Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Kraqers, Monia dzięki za słowa otuchy :) 🌼 Katie, Prinzeska, Kaem 🌼 nie mam hasła gratuluję synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w domu dzis WIELKI dzień - córka ma bal w przedszkolu ;) Od rana panika przeplata sie z euforią ;) U córki oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko Groszkowa trzymam kciuki cyc do góry i do przodu 👄 Marcysia najbardziej zazdroszcze z życia przedszkolnego właśnie tych bali zabaw takiej ogólnej frajdy dla Dzieciaków smutno mi,że moją Ade to omija ale taką podjeliśmy w tym roku decyzje i tak już musi być sprawy finansowe wzieły góre.Może po zabawie podzielisz się fotkami z nami-życze udanego balu i czekam na wieści.No i zycze nie tylko małego,a wielkie CUDU :) Krakersik super wieści no to w końcu KTOŚ z brzuszka się ujawnił Chłopaszki też są świetnie-uwierz mi :P U nas dziś za oknem niespodzianka-śnieg,a tak już było fajnie :D :D :D No to serwujemy kawusie i miłego dnia dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Herbatką częstuje 😍 macie jakies wieści co u groszkowej bo wczorajszy wpis był jakis dziwny ?? to dla was za to że pomogliście mi przetrwać te najtrudniejsze chwile ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu mi tez w tamtym roku było ciężko, musieliśmy zrezygnowac z prywatnego przedszkola . Jakimś cudem zwolniło sie kilka miejsc w państwowym no i jakim cudem moja Małgośka sie dostała. Teraz po przeprowadzce byłam pewna że przedszkole mamy z głowy, że nie bedzie miejsc , ale znowu sie udało. Dziwne nastały czasy, że dzieci chociaz chcą nie mogą chodzic do przedszkola, bo nie ma miejsc. Chore to jest. Ja uważam,że każde dziecko powinno mieć do tego prawo, ale nasz kraj jest jakis dziwny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mam hasła
Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu a jak Oluś?? Twoja Ada ile ma lat? Mnie przeraża perspektywa że moja córa za 1,5 roku pójdzie do 1 klasy - sama nie wiem czy to dobrze czy źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane ❤️ gosiu wyłaź z dołka..widziałam Twój topik..chyba nie mamy większego wyboru poza myśleniem że się uda..wiem że czasem ciężko w to wierzyć ale co nam pozostaje? Trzymam mocno kciuki za wszystkie starające się ❤️ jak i za ciężaróweczki ❤️ :) Zamówiłam dziś bukiet na sobotę (ide na ślub) :) mam nadzieje że wyjdzie ładny- wybrałam różowe storczyki, umówiłam się do fryzjera i kosmetyczki ale najlepsze że dalej nie mam w czym iść :D chyba jutro zrobię szybkie zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Katie. Jakoś dzisiaj mi ciężkawo na serduchu.... Taki widać dzień chociaż nie tylko dzisiaj..... Ech sama wiesz jak to jest.... Właśnie skończyła mi się @ Nie wiem czy się starać, czy na razie odpuścić - a jak się powtórzy???? NIkt mi tego nie zagwarantuje.... Może odpuścić sobie i poczekać do wakacji - inne miesiące, może wszystko inaczej pójdzie??? sama nie wiem... Co do innych spraw. To wczoraj kupiliśmy CB do auta. Mój M (nie chce płacić mandatów paskudnik....) próbuje umówić się na montaż i jakoś wszędzie mają pełne ręce roboty. Może uda się po południu w jednym warsztacie,... zobaczymy... :) Poza tym mam wolne od roboty - jutro znowu urlopik.... W poniedziałek i wtorek do pracy i potem od środy - LABA ZNOWU!!!! Przynajmniej nadrobię czytanie na necie i porobię porządki w chacie, a poza tym odświeżę jazdę na łyżwach z synkiem :) Plany są!!! Szkoda tylko że nie wyjeżdżamy nigdzie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam 10dc i nie bedziemy sie starac. Bedzie dzis sex bo 2 tyg bylo przerwy ale specj nie bedziemy sie starac. nie bede nawet brac luteiny dowcipnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Prinzesska:) No to własnie montują to dziadostwo!!!! :) Za pół godziny ma być skończone. Potem jadę z M kupić Tefal Actifry - obiecał że mi fundnie :) Marzyło mi się to urządzonko.... jest aktualnie na promocji i kosztuje jakieś dwie stówki mniej:)Tak więc szalejemy z zakupami sprzętowymi dzisiaj..... W sumie - on ma CB - to dlaczego ja mam być gorsza? hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu przytulam :) też mam czasem takie dni..chyba wszystkie takie mamy. co do starań hmmm po co czekać? Przypuśćmy że zaczniesz od wakacji..czy to coś zmieni? Czy będziesz się mniej bała? Właśnie to co napisałaś nikt nam nie zagwarantuje że będzie dobrze..ale też nie musi byc źle..jak dla mnie to loteria..też czasem mam ochotę odpuścić sobie to wszystko ale kurcze tak bardzo chcę dziecka że będe walczyć. Chyba najważniejsze to się chociaż trochę wyluzować: żeby życie nie toczyło się tylko od okresu do okresu. Super że masz wolne :) odpoczniesz sobie troszkę :) hehe no naciągaj męża naciągaj- nie możesz byc gorsza skoro on ma CB :D prinzesska odpuszczasz? buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelka moja Ada 1 października skończy 4 latka,a Oluś bardzo cierpiał po szczepce miał gorączke ogólnie był wesolutki nie płakał tylko ta gorączka Go męczyła,ale na szczęście wszystko już odpuściło,ja od razu też inaczej się czuje jak wiem,że z Nimi wszystko dobrze. Dziewczyny całuje Was i ściskam Wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow jestem pierwsza :) Ma ktos ochotę na kawę? Zapraszam ❤️ 👄 dla Wam kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poproszę Katie - taką z mleczkiem i cukrem. A ja jestem druga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja 3 :) :) :) Ja poproszę słabą rozpuszczalną z mleczkeim ;) Miłego dnia Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tutaj już nikt nie zagląda??????? Gdzie wszystkie jesteście??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....7..........................4 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 7..... ..........2 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................4..........2 cykl starań aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............24... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............18. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................6..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........13......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................7.......................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN nadeszła @ hmmm spodziewałam się ,ale w głębi serca miałam nadzieje że nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwwa 👄 przytulam i zobaczysz następna nie przyjdzie i tak myśl kochana :) gosia 👄 ja zaglądam :) ale jak o 13 wyszłam z domu tak wróciłam o 21 :D kupiłam sukienkę (ufffffff), kosmetyki i takie tam- dobrze że mój mąż jest cierpliwy. Zresztą potem on chodził po swoich sklepach bo chce kupić kino domowe. A jak tam Twoje wczorajsze zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Serwuję kawkę - chętny ktoś? Mogę jeszcze zaproponować ciasto z budyniem .... :) :) :) ja dzis również nie najlepsze samopoczucie Jesteście tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim :) i ja sie melduje z kawka, MARCELINKA, co sie tam u ciebie dzieje, czego samopoczo nie najlepsze? GROSZKOWA odezwij sie, bo sie martwie...! 3mam te kciuki i 3mam, a to przeszkadza w codziennych czynnosciach. daj znaka, papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ja poproszę dwie duże kawy i dwa ciacha :P :P :P Miłego dnia-buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że kawka z ciastkiem smakowały :) Ja po porządkach - zasapałam sie ;) Teraz powoli szykujemy sie na urodziny mojej mamy :) Odezwe sie wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Chetnie bym zjadla ciasta z budyniem, ale mam zakaz jedzenia slodyczy od mojego gina. Za duzo przytylam przez ostatni miesiac, powiedzial ze slodycze to jedza dzieci, a nie dorosli. Ale jutro zrobie sobie troszke przyjemnosci i zjem kawalek urodzinowego torta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×