Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Witam :) To nie endometrioza!! :D Wyniki nie są aż tak super jakbym chciała, ale kuracja hormonalna ma pomóc. Ufff, czuję się, jakby mi 10 kg z ramion zdjęli. Kiedy czekałam z wynikami na wizytę, trzęsłam się w poczekalni jak galareta. A na USG dopoch. to nie mogłam spokojnie uleżeć. kaem, trzymam kciuki i pisaj jak wrócisz. Jaaa, wzruszyłam się jak przeczytałam Twój wpis. :* :* Kasia, gratuluję Synka!! Zdrówka dla Maluszka i Mamusi!! :* Groszkowa, nie mogę się doczekać, kiedy wrócisz tu do nas z Małym :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaem - dwaj tu zaraz znać co u Was !! Trzymam kciuki mooocno! Pozdrawiam Was wszystkie Słońca U mnie nic nowego, stres, stresy i jeszcze raz stresy. Wiadomo jak jest choroba - nie jest ciekawie, a jeszcze mam problem z domkiem / Poza tym nie mam ani @ ani chyba nie jestem w ciąży. (test z soboty ujemny). To już 44 dzień cyklu /od zabiegu miałam co 28-29/. Nie wiem co się dzieje - miałam kupę stresów, ale dziwne - nigdy mi się tak nie poprzesuwało. Boje się. Tylko jakoś nie mogę się zebrać do gina. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no strzala laseczki! :) przede wszystkim dziekuje ogromnie za wsparcie, czytalam was przez kom., bedac w szpitalu. trafilam tam po 11 w pon., po odejsciu wod. zostawili mnie, bo choc akcja sie nie zaczela na dobre, to juz sie cos kroilo. tak wiec spedzilam nudny, ale pelen nerwow dzien na przemierzaniu szpitalnych korytarzy, w celu przyspieszenia akcji. ok 21.30 zaczelo sie - skurcze masakryczne, ale male rozwarcie (2-3cm). o 22.30 trafilam na sale porodowa. o 23.41, po 4 min. parcia, Franek byl juz z nami. ekspresowy porod, ale bol - nie chce nawet wspominac! kuzwa, nie zdazylam na znieczulenie zewnatrzoponowe, ba, nawet zastrzyk mieszanki przeciwbolowej nie zdazyl zadzialac. wrrrr. na szczescie mialam gaz, bez tego chyba bym umarla. ale najwazniejsze, ze maluszek zdrowy, mimo, ze 3 tyg. prze terminem. urodzil sie z waga 3.140kg i dostal 10 pkt. apgar i nawet go nie uznali za wczesniaka. uffff, glaz z serca. dziouchy, jestem taka szczesliwa, ze normalnie ryczec mi sie chce. w domu jestesmy od wczoraj rano. tu wypisuja po 24 godz., jesli dzidzia i mama sa w porzadku. takze teraz ogarniamy calosc na nowo, z najmlodszym czlonkiem rodziny, w roli glownej :D bracia nie wykazuja oznak zazdrosci (i oby tak zostalo!), tatusiek dumny jak paw, a ja troszkum zmeczona, ale spoko daje rade. i tylko sutki bola od karmienia, auaaa. no lece skonstruowac jakies jedzonko, poki maluszek nakarmiony i spi. 3mam kciuki za was wszystkie, bez wzgldu na jakim etapie jestescie. buziakow moc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? prinzesska........28........Niemcy........2,5 roku........ponad 100 Papi170...........22.........o/Gorzowa Wlkp...2dni......11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Groszkowa83.......28...............B - B ....................37.................................7 Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 abi66...............35..............K-e.................. 31................................7 Katie84.............27.............Kraków.........30 ..................................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......29...... ..................7 cykl po 2 stracie monia_aa.........23..................wlkp.........22... ..............................10 dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 vixwoman.........25..................śląsk........19... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz......................11... . ..................... ada111........23................zach................13... .............................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......CC.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc Marylka84........27......O-M ........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357.......31........L-k(Irl)........FRANEK :).......19.09.2011.......SN.......37tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) kaem jeszcze raz WIELKIE GRATKI 👄 super ;) spisalas sie na medal ;) synus jest boski ;) duzo zdrowka dla Was i mnostwo radosci!!! ;) odzywaj sie kiedy tylko bedziesz mogla 👄 U mnie ok czuje sie dobrze wyniki dobre maly rozrabia i gimnastykuje sie :) juz wszystko gotowe teraz tylko czekamy ;) Od jakiegos czasu mam bole i nieregularne skurcze ;) jeszcze ma czas wiec niech siedzi i zdrowo rosnie :) tylko ja jestem spiaca i moglabym na okraglo spac jak nigdy bo ranny ptaku jestem ;) Milego dzionka zycze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaem jeszcze raz gratulacje :) Franek uroczy :) Pozdrawiam wszystkie kobietki. U nas ok, chwilowo walczymy z infekcja oczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja nadal 2 w 1 ;) Dzis piekna pogoda wiec wykorzystamy to z M i udamy sie na jesienny spacerek ;) Milego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaem, GRATULUJĘ!! Zdrówka, szczęścia dla Was i Maluszka!! Takie wieści właśnie chcę tu czytać :D ;* Groszkowa, czekam z niecierpliwością!! :D marcelina, niedobrze.. Przesyłam zdrówko dla Synka, żeby ta infekcja sobie poszła! ;* gosia, ja kiedyś nie miałam @ 66 dni! A wtedy akurat chorowała moja Babcia i wiedzieliśmy już, że nic się nie da zrobić. Moja gin tłumaczyła mi wtedy, że stres ma duże znaczenie na @ i może ją przesunąć. Ale oczywiście jeżeli to się będzie powtarzać albo nadal nie przyjdzie to biegiem do lekarza!! Ja na hormonach, więc emocjonalnie jest rozstrojona. Wczoraj np. cały dzień płakałam, bo okazało się, że znajoma jest w ciąży. Ale takie oczyszczenie raz na jakiś czas chyba jest potrzebne. Dzisiaj sobie powtarzam: głowa do góry, Ty też będziesz w ciąży". Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mialam dzis ostatnia wizyte u gian ... dostalam skierowanie do szpitala jestem 2 tyg przed terminem i gin chce abym byla pod stala kontrola skoro jestem juz po stracie skacze mi cisnienie i mam cc :) Takze prosze 3mac kciukasy i wyslac pozytywne wibracje ;) Porobia mi badania i wtedy zdecyduj czy czekaja na rozwoj sytuacji czy wywolaja porod czy zrobia cc :) Nie bede miala dostepu do neta takze mnie nie bedzie ale jak co to przez kogos dam znac ;) Buziole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? prinzesska........28........Niemcy........2,5 roku........ponad 100 Papi170...........22.........o/Gorzowa Wlkp...2dni......11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Groszkowa83.......28...............B - B ....................38.................................7 Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 abi66...............35..............K-e.................. 31................................7 Katie84.............27.............Kraków.........30 ..................................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......29...... ..................7 cykl po 2 stracie monia_aa.........23..................wlkp.........22... ..............................10 dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 vixwoman.........25..................śląsk........19... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz......................11... . ..................... ada111........23................zach................13... .............................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......CC.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc Marylka84........27......O-M ........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357.......31........L-k(Irl)........FRANEK .......19.09.2011.......SN.......37tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !! Groszkowa to nie pozostaje nic innego jak wyczekiwać na wieści od Was,myśle że gin konkretny chce Cię mieć na oddziale,będziesz pod dobrą opieką i Syneczek bedzie cały czas monitorowany także Kochana trzymam kciuki i czekamy na kolejny forumowy Cud. Buziaki dla Was gorące 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mojego Aniołka dzisiaj mija rok jak dowiedziałam sie ze ciebie juz nie ma zemną :( Odeszłaś tak cicho,że nie słyszał nikt Zgasłaś za szybko,by oswoić nas z tym Miłośc nam Ciebie zabrała,lecz żalu zabrać nie chciała , Odeszłaś od nas niespodziewanie , nie było czasu na pożegnanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzygac sie chce
groszkowa co tzn.gratki????ty jestes pojebana naprawde.pare razy widzialam co o tobie pisza ,uwazalam ze to nie w porzadku ale teraz podpisuje sie pod tym.straszna jestes. naprawde niedobrze sie robi jak sie ciebie czyta.miejmy nadzieje ze macierzynstwo sprawi ze dorosniesz i zaczniesz zachowywac sie jak dorosla kobieta ,bo narazie cofasz sie w rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Piękną mamy jesień :) aż sie chce spacerować. U mnie wszystko ok. Mały ma około 1600 gram, ułożenie główkowe. Strasznie szybko ten czas zleciał..sporo stresów..ale wierze że już będzie dobrze. baaa musi być :) Buziaki dla każdej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piekne moje :) GROSZKOWA no to 3mamy kaciuki za pomysle rozwiazanie i, co wazne! za szybkie dojscie do siebie po! bo tak naprawde wszyscy mniej wiecej wiedza co to porod (z opowiadan, lub autopsji) i wszyscy zycza, zeby byl lekki i bezproblemowy. a tu niespodzianka. porod to jedno, a okres pologu to inna bajka. i tutaj mamy schody, niestety :). przeciez potem wszystko boli, krocze boli, brzuch boli, hormony szaleja, lochia leci i leci. a dochodzi jeszcze bol piersi przy karmieniu (szczegolnie podczas nadprodukcji pokarmu)... dziewczynki, to naprawde jest ciezki maraton. ale oczywiscie, oczywiscie, wszystko zniesiemy! kuzwa, zeby tak przecietny facet-ojciec, mial okazje poznac choc namiastke tego, przez co przecietna kobieta-matka musi przesc, przed, w trakcie i po porodzie. pomijam juz kwestie baby blues... ADA przytulam mocno... ❤️ tak skrotowo: ogarnelam juz nowa sytuacje, tylko dotrzec szczegoly w codziennej rutynie. franczesko - dziecko-aniol. spi, spi, spi, je, zalatwia sie i spi, spi, spi. zoltaczka niemowlat juz mu przechodzi, wiec jest git. jutro znow przychodzi polozna na kontrole, to dowiem sie, jak maluszek przybral na wadze. starsi bracia praktycznie nie okazuja zazdrosci i maly szybko stal sie integralnym elementem ich rzeczywistosci. moj s z kolei mowi na franka teddy bear, czym okrutnie mnie rozczula. ja z kolei czuje sie, jakbym nie rodzila :). ot i tak to wyglada, czyli jest git. pozdrawiam wszystkie panieneczki z okieneczka i tradycyjnie zycze duuuzo sil i wiary, ze wszystkie cele i zamierzenia niebawem zakoncza sie spektakularnym sukcesem. PRINZESSKA tu myslalam o tobie. daj znac, co tam w sadzie? buziakow moc 4 all :*👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? prinzesska........28........Niemcy........2,5 roku........ponad 100 Papi170...........22.........o/Gorzowa Wlkp...2dni......11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Groszkowa83.......28...............B - B ....................38.................................7 Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 abi66...............35..............K-e.................. 31................................7 Katie84.............27.............Kraków.........30 ..................................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......29...... ..................7 cykl po 2 stracie monia_aa.........23..................wlkp.........22... ..............................10 dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 vixwoman.........25..................śląsk........19... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz......................11... . ..................... ada111........23................zach................16... .............................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......CC.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc Marylka84........27......O-M ........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357.......31........L-k(Irl)........FRANEK .......19.09.2011.......SN.......37tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak ...
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? prinzesska........28........Niemcy........2,5 roku........ponad 100 Papi170...........22.........o/Gorzowa Wlkp...2dni......11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Groszkowa83.......28...............B - B ....................38.................................7 Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 abi66...............35..............K-e.................. 31................................7 Katie84.............27.............Kraków.........30 ..................................8 agniesiulka............30..........????.......??????.........????? Gosiek_76..........35.............Katowice.......29...... ..................7 cykl po 2 stracie monia_aa.........23..................wlkp.........22... ..............................10 dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 vixwoman.........25..................śląsk........19... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz......................11... . ..................... ada111........23................zach................16... .............................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......CC.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc Marylka84........27......O-M ........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357.......31........L-k(Irl)........FRANEK .......19.09.2011.......SN.......37tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .?????????????????????????????
17:26 [zgłoś do usunięcia] Agnezee no to mam info od naszej Groszkowej o 15:00 przyszedł na świat Gracjan waga 3010 55 cm no i tradycyjnie zaraz fotka będzie w galerii http://www.suwaczki.com/tickers/uwo9yx8do2fm2 42v.png tp 9.10.11 Zosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdjbjfbrv
ada czytaj ze zrozumieniem :o przeciez w poprzednim poście nie ma żadnego linku do zdjęcia/ Jest ifno że groszkowa miała cc. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, to wielkie gratulacje GROSZKOWA mamo :). super, ze synek juz z wami. moc buziakow dla ciebie i maluszka. zycze szybkiego dojscia do siebie, duzo zdrowka dla gracjana i rozkoszowania sie urokami macierzynstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje rowniez... O Widze,ze ktos o mnie pamieta? U mnie nic nowego...sprawe nam na listopad przesuneli. Wczoraj dowiedzialam sie ,ze moj brat blizniak zostanie ojcem...wpadl z jakas malolta ,z ktora jest 3 miesiace. Psychicznie jestem w duzym dolku , byly spontaniczne staranka i czekam na kolejna @@@. Nie mam sil na nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa - GRATULACJE MAMUSIU!!!!!! Ukochaj Swojego Skarbka moooocno od cioci Gosi. Naprawdę bardzo się cieszę! Dobrze , że już masz to za sobą. trzymałam mooocno kciukasy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? prinzesska........28........Niemcy........2,5 roku........ponad 100 Papi170...........22.........o/Gorzowa Wlkp...2dni......11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Groszkowa83.......28...............B - B ....................38.................................7 Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 abi66...............35..............K-e.................. 31................................7 Katie84.............27.............Kraków.........32 ..................................8 agniesiulka............30..........????.......??????..... ....????? Gosiek_76..........35.............Katowice.......29...... ..................7 cykl po 2 stracie monia_aa.........23..................wlkp.........22... ..............................10 dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 vixwoman.........25..................śląsk........19... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz......................11... . ..................... ada111........23................zach................16... .............................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......CC.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc Marylka84........27......O-M ........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357.......31........L-k(Irl)........FRANEK .......19.09.2011.......SN.......37tc Groszek :) "Dużo zdrowia i uśmiechów, pisków, wrzasków i zabawy moc, sporo radości z tupotu malutkich nóżek, łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku, porozrzucanych wszędzie klocków, przytulenia okrągłej główki i uścisków małych rączek" ❤️ prinzesska nie umiem dobrze pocieszać, ale z całego serca wierzę że Wam się uda...nie wiem czemu macie wciaż pod górkę ale to minie. Trzymam kciuki za wygraną sprawę i żeby juz jej nie przesuwali 👄 Dla wszystkich moc buziaków na weekend 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, Kaem - całusy dla Ciebie i dla Franka:) dzielna babka z Ciebie :) teraz zaczynają się inne radości i bardzo ich Tobie zazdroszczę... Właśnie oglądam Polsat Cafe "po urodzeniu" mówiący o tym co potrafi dziecko tuż po urodzeniu. Zaskoczyło mnie, że naśladuje ruch pokazywania języka po kilku takich zachowaniach rodzica pod rząd... Przetestuj na małym :) Groszkowa - ogromne gratulacje! dużo pociechy z malucha , jak wrócisz, to koniecznie opowiedz o szpitalu i o całym cudzie narodzin. czekamyyyy Kasia G - u mnie też będzie chłopiec (usg z 16 tyg) :-) wczoraj dowiedziałam się o ciążach innych koleżanek z marca - też chłopaki. Może to usg z 16 tygodnia wykrywa same siuisaki? Albo wojna idzie? Prinezka - kolejna @ - kolejne wyzwanie :) wspomagasz jakoś zapłodnienie czy na razie spontan? Pappi - Kuracja hormonalna na pewno pomoże. Cieszę się, że lekarze zajęli się Tobą. Masz ogromne szanse na dziecko. Przede wszystkim myśl pozytywnie - takie nastawienie na prawdę czyni cuda. U nas wykryto nieprawidłową budowę plemników - tylko 9 % było zdolnych do zapłodnienia. Lekarze już zaczęli rozmawiac z nami o in vitro... A chyba tylko nasze nastawienie spowodowało, że się udało i to zastraszająco szybko. U mnie dziś jest 17 tydz + 6. Wczoraj byliśmy u teściowej i "dowiedziałam się", że strasznie przytyłam. Pytam ile dokładnie, a tesciówka stwierdziła że chyba z 10 kg. Miło... A prawda jest taka, że od początku ciąży przybyło mi 3 kg, jestem "pokaźna" w okolicach brzucha, a nogi i tyłek wciąż przedciążowe... Broniłam się mówiąc, że kiedy chodzę na gimnastykę ciążową i widzę dziewczyny, a one są w 22 tygodniu, widzę o wiele większe "rozmiary", więc chyba nie jestem patologiczna. A ona na to, że tak, ale widocznie jak dziewczyna jest SZCZUPŁA to pojawia się brzuszek a ja się po prostu roztyłam... Witam z rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×