Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

hmmmmmm dziwne to kazdego dnia przebywam wsrod ludzi w pracy sami inteligentni ludzie po studiach wyzszych dyrektorka z wieloletnim stazem czeste hospitacje zajecia kloezenskie zajecia otwarte zebrania z rodzicami spotkania pogadanki grono znajomych oraz przyjaciol rodzina i jeszcze nikt nie zaproponowal abym poszla do psychologa czy psychiatry orange czyzbys mierzyla wszystkich swoja miara? masz z czym problem moze mozna Tobie w czyms pomoc? :) gdybym miala cos z glowa nia moglabym pracowac w takim zawodzie bo jest rada pedagogiczna ktora moze taka chec wyrazic gdyby cos zauwazyla albo gdyby byly takie sygnaly ze strony rady lub rodzicow ale jakos 5 lat ciszy :) a jestem w pracy codziennie :) takze kochana kula w plot :) oj smutne to wasze zycie nic nie robicie tylko chodzicie po forach i robicie z nich szamba a z siebie zdesperowane orange :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopoki nie bylam u lekarz pisalam jak wskazuje kalkulator ale lekarz okreslil tydz wiec teraz pisze tak jak on mowi :) moze jeszcze cos wyjasnic jestem chetna ale na inteligentna rozmowe na poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszkowa wariatka
pochwal sie jeszcze chodzaca inteligencjo. proponuje jeszcze w stopce umiescic wszystkie tytuly ktore posiadasz i wkleic zdjecia dyplomow:) zrob to.moze wtedy bedziesz bardziej wiarygodna :) bo poki co............buha ha :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musze tutaj nic nikomu udawadniac ... kazdy moze myslec co chce ma do tego prawo ... w zyciu jest tak ze nie mozna byc akceptowanym przez wszystkich tak jak wszystkich sie nie akceptuje sa sympatie i antypatie ja nie mam z tym problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmm musisz byc daremnym psychologiem skoro stwierdzasz takie rzeczy a masz jakies podstawy testy zapiski kontakt osobisty ze mna czy opinie ludzi z mojego otoczenia aby nazwac mnie "wariatka" czy innymi epitetami jesli nie no to przepraszam bardzo ale blad wiel - blad :) brak profesjonalizmu :) i kto tu nie ma taktu oraz umiaru? ... przykre to ... no ale co zrobic tak to juz jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszkowa daj sobie spokuj z tymi pomaranczkami i nie odpisuj im ty masz sie teraz nie denerwować oszczedzaj sie kochana a na te głupie wpisy nie zwracaj uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ada :) kochana ja sie nie denerwuje bo nie mam czym po prostu grzecznie z nimi konwersuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszkowa nie warto oni sie wlasnie tym nasycają wwrrr a jak sie czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada ja tylko grzecznie odp i wyrazam swoje zdanie :) czuje sie dobrze i fizycznie i psychicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie ciesze sie ze dobrze sie czujesz :) bo ja to sama nie wiem kurde miesiaczka mi sie skaczyla a tu piersi nadal bolą i czasami brzuch masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada jeśli ades przy Twoim nicku jest aktualny to wysłałam Ci fotke na zapoznanie. Manieczka jak po lekarzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie jest aktualny adres masz ten jest aktualny 12weronika5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groch jest belfrem?
ble. ble, ble...to wszystko tłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u lekarza dobrze. MAm zakaz prowadzenia samochodu i to jest dla mnie straszna kara, ale co sie nie zrobi dla bobaska:) groszkowa trzymam kciukasy zeby bylo dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada,Weronisia ,Kate-pięknie z Was kobietki 👄 Mańcia ,Groszkowa-super wieści🌼 Miłego dnia życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topik sie rozpada czy mi sie tylko zdaje ??? pozdrawiam wszystkie ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ;) u mnie zima na calego :O wlasnie wrocilam z narady i padam na pysiola jestem bardzo senna rano nie moge sie zwlec z lozka w pracy non stop ziewam po pracy obowiazkowa drzemka i wieczorem szybko nyny ;) wlasnie sie dowiedzialam ze kolezanka z pracy tez jest w ciazy 11 tydz :) bardzo mocno 3mam za nia kciuki bo stracila pierwsze i drugie dziecko trzecie urodzila synus w maju skonczy 2 latka takze wierze ze i teraz jej sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....7..........................4 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 7..... robimy przerwę Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................4..........2 cykl starań aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............25... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............18. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................5..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........13......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................8.......................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN dziewczatka, bylam dzis na badaniach, widzialam bijace serduszko :D, poryczalam sie, jak glupia. wszystko tak ladnie, wyraznie bylo widac. wielkosc dzidzi zgadza sie idealnie z wiekiem ciazowym. rany, co za uczucie... :) pozdrawiam cieplutko wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 7..... robimy przerwę Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................4..........2 cykl starań aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............25... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............18. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................5..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........13......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................8.......................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN Mała aktualizacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek 👄 oj mały masaż by się przydał..także dziękuję :D o której masz jutro wizytę? Zrobiłaś już te badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×