Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Monia super,że z szyjką dobrze,ja w poniedziałek dowiedziałam się,że mam rozwarcie na centymetr od zewnętrznej strony szyjki lekarz zalecił spokojny tryb życia i dużo odpoczywać ha ha tylko jak z dwójką Dzieciaków,a na dodatek mam krew w moczu i mam zrobić posiew bo może to być ucisk macicy na pęrzech albo jakieś kamienie oj starość nie radość :D-także Dziewczyny nie czekajcie długo na Rodzieństwo dla swoich pociech :P bo później tak będziecie miały jaj babuszka Kasia !! :D :D :D Słoneczne buziaki dla Wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki monia,groszkowa Tera czuje się dobrze gorzej było tak do 18 tygodnia lądowałam w moim kibelku gdy tylko jakiś zapach się mi nie podobał nawet śmieci nie mogłam wyrzucić. A ta ciąża różni się od poprzedniej i to dużo z córeczką przechodziłam ciąże od początku bardzo dobrze . A w tej jest odwrotnie miałam masę pryszczy na twarzy szyi i plecach teraz już pozłaziło ciągle bym jadła tylko mandarynki. Na początku nawet herbaty nie mogłam posłodzić bo mi nie smakowała oj długo tak wymieniać jedno tylko mam to samo stałam bym tylko w kuchni i bym coś gotowała :) przytyło mi się 6 kilo i tak mało ale jestem szczupła osoba przed ciążą warzyłam z 50 kilo aha i w tej ciąży brzuszek było już no widać od 11 tygodnia...... Teraz już jest wszystko dobrze czuje się jak w niebie ale były momenty ze myślałam ze umieram przez cały wrzesień kładłam się spać z bólem głowy i wstawałam z tym okropnym bólem ale najważniejsze ze już minęło i jeszcze tylko 19 tygodni jak ten czas szybko mi zleciał moja córeczka dostanie braciszka na same urodzinki :) Groszkowa Gracjanek jest taki słodziutki az miło ogladac jego zdjącia :) monia widze ze niedługo ty bedziesz miala swojego szkraba :) kasia oj tam ty taka stara nie jestes i na dodatek babcia haha rozbawił mnie twój wpis :) leż i dużo odpoczywaj lekarz ci to zalecił i my na forum tez oollaa jest mi bardzo przykro że ty tez musisz przez to przechodzic badz dzielna poradzisz sobie z tym pisz tu na forum co czujesz mi strasznie pomoglo takie pisanie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu jaka babuszka z Ciebie,no wiesz :D oj uważaj na siebie i zró te badania i nam tu pisz co i jak :) Który tydzień u Ciebie już leci? Ada nieźle Cie wymęczyło,biedulka. Dobrze że już lepiej sie czujesz :) na urodzinki córuni masz termin,ale fajnie :D mi nadal śmierdzi cebula i czasem jeszcze jak zjem i ide umyć zęby no to wiadomo,że już mam po śniadaniu. Pryszczy żadnych nie mam, przytyłam jakieś 7 kg,bo do 20 tyg chudłam :) i mam rozstępa na brzuchu buuuuu. Dziewczyny a jakie imiona u Was będą lub jakie macie na oku? Ewka,Katie,Kaem,Gosia,Prinzeska,Ilka,Oollaa,Eterno,Groszkowa,Ada,Kasia G,Marylka,Marcelina,Kraqers, 🌼 jak kogoś pominęłam przepraszam ;) miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia leci 23tc u mnie,a powiedz mi ostatnio w stopce miałaś ładnie imie czemu je skasowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Dla każdej buziaki 👄 - nie wymieniam po kolei żeby któreś nie pominąć :P Kasiu nie pisz takich rzeczy bo aż mi się brzuch caly trząsł ze śmiechu :D babuszka hehe przy dwójce dzieci zalecenia lekarza sa nie do spełnienia :) Tak sobie teraz pomyslalam: Oluś bedzie starszym bratem :) buziol monia może się Wam nie odmieni :P chociaż jeszcze kiedyś miał byc Miki :P sama wiem jak cieżko sie zdecydować :) miał być Igorek bedzie Filipek :) ada teraz już będzie tylko lepiej :) też miałam wymioty na początku :) i też wcinam mandarynki :D po których co prawda potem zgaga męczy ale nie moge sie oprzeć. Fajnie że udało Ci się i będziesz mieć parkę :) a czas leci szybko ani sie obejrzysz i maluszek bedzie z Wami Groszek kurde teraz doczytałam o Twoim mężu :( trzymam kciuki aby udało się i szybko znalazł pracę. Czasy sa jakie sa i na pomoc państwa to nie ma co liczyć. W Krakowie ostatnio dowiedzialam sie dostaje sie dodatkowy 1000 zł od miasta. prinzesska odezwij się! Miałas mieć rozprawe w listopadzie. czekamy na info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? prinzesska........28........Niemcy........2,5 roku........ponad 100 Papi170...........22.........o/Gorzowa Wlkp...2dni......11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 abi66...............35..............K-e.................. 31................................7 Katie84.............27.............Kraków.........38 ..................................8 Wunia _______ 33________N-ko___________16_____nie liczę agniesiulka............30..........????.......??????..... ....????? Gosiek_76..........35.............Katowice.......35...... ..................7 cykl po 2 stracie monia_aa.........24..................wlkp.........28..... .......................10 tika27_________27________Zabrze_________25_______________ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________11 nerwusek26_______27_______Radomsko____________23_________ 9 ewwwa.........26......o/podkarpacie...........11......... ...............10 dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 vixwoman.........25..................śląsk........26... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz......................19... . ..................... ada111........23................zach................21... .............................7 kafferina........23................Warszawa.............. ..18... .............................3 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......CC.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc Marylka84........27......O-M ........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357.......31........L-k(Irl)........FRANEK .......19.09.2011.......SN.......37tc Groszkowa83.......28........B - B ......Gracjan.......28.09.2011........CC.........38tc Hej :) i znowu puchy. Mam pytanie: jakie miałyscie objawy zbliżającego sie porodu? Jakieś bóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Bylismy dzis u lekarza Gracjan wazy 4300 wszystkie pomiary ok ale ma podejrzenia o wzmozone napiecie miesniowe i mamy skierowanie do poradnii rehabilitacyjnej udalo mi sie zaklepac na nastepny tydzien takze bardzo szybko :) Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok ;) Katie ja objawow jako tako nie mialam zadnych no moze bole jak na @ i mowia ze to wlasnie skurcze macicy ktora przygotowuje sie do porodu mowia tez ze klucia w pochwie w szyjce poza tym dzieciaczki staja sie mniej aktywne bo zbieraja sily na porod :) Co Kochana cos sie zaczyna :) Ja urodzilam w 38 t 1 d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek 👄 jak ładnie przybral na wadze :) już jest co nosić. Oj co do napiecia mięśniowego nie znam się ale poki co z tego co piszesz to podejrzenie wiec może mały nie ma :) a nawet gdyby (odpukać) to zareagowałaś szybciutko wiec na pewno nie ma sie czym martwić :) chociaż to łatwo mówić nie martw się kiedy chodzi o dziecko. hmmm ja póki co to tak pytam :P aby nie przegapić porodu hehe chociaż to chyba nierealne :D mam jakies tam bóle, na pewno jest inaczej niż było np. 5 dni temu. Nic to w środe wizyta i ktg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KAtie ja to nie mialam zadnych objawów, jak wody odeszły to dopiero za jakies 4 godziny miałam jakies bóle ale tylko przez godzine, pózniej ustąpiły i dopiero jak cos na przyspieszenie dostałam to ojjj ojj ojj jak sobie przypone:) Groszku nie ma co sie martwić ja przez tydzień z Ewunią chodziłam na takie rozciaganie bo niby słabszą lewą strone miała. Pamietaj zeby GracJanek był najedzony i wyspany to wtedy wszystko bedzie przebiegało sprawniej. ALe jak sobie przypone ze Ewunia to tak sapała i stekała na tych cwiczeniach to aż mi się jej szkoda robiło. Aha jeszcze zapytam kto zauważył ze z synkiem jest cos nie tak , Wy czy pediatra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piekne moje 👄 na poczatku witam nowe aniolkowe mamy i do serduszka przytulam ❤️. babeczki moje, nie mialam kiedy sie odezwac, bo, jak wczesniej pisalam, mielismy u siebie babcie. tzn. moja mame :). ale wczoraj wlasnie wrocila do pl, wiec postaram sie znalezc wiecej czasu dla was. wiecie, szkoda mi bylo siedziec przy kompie, zamiast spedzac czas z nia. a teraz krotkie sprawozdanie z sytuacji domowej. franek git, boski jest. taki malutki sie urodzil, a juz prawie 6kg wazy. jak go tak ponosic, to juz czuc w rekach i kregoslupie. w pon. minelo 8tyg. od porodu i az ciezko uwierzyc, jak ten czas leci. aczkolwiek ostatnimi czasy wyjatkowo bolesnie wracaja wspomnienia mojej tragedii z przed roku, taki smutek mnie dopada, melancholia, bol... z drugie str. (na szczescie) nie mam kiedy sie skupiac na tych doznaniach, bo mam male zoo w domu. starsi synkowie przescigaja sie w pomyslach, jak jeszcze nam "uprzyjemnic" zycie swoimi zabawami, ktore w 90% przypadkow koncza sie placzem, badz demolka. wrrrr! laseczki, mam takie pyt., czy ktoras z was miala problemy z karmieniem? tzn. franek dosc czesto zapina focha na cyca i musze odciagac mleko i podawac mu z butelki. czasem tez musze mu podawac mleko zastepcze, bo glodomorek jeden dopomina sie wiecej. ok, uciekam chwilowo, piekna u mnie pogoda, wiec idziemy na spacer, odebrac kajtka z przedszkola. pozdrawiam serdecznie was wszystkie. wielkie buziaki dla wszystkich maluszkow :*. duzo sil i pozytywnego myslenia dla ciezaroweczek, ktore juz u kresu (KATIE 🌼), badz doswiadczajacych urokow ciazy :). powodzenia, wytrwalosci i wiary dla starajacych sie (PRINZESSKA, MAGDUHA)! i duuuzo sil dla swiezych aniolkowych mam (OOLLAA)! ps. KASIA G. ty "starucho". bluznisz babo, bluznisz. zapraszam do mnie, jak bys zobaczyla te wszystkie babki po 40-stce z maluszkami, to by ci przeszlo :). naprawde czesto sie zastanawiam, jak spotykam babki na ulicy, czy one sa matkami, czy babkami tych dzieciatek! MARCELINKA dziekuje za pamiec 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marylka ja to zauwazylam i powiedzialam o tym pediatrze ona go zbadala i tez mowiu ze lekkie napiecie dostrzega stad skierowanie do poradnii rehabilitacyjnej ... mam nadzieje ze to pomoze i bedzie ok a Gracjanek silny ... Dzis caly dzien sprzatalismy chalpe ledwo zyje :O za tydzien chrzciny takze trzeba bylo, pozniej na swieta tytlko z grubsza sie ogarnie i bedzie super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzias007
Witam wsród aniołkowych mam. 9 dni temu miałam zabieg. poronienie zatrzymane. Zabieg w 14 tc, ciąza zatrzymała się na9tc. Ulżyło mi gdy było juz "po" bo na zabieg, z pełną świadomością że moje maleństwo obumarło czekałam 2 tygodnie i to było najgorsze. sam zabieg przeszedł lepiej niz myslałam, bezbolesnie, spotkałam wyrozumiałych lekarzy i personel. Współczuje mamom które przezyly to "na zywca", nie wyobrazam sobie tego. nawet nie pamietam samego zabiegu jak wrócilam do domu nie mogłam uwierzy że już po. teraz jakoś dochodze do siebie, niemam ochoty na zadne spotkania towrzyskie, zamknelam sie w czterech scianach ale tego narazie mi trzeba Kacperek 03.11.2011 Magda(25l.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzias007 przykro mi że do nas dołączyłaś. Tak wiem co czujesz i co czułaś czekając na zabieg. To że odcięłaś się od świata jest normalną reakcją na stratę. Potrzebujesz czasu na żałobę i poukładanie tego wszystkiego w myślach. Cieszę się że w szpitalu zostałaś godnie potraktowana, bo czasami musimy tam przechodzić prawdzie katorgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia bardzo mi przykro ze stracilas swojego skarba :( teraz potrzebujesz czasu aby sie z tym uporac nic juz nie bedzie tak jak kiedys a Ty niczego nie przyspieszaj ... i nie daj sobie powiedziec ze nic sie nie stalo masz prawo do bolu i do zaloby!!! Dobrze ze trafilas na lekarzy ktorzy podeszli z sercem i zrozumieli Twoja osobista tragedie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu dla Kacperka U mnie nerwówka kaszel silny,jak kaszle to od razu mam mokro i tylko lata podgladać czy czasem wody nie odchodzą także zwariować idzie,a do tego jeszcze to rozwarcie niby zewnętrzne mniej groźne ale ja i tak jestem zesrana,pocieszające jest to,że Gniewi fika na całego,już bym chciałas iść do gina żeby zobaczył co tam na dole słychać. Dzięki za pocieszenie ale metryka nie kłamie :P :P :P Kolorowych snów i buziaki dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? prinzesska........28........Niemcy........2,5 roku........ponad 100 Papi170...........22.........o/Gorzowa Wlkp...2dni......11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 abi66...............35..............K-e.................. 31................................7 Katie84.............27.............Kraków.........38 ..................................8 Wunia _______ 33________N-ko___________16_____nie liczę agniesiulka............30..........????.......??????..... ....????? Gosiek_76..........35.............Katowice.......37...... ..................7 cykl po 2 stracie monia_aa.........24..................wlkp.........28..... .......................10 tika27_________27________Zabrze_________25_______________ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________11 nerwusek26_______27_______Radomsko____________23_________ 9 ewwwa.........26......o/podkarpacie...........11......... ...............10 dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 vixwoman.........25..................śląsk........26... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz......................19... . ..................... ada111........23................zach................21... .............................7 kafferina........23................Warszawa.............. ..18... .............................3 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......CC.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc Marylka84........27......O-M ........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357.......31........L-k(Irl)........FRANEK .......19.09.2011.......SN.......37tc Groszkowa83.......28........B - B ......Gracjan.......28.09.2011........CC.........38tc Buziakuję i pozdrawiam wszystkie Aniołkowe Mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzajemnie Monia :) Co tam u Was dziewczynki :) Jak nasze ciążóweczki :) Jak Wasze Maleństwa :) Prinzesko odezwij sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ktoś ma ochote na kawe? Mój synek nie ma ochoty jeszcze wychodzić :) i nic nie wskazuje by nastąpiło to przed terminem. Mój ginekolog jest przekonany że poród bedzie po 30 :) niech mały siedzi w brzuszku jak mu dobrze :) Abi GRATULACJE!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o następna z pączkiem :D najpierw Ewcia teraz Ty :D a jutro jak wejde u gina na wage to zawału dostane :D heh zresztą byłam w mieście i kupiłam zgadnij co :P jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry , dzień dobry Dziś jestem pierwsza i dziś ja zapraszam na kawusie pyszną z mleczkiem,coś słodkiego też się znajdzie :P. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×