Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Daj znać jak już będziecie w domku razem :) :) :) nie wiem czy pisałaś- jakie imię dostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma byc synek bedzie miał na imie Igor Tomasz ;) Jak wróce do domu tonapewno dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie może sie doczekac tylko chodzi i sie chwali ze bedzie miała braciszka ze bedzie go przytulała itd. heh ciekawe jak na długo jak to mała zazdrośnica jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka 👄 wyślę ci wyślę jak tylko sama bede miała :) :) :) Ada w każdym razie bedziesz miała malą pomocnicę :) dobrze że sie cieszy z braciszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada piękne imiona :) też mi sie podoba Igor tylko mojemu m sie nie podoba . A tak jak samopoczucie na końcówce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ledwo żyje mały jak sie rusza to czuje jakby mi po szyjce macicy jezdził biodra mnie strasznie bola i mam straszna zgage ale naszczescie sa cukierki mietowe to mi pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana już tylko pare dni :) ale warto pocierpieć dla takiego maluszka kochanego :) Katie 🌼 mój łobuz rozmawia z kanapą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie :) super że chrzciny się udały:) Ada :) trzymam kciuki za Was ! Marylka :) jak tylko się zmieni sytuacja rodzinna to zaktualizuję tabelkę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój łobuziak zlapał bunta i dopiero usnąl :) Wuniu ❤️ nie mogę sie doczekać kiedy Nam napiszesz że już jestes z maluszkiem :) no i nie moge sie doczekać aż Nam zdradzisz kto tam mieszka :P monia hehe kanapa najlepszy przyjaciel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) sorki,że się nie odzywałam ,ale weekendowy wypad za granicę miałam :):) i własnie wróciłam wczoraj w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, Wunia trzymam kciukaski za Was :) Monia, Katie :) Ciekawe jak Kasiulka,może juz po ? ;) Czekamy na onfo, by witac kolejnego Maluszka :) :) :) Groszku co tam, jak mały Groszek ? ;) U nas leci, Zuza zasuwa,że hej :) Goska to już starsza siostra "pełną gębą". Zazdrość powoli mija, coraz więcej próbuje z Zuzką sie bawić :) Pieknego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki:) Monia to poszalejecie....dobry M nie jest zly ha ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja ja wieczorem pada na pysia ;) jakie plany na dziś? ja musze umyć okno,co mi sie nie chce. Przeprowadziliśmy sie i poprzednia właścicielka zostawiła hm delikatnie mówiać bałagan :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie :) oczywiście że zdradzę !!!! Chyba nasza Kasia G. powiększy tabelkę z dzidziusiami, ale super ! Marcelina - :) U mnie dzisiaj szaro- buro i cały dzień zamierzam poleniuchować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dorobilysmy sie z Ewka i obie chorujemyyyyy:(, Ewka ma gluty do pasa a ja jeszcze niżejjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) ciesze sie,że u was wszystko gra :) chrzciny,remonty,myślę że pewny poród u Kasi G :) Ada śliczne imiona dla synusia :) Alanja mam nadzieję,że wypad na weekend był "owocny" kochana trzymam kciuki! A u mnie tak sobie..dopiero co wyleczyłam sie z jakiejś 3-dniówki, rzygaczka i sraczka ;) poza tym kolezanka o której wam kiedyś wspominałam,że zaszła w ciązę miesiąc po mnie miała w sobotę zabieg :( okazało sie,że miala puste jajo płodowe :( żal mi jej strasznie i podłamało mnie to troche...staram się ją pocieszać choć wiem,że to g...o daje. To wszystko jest chore. W dodatku mam wyrzuty sumienia,że jej zazdrościłam ciąży..ah...pozdrawiam was i całuje kobitki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Oj zabiegana jestem zabiegana :O Konczy mi sie macierzynski wiec musze zrobic badania kontrolne gdyz przechodze na urlop pozniej wychowawczy nowy urlop i od wrzesnia do pracy takze z moim szkrabem jeszcze pobede :) Poza tym kupilismy samochod i tez troche z tym roboty :) Na szczescie juz wszyscy jestesmy zdrowi :) Gracjan rosnie jak szalony kazdego dnia uczy sie czegos nowego :) Rwie sie juz do siadania :) Silacz niemilosierny :) Kurcze dziewczyny tak to wszystko leci ze szok dopiero co bylam w ciazy a tu juz Gracus ma 5,5 miesiac oraz 2 zabki :) Niektore z Was tez juz na koncowce :) Inne w trakcie staran :) Ani sie nie obejzymy i wszystkie bedziemy mamusiami :) Milego wieczorku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ale dziś pieknie na zewnątrz :) Ada, Kasia ❤️ czyżby już....? Wuniu czekamy ❤️ BUZIAKI DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. ...7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. ......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... ......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... .. 4 ................ nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E......................10 .......................4 marta2387..........23..............Gliwice............... ....3........................4 martaxxD ...........39............Nowy Sącz ................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..............Poznań............. ......2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988...........23............o/ Warszawa.......... dedi...................36............Sosnowiec........... ......1.........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ..............23............o/Krakowa................2...... ........zaczynam po 3 gagatek22b..........22..........okolice:Lublina.......... ...8 ......................4 załamana 2...........32............Warszawa................3......... ....może w lutym Kicia1985 ............25............ Gostyń ...................0 ............nie wiem kiedy Anulcia27.............27...........Ziel.Gora............. ..... 9.......................7 lilka1079..............31..............W-wa.............. ......4...............jescze nie syl24..................24..............Tczew ...................4.......................1 Braunaga.............31............Kołobrzeg............ 29dni................?????????? prinzesska...........28.............Niemcy............... 2,5 roku........ponad 100 Papi170...............22.........o/Gorzowa Wlkp.........2dni....................11 Alanja74...............38.........Przemysl............... ..0...................za wcześnie PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 Wunia _________33_________N-ko___________38_____________________ni e liczę tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........31.... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 Kasia G............35.............Kalisz................19... . ..................... ada111............23.............zach..................38 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............37... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g.................29.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............BB........Gracjan.......... 28.09.2011.........CC.........38tc Eterno.............31..........P-N.........Jakub i Jeremi...........................SN........34tc abi66..............35..........K-e ...........Szymon ...........6.11.2011..........C.......38 tc katie84..........27..........Kraków........Filip........ ...06/12/2011.........SN..........41 Gosiek_76......35..........Katowice......Zuzia.........11 .12.2011...............CC............39 Agniesiulka.....31..........Poznań.........Nikodem... .15.12.2011...........CC............35? monia_aa.........24..........wlkp.........Tymek.......... .12.01.2012...........sn..........38 vixwoman.........25...........śląsk.......nina......26. 01. 2012......cc. . ... ...38 czesc dziewczyny dawno mnie nie bylo dla malych aniolkuw dziewczyny musicie byc silne wasze malenstwa opiekuja sie wami z gory mamusia gratuluje i trzymam &&&& za te ktore zaraz nimi beda u nas oczywiscie nie bez problemow od ponad tygodnia leze w szpitalu znowu jakas cholerna bakteria sie przypaletala na szczescie ty razem duzo szybciej zareagowalam i przyjechalam do szpitala niestety musieli wyjac mi pessara przez co teraz kazdy dzien to wielka nie wiadoma ehh tak sie boje ze ta szyjka pusci i znowu za szybko urodze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. ...7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. ......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... ......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... .. 4 ................ nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E......................10 .......................4 marta2387..........23..............Gliwice............... ....3........................4 martaxxD ...........39............Nowy Sącz ................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..............Poznań............. ......2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988...........23............o/ Warszawa.......... dedi...................36............Sosnowiec........... ......1.........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ..............23............o/Krakowa................2...... ........zaczynam po 3 gagatek22b..........22..........okolice:Lublina.......... ...8 ......................4 załamana 2...........32............Warszawa................3......... ....może w lutym Kicia1985 ............25............ Gostyń ...................0 ............nie wiem kiedy Anulcia27.............27...........Ziel.Gora............. ..... 9.......................7 lilka1079..............31..............W-wa.............. ......4...............jescze nie syl24..................24..............Tczew ...................4.......................1 Braunaga.............31............Kołobrzeg............ 29dni................?????????? prinzesska...........28.............Niemcy............... 2,5 roku........ponad 100 Papi170...............22.........o/Gorzowa Wlkp.........2dni....................11 Alanja74...............38.........Przemysl............... ..0...................za wcześnie PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 Wunia _________33_________N-ko___________38_____________________ni e liczę tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........33.... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 Kasia G............35.............Kalisz................19... . ..................... ada111............23.............zach..................38 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............37... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g.................29.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............BB........Gracjan.......... 28.09.2011.........CC.........38tc Eterno.............31..........P-N.........Jakub i Jeremi...........................SN........34tc abi66..............35..........K-e ...........Szymon ...........6.11.2011..........C.......38 tc katie84..........27..........Kraków........Filip........ ...06/12/2011.........SN..........41 Gosiek_76......35..........Katowice......Zuzia.........11 .12.2011...............CC............39 Agniesiulka.....31..........Poznań.........Nikodem... .15.12.2011...........CC............35? monia_aa.........24..........wlkp.........Tymek.......... .12.01.2012...........sn..........38 vixwoman.........25...........śląsk.......nina......26. 01. 2012......cc. . ... ...38 pozdrawiam Wszystkie kobietki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×