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......20...... ..................7 cykl po 2 stracie monia_aa.........23..................wlkp.........18... ..............................10 dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 vixwoman.........25..................śląsk........13... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz......................11... . ..................... ada111........23................zach................10... .............................7 jawa25.............25.................Lublin........7.... ...............................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......CC.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc Marylka84...........27........O-M ........Ewcia............05.08.2011.........SN.........39tc< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? Prinzesska...28...Niemcy...2.5roku....ponad 100 21.9 mam termin zozprawy sadowej o koszty invitro......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ale upaly :O masakra :O w nocy 20 stopnii i tez wytchnienia nie ma :O ja spie na golasa bo inaczej sie nie da :) Ogolnie czuje sie ok ale nie powiem upaly daja w dupe :O jak nie musze nie wychodze :) Wstalam juz o 6 (wiadomo ja ranny ptaku jestem :) ) zrobilam pasty do kanapek jajeczna z sera zlotego i rybno - serowa :) a dzis na obiad pierogi z borowkami z jasnej i ciemnej maki - mniam mniam :) Wczoraj bylismy juz zamowic wozek :) Do odebrania po porodzie :) A dzis mam spotkanie z babeczka z ogloszenia w sprawie kombinezonow na jesien i zime 2 w cenie 50 zl okazja jak cholera i to bedzie juz prawie wszystko :) jeszcze tylko laktator ale to po porodzie Groszek wyskoczy i kupi jak by co w "mojej" hurtownii :) prinzesska 3mamy kciuki za rozprawe!!! Milego dzionka piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) prinzesska 👄 będę trzymać kciuki za udaną rozprawę!! Kurde musi być ok !!! Groszek 👄 na golasa to najlepsze wyjście :P też tak sypiam. Jakbys mogła to wpadnij z pierogami :D smaki robisz ludziom :P i jaki kolor wybraliście w końcu wózka? Jakie rozmiary kombinezonów kupujesz? Cena niezła :) Czas coś zjeść. Dziś chyba będzie większy upał niż wczoraj. BUZIAKI dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek wózek b.fajny- widziałam go na żywo ma chyba wszystko co potrzebne :) a kolorek widze wybrałaś tak jak mówiłaś kiedyś :) Gracjan będzie się woził jak królewicz :D ada jak się czujesz? Leżysz grzecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie leże grzecznie bo musze :) a samopoczucie troche gorzej ale nie narzekam dam rade heh. a do leże nia to nie mam wyjscia mammałego krwiaka i mam nadzieje zesie wchłonie a co tam u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, leż, dbaj o siebie i maluszka.. może wypoczniesz "na zapas" :) ..Ja już po wizycie. Wszystko pięknie. Maluch skacze, macha rączkami, ma po 5 palców, wszystkie organy ok. ...jestem też po rozmowie z dyr. I przedłużenie umowy do porodu dostanę, na nic więcej liczyć nie mogę. Poza tym dostałam odgórną "prośbę" o zwolnienie, bo chcą kogoś zatrudnić na moje miejsce od października. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) Matko powtorka z rozrywki - upalow ciag dalszy i do tego silny wiatr - leb chce urwac :O z M juz bylismy na zakupach pozniej sprzatanie gotowanie i odpoczynek ;) Jaka ja mam pieronska zgage :O masakra jakas :O i jeszcze w nocy chwycil mnie mega skurcz lydki myslalam ze zfajdam sie z bolu :O Groszek wymasowal i popuscilo :) Ogolnie czuje sie dobrze tylko w te upaly dycham jak ryba bez wody i ta pieronska zgaga :O a tak tj ok jeszcze 6 tygodnii do spotkania kto wie moze wczesniej :) ada odpoczywaj kochana ile wejdzie napewno wszystko bedzie dobrze 3mam za to kciukasy :) kafferina rowniez bardzo sie ciesze z tak dobrych wiesci jakie przynosisz :) duzo zdrowka i spokoju zycze :) dobrze ze chociaz na czas ciazy bedziesz miala zatrudnienie i pieniazki ktore sa potrzebne do zycia i aby skompletowac wyprawke a pozniej zobaczysz co i jak :) Milego dzionka Kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piekne. widze, ze troszke sie dzieje, u was, a to kolejne ciaze, a to sprawy domowe, a to urzedowe. nooo, jest progres :), tylko pogratulowac :) i pozazdroscic lata. u mnie juz pora deszczowa sie zaczela, wrrr. kuzwa, jak ten czas zapitala, dopiero co gratulowalysmy kasi g. urodzenia olusia, a tu kurnia, kasicz nasza juz znow przy nadziei. dopiero co sama niesmialo podchodzilam do mysli o kolejnej ciazy, a tu za kilka tyg. bede znow mama... :) juz sie nie moge doczekac. z oczywistego powodu, ale i z drugiego powodu, bardziej przyziemnego. jest mi po prsotu fizycznie ciezko :P. starzeje sie chyba. wieczorami brzuch tak ciazy, ze glowa mala, zwykle przekrecenia sie z boku na bok, wymaga istnej strategii ruchow. czasem rwa kulszowa dopadnie, czasem zgaga, albo slabo sie zrobi. a brzuch twardnieje tak, ze jak sie maly rusza, to normalnie auaaaaa! takie uroki :) i kazda z nas albo juz przez to przechodzila, albo przechodzi teraz, lub bedzie przez podobne przechodzic, predzej czy pozniej. takze laseczki, ktore jeszcze nie sa w ciazy, nie lamcie sie, jeszcze wspomnicie slowa ciotki kaem :P, jak was wasze maluszki beda po zebrach kopac, a wy nie bedziecie mogly oddechu z dyskomfortu zlapac. u mnie wszystko gotowe na przybycie franka. tylko torbe do szpitala dopakowac. ahaaa i wanienke kupic (bo sie pozbylam poprzedniej). poza tym caly ekwipunek dla noworodka mam. wszystko juz poprane i poskladane. glownie mam rzeczy po chlopcach, lozeczko, posciele, kolyske, kocyki, spiworki, rozki, itp.tylko kilka ciuszkow dokupilam i wozek nowy. no i czekamy. wzielo mnie na porzadki, takie "wicie gniazda", ponoc klasyczne przed porodem. wiec piore chodniki, zaslony, posciele, myje okna, wieszam nowe firanki, itp. jeszcze mi male przemeblowanko po glowie chodzi. i tylko sie wkurwiam, jak cos idzie nie po mojej mysli. nerwus ze mnie, co zwalam na hormony ;P. i jeszcze takie durne przemyslenie na koniec. z jednej str. czekam na szczesliwe rozwiazanie (pomijajac strach przed porodem ;/), a drugiej tak mi jakos smetnawo, ze ten magiczny czas dobiega konca. ale coz, taka kolej rzeczy... pozdrawiam was wszystkie cieplo i zycze wszystkiego dobrego. wszystkiego czego wam trzeba do pelni szczescia i wytrwalosci w dazeniu do jego zdobycia. papatki :* NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? prinzesska........28........Niemcy........2,5 roku........ponad 100 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................34................................4 Groszkowa83.......28...............B - B ....................34.................................7 Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 abi66...............35..............K-e.................. 26................................7 Katie84.............27.............Kraków.........27 ..................................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......20...... ..................7 cykl po 2 stracie monia_aa.........23..................wlkp.........18... ..............................10 dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 vixwoman.........25..................śląsk........13... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz......................11... . ..................... ada111........23................zach................10... .............................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......CC.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc Marylka84...........27........O-M ........Ewcia............05.08.2011.........SN.........39tc< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) Hip hip hura w koncu jest chlodno :D w nocy padalo i super ochlodzenia :D Czesc kaem ;) ciesze sie ze u Ciebie wszystko ok :) pieknie to wszystko napisalas :) wiesz mnie tez bedzie brakowalo buszowania w brzuszku :( ale za to skarbek bedzie juz z nami po drugiej stronie brzuszka :) bedzie nam dostarczal innej radosci takiej namacalnej i widocznej oraz slyszalnej :D No u mnie jeszcze 6 tygodnii :) Alez ten czas zlecial :) Kasia G 🖐️ 👄 jak sie czujesz? Milego dzionka Kochaniutkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do groszkowej
wiesz co, mój synek urodził się 11.10 ale rok temu!!!! trzymam mocno kciuki za ciebie - rok temu też zdychałam z upałów:) wspomnienia wracają,ale teraz jest super! w ogóle dziewczyny trzymajcie się mocno i walczcie o to co dla was ważne-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki :) My po chrzcinach, Zuzka aniołek ;) Dziś ide z nią na szczepienia, stresa mam heh :) Groszkowa Ty juz tak bliziutko :) Prinzeska trzymam kciuki za powodzenie w sprawie... Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotowany filet z kurczaka ananas z puszki cebula majonez pieprz mistrzostwo świata no i narobiłaś mi smaka i nie wiem czy w najlbliższych dniach kuchnia sałatki nie zaserwuje. SMACZNEGO !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dziekuje za wsparcie :) ja własnie wrócilam do domu po długich wakacjach :) za oknem pochmurno :( u mnie przez wakacje pogoda była do bani prawie cały czas padało albo wiało :( A CO TAM U WAS GROSZKOWA PAMIETAM JAK NIEDAWNO PISAŁAS ZE JESTES W CIĄZY I TO BYL POCZATEK NIE ZDĄŻYŁAM SIE OBEJZEC A TU U CIEBIE JUZ KOŃCÓWKA I NIE DLUGO PRZYWITASZ SWOJEGO SKARBA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? prinzesska........28........Niemcy........2,5 roku........ponad 100 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................34................................4 Groszkowa83.......28...............B - B ....................34.................................7 Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 abi66...............35..............K-e.................. 26................................7 Katie84.............27.............Kraków.........27 ..................................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......20...... ..................7 cykl po 2 stracie monia_aa.........23..................wlkp.........18... ..............................10 dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 vixwoman.........25..................śląsk........13... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz......................11... . ..................... ada111........23................zach................11... .............................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......CC.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc Marylka84...........27........O-M ........Ewcia............05.08.2011.........SN.........39tc< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×