Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Witam :) szatanserduszko mialam tak samo gdy zblizal sie 11 tc ale jakos wszystko ok :) Zobaczymy co mi w pon powie to bedzie koncowka 14 tc mam nadzieje ze przyniesiemy dobre wiesci :) Nawet jesli bedzie wszystko ok to przed kazda wizyta bedzie w nas strach ale damy rade :) Tez czuje ze tym razem wszystko bedzie ok bo nasze Aniolki czuwaja nad nami :) U mnie pogada piekna chyba w koncu zrobi sie wiosennie :) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) Wbrew opiniom innych mam nadzieje że topik się nie rozpadł ani nie rozpadnie bo fajnie wejść i poczytać co sie dzieje z każdą z dziewczyn :) Osobiście potrzebowałam trochę odpoczynku od kafe choć przyznam że od czasu do czasu podczytywałam. U mnie nastał czas cudu- w momencie zrezygnowania- kiedy sobie pomyślałam że pewnie znowu się nie udało- zauważyłam 2 kreski na teście i...leci mi już 8 tydzień. Także tu chciałabym się zwrócić do kochanych staraczek: uszka do góry i zobaczycie uda się chociaż wiem że jest Wam ciężko- trzymam za Was kochane kciuki :) i przesyłam moc buziaków Buziole dla kochanych ciężaróweczek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie, baaaardzo się cieszę i gratuluję serdecznie :) Trzymajcie się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............16dni. . ........czerwiec PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........33...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........32. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............32... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............26. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................14..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........22......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................15.......................4 abi 66................34............K-e...................... 9............ 7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abi 👄 dziękuje i Wy też trzymajcie się cieplutko. Jak się czujesz? Jak maluszek? Ps. gonimy Was ;) kraqersik 👄 dziękuję :) na pewno pomogło głaskanie Twojego brzuszka co prawda tylko przez monitor ale jednak ;) . Rany już 32 tydzień! SUPER! Pewnie bunio już ogromne :) ada 👄 gosia 👄 dziękuję ślicznie kochane. Teraz będę z całych sił trzymać kciuki za Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie hip hip hura hip hip hura hip hura hura hura :D :D :D Katie "malpko" Ty moja daj pyska i bananka swojemu gura :D :p Dbaj o siebie i dzidziola :) Jestem pewna ze coraz czesciej dziewczyny beda pisaly o tym ze tez juz sa ciezaroweczkami :) Zobaczycie kobietki teraz juz wszystko bedzie git!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie84 - no Kochana moja gratulacje. Zapraszamy do tabelki nizej:) Pozdrawiam CIe cieplutko i Twoja fasolinke. krakers ja tez chce zdjecie:) No dziewczyny wczoraj miałam usg i wyszło ze bedzie dziewczynka, ale lekarz powiedział ze to na 80 % dziewczynka, wiec jesze 20 % jest niepewne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko zaraz Ci wysylam:) Ja ci powiem szczerze, ze niby lekarz mi ostatnio juz powiedzial na 100%, ze bedzie corcia, ale zawsze trzeba miec do tego dystatns. Z reszta mi serio jest obojetne, co bedzie. Marze o zdrowym dzidziolu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki super wiesci :) Wiecej takich prosimy :) marylka a jak czulas ze chlopczyk czy dziewczynka? ja czuje ze dziewczynka ;) My zaraz z M i przyjaciolmi jedziemy na lono natury nad Zapore i do lasu trzeba troche sie dotlenic a co :) Milego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leira
Witam. Mam 15 lat-wpadłam i poroniłam. Przyjmiecie nastolatkę do swojego grona? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leira przyjmiemy bo wiek to tu chyba nie ma znaczenia Masz we mnie wsparcie ja urodziłam kiedy mialam 17 lat a moja córa ma dziś 13 Napisz co czujesz wygadaj się jeśli potrzebujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........33...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........32. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............32... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............26. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................14..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........22......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................15.......................4 abi 66................34............K-e...................... 9............ 7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leira
Dziekuje pani bardzo. Straszne. Jestem zalamana. Chociaz nie chcialam tego dziecka to nie znaczy ze ono musialo umrzec:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leira jestem Aga Sama dopiero 28 dni temu straciłam dzidziolka i doskonale wiem jak to boli.Wiadomo,że jak się przytrafiło to jest i lęk i radość mimo tego,żadna matka ( nawet nieletnia) nie chce stracić tej istotki, która zaczna rosnąć pod naszym serduszkiem. Nic co napisze, nie sprawi że przestaniesz cierpieć ale musisz sobie to tłumaczyć , że tam na górze jest ktoś kto decyduje.Nic nie dzieje się bez przyczyny, widocznie inną drogę Ci zaplanował a na dzieci jeszcze przyjdzie pora. Jeszcze przyjdzie czas kiedy będziesz umiała cieszyć się macierzyństwem bo ja przyznam Ci się szczerze , że dopiero jak urodziłam 2 córkę w wieku 26 lat to umiałam naprawdę cieszyc się z posiadania potomstwa. Wcześniej oczywiście dbałam o córeczkę na pewno lepiej niż niejedna dorosła matka ale ... Żałowałam ,że nie mogę mieszkać w internacie , studiować i bawić sie jak moje koleżanki i podróżować jak one . Więc posłuchaj starszej koleżanki i potraktuj to co się stało jako wskazówkę, zadbaj o siebie o swoją przyszłość- to nic złego- nigdy nie zapomnisz o swoim dzieciątku , bo nie ma znaczenia czy było planowane czy nie . Jak będziesz potrzebowała się wyżalić to jestem tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........36...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........34. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............32... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............26. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................14..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........22......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................15.......................4 abi 66................34............K-e...................... 10............ 7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jak co niedzielę aktualizuję tabelkę. Przy okazji zmieniam tygodnie ciąży dziewczynom, które meldują się na starym topiku... Lada moment Migrena urodzi !!!! Mam nadzieję, że zdrowe wszystkie jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszkowa ja na samym początku powiedziałam że będzie dziewczynka, tak czułam i czuje. leira trzymaj sie kochana i pisz do nas, to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leira bardzo mi przykro :( wiek tu nie ma nic do rzeczy ... zawsze boli ... nigdy o tym nie zapomnisz ... to zawsze bedzie w Tobie ... ale piekne zycie przed Toba ... szczescie i spelnienie na nas czeka 👄 Zagladaj tu i pisz o tym co czujesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Aga abi marylka 🖐️ oj w tym roku duzo szkrabow sie urodzi ciekawe czy wiecej dziewczynek czy chlopcow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............25............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.............7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23....................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........36.....................4 po stracie anieani............29............Białystok...........34.....................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............32......................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............26....................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27.......................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.................2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16.................6 dorota83............27...........Koszalin................14................10 Kate31..............33............B-g.....................19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................14..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........22.........................9 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................15..........................4 abi 66................34............K-e......................10.........................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ......DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............25 ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ...........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... .................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........36...... ...............4 po stracie anieani............29............Białystok...........34. ....................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............32... ...................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............26. ...................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27... ....................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ...............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin......................14.......................10 Kate31..............33............B-g.......................19........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................14..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........22.........................9 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................15..........................4 abi 66................34............K-e........................10. ..........................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ...DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
K----Gratuluje....,Zycze ci spokojnych 9m. Ja tez zadko bo bo zrezygnowalam ze starankowo-ciazowych tematow bo tylu Dziewczyna sie udalo,ze postanowilam sie od staranek w necie odciac...bo jest mi po ludzku przykro... ach... my jestesmy juz na nowym mieszkanku...jupi hura....nareszcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Prinzesska - dawno nie klikałam z Tobą. GG mam w domku ale nie mogę na razie korzystać i cierpliwie czekam do maja (mam problemy z netem...:( ) na razie musi mi wystarczyć pisanie z pracy :) ja też mam doła jesli chodzi o ciążę i staranka... Cieszę się, że tylu osobom się udaje, co nie oznacza, że mimo wszystko z każda dobrą wiadomością mniej cierpię.... Cholera, przykro mi jest i tyle... Dowiedaiałam się niedawno, że koleżanka z firmy ma problem z ciążą . Rodzi 15 maja, a w ciągu miesiąca jej dzieciaczek w ogóle nie urósł.... Według usg dziecko ma tylko 1500g. kurcze wyrzucam sobie, że tak jej zazdrościłam tej ciąży....że to przez to tak się dzieje. Ale ja naprawdę nie miałam na mysli nic złego.... Naprawdę nigdy nie życzyłam ani jej ani jej dziecku źle. Tylko mam takie głupie uczucie winy., że samo to że było mi przykro że to nie moje dziecko się urodzi, że to nie Natalcia pojawi się na świecie, spowodowało, że u niej się nie układa dobrze... Wiem że to głupie..., ale tak myslę.... Mam nadzieję, że jej dzieciaczek będzie zdrowy!!! Musi być!!!! Marylka Groszkowa, Abi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×