Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Czesc Groszkowa szczerze zaczynam juz powoli o tym myslec i juz troszke sie boje:( Dzisiaj przytachalam do domu 4 worki ciuszkow dla malej od moich kuzynek, czas na pranko i prasowanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka212
gdyby nie to cholerne pieczenie i swedzenie to ja tez bym tak szybko do lekarza nie poszla. stalo sie . teraz jak sobie wszysko poczytalam to to wg mnie chyba byla ciaza biochemiczna, Jak zobaczylam wczoraj te 2 kreske to mowilam do meza z enie am sie narazie co cieszyc bo roznie jeszcze moze byc on zreszta byl tego samego zdania co ja i cholerka chyba sobie wykrakaalismy. przeczytalam ostatni takie zdanie; "Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat" i tak sobie mysle jaki czas jest odpowiedni dla mojego dzidziusia.Najpierw miał byc termin na czerwiec teraz na grudzien i zaden mu nie pasuje wiec moze poczatek roku bedzie bardziej odpowiedni :) Jeszcze mam jedno istotne pytanie. Nie wiecie mzoe czy po tej ciazy biochemicznej trzeba odczkac jakis czas czy mozna zaczac sie starac od razu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze lepiej...
Mozesz sie starac od razu to chyba jedyna dobra strona ciazy biochemicznej.Bedzie dobrze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka tez wydaje mi sie ze to byla cieza biochemiczna ... z tego co wiem to nie trzeba odczekac ... moja kolezanka w grudniu miala poronienie samoistne a w styczniu juz byla w ciazy :) Trzymaj sie bedzie dobrze bo musi byc dobrze!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze lepiej...
Groszkowa:) widze ze przetrwalas ten trudny 11 tydzien, bo to chyba taki okrutny strach do tego momentu jest,ciesze sie ze u Ciebie wszystko ok! dziewczyny zaciazyly i tylko czekac na dzieciatka:) gratuluje wam goraco i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze lepiej tak przetrwalam :) jutro zaczynam 13 tc jak pojde do lekarza to bedzie koniec 14 i mam nadzieje za nadal bedzie wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane Beatka 212 moim skromnym zdaniem to była ciąża i wczesne poronienie, ale nie martw się kochana po burzy musi w końcu wyjść słońce !!! Ja najprawdopodobniej będę musiała odłożyć starania do przyszłego roku ze względów zawodowych :( Mam nadzieję ,że nie będę za stara !!! Trzymam kciuki za Nas wszystkie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) U mnie zimno i pochmurno :O Rano bylam juz na badaniach wiec ranny ptak jestem :) Dzis wybieram sie do pracy odwiedzic kolezanki i dzieciaki bo zmienniczka i pomoc dzwonily i mowily ze dzieciaki non stop pytaja o mnie kiedy bede i w ogole takze wybieram sie do szkrabow ;) Milego dzionka Slonca 👄 NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 5...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............16dni. . ........czerwiec PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........33...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........32. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............31... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............23. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................13..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................14.......................4 abi 66................34............K-e...................... 8............ 7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też pogoda barowa :) tylko do tego baru nijak nie po drodze :) leje, bo dziś jeżdżę. Robię prawko i jeżdżę po nocach bo moja zmiana wraca dopiero o 18 do domu, za każdym razem jak mi się uda wywalczyć dwie godziny przed zmrokiem to leje jak... Takie mam szczęście. Przynajmniej moje życie opanował spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) U mnie dla odmiany słońce :) Przynajmniej na razie... Też byłam na badaniach, a jutro do pracy... Ciężko będzie wstać po paru dniach leniuchowania. Ale jednak wolę pracować niż siedzieć w domu... Wiem, że w każdej chwili mogę iść na zwolnienie i to daje komfort :) Miłego dnia życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak u Was dziewczyny, ale u mnie to forum cos sie rozlazi i nie moge normalnie strony odczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 5...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............16dni. . ........czerwiec PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........33...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........32. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............31... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............23. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................13..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................14.......................4 abi 66................34............K-e...................... 8............ 7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN Uaktualniłam tabelkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Zaglądam na chwilę, u nas dobrze, nadal leżymy .... Pozdrawiam Was wszystkie bardzo cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 5...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............16dni. . ........czerwiec PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........33...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........32. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............31... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............25. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................13..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................14.......................4 abi 66................34............K-e...................... 8............ 7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryla84
aha, bo juz myslałam ze to cos u mnie. Groszkowa dobrze sie czuje, ja ogólnie cały czas sie dobrze czułam, i nic mi nie dolega. Odstawilam juz dufhaston i luteine i teraz tylko witaminki biore:) A jak u CIebie KOchana, jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mylam wyzej, ale zgubilam literke. NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 5...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............16dni. . ........czerwiec PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........33...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........32. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............31... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............25. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................13..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........22......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................14.......................4 abi 66................34............K-e...................... 8............ 7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marylka baaaaaaaaaardzo sie ciesze ze u Ciebie wszystko ok :) Ja tez nie narzekam jest ok i oby tak dalej :D :D :D ;) Duzo odpoczywam spaceruje nie stresuje sie wiec jest git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki do mnie malpa przyszła NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............16dni. . ........czerwiec PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........33...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........32. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............31... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............25. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................13..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........22......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................14.......................4 abi 66................34............K-e...................... 8............ 7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgar
Witajcie, wiecie co jest najbardziej niesprawiedliwe??? Ja jestem w tym momencie w 7 tyg. mam zamiar usunąć poniewaz bralam lek dermatologiczny i lekarz powiedzial ze dziecko nie ma szans na zdrowie. Jak to jest ze Wy nie mozecie zajsc a ja po raz 4 zaszłam za pierwszym razem podczas jednego stosunku, harowałam fizycznie, bylam emocjonalnie wykonczona ,depresje, choroby i nic nie spowodowalo przerwania ciąży. PORONIENIA. ja juz nie musze byc w ciąży ale wiem ze wystarczy 1 raz i zajde. Szkoda mi Was. chetnie oddalabym swoja płodnosc, bo mam juz dosc ciąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olgar niestety LIVE IS BRUTAL!!! i czesto niesprawiedliwe ale co zrobic ... jedna chca i nie moga a inne nie chca i moga i maja dzieci ... mimo wszystko 3maj sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Jak przyszle mamusie sie czuja? Mnie dzisiaj sila rozpiera:D Od rana na pelnych obrotach: pranie, prasowanie, sprzatanie:) A nasze kochane staraczki jak sie miewaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila23
Jesteśmy studentkami drugiego roku psychologii. Na potrzeby pracy empiryczne przeprowadzamy badanie. Ankieta i pozostałe informację znajdują się pod adresem: http://badania.webd.pl/swps/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelina lez odpoczywaj leniuch u j bo pozniej juz nie bedziemy mialy na to czasu :) ada paskuda przyszla :O ale za kilka dni pojdzie i kolejny cykl nadziei bedzie 👄 kraqers oj jaka zosia samosia z Ciebie :D Kochana tylko nie rozpedz sie za bardzo :) Kasia G jak Twoje szkraby Adusia i Olus? Buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa musze korzystac, z takich dni jak mam dzisiaj, bo jest ich juz coraz mniej. Przede mna jeszcze 4 worki ciuchow do prania i prasowania hehe. Tak szczerze to jestem jeszcze w proszku, wszystko kupione, ale nie przygotowane w ogole. Wczoraj kupilam wozeczek dla malej:) To byl juz ostatni zakup:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w dniu przewidywanego terminu porodu ekipa wyszła z mieszkania, właśnie skończyli remont. Zostało nam całe sprzątanie nie mówiąc o przygotowaniu czegokolwiek dla dziecka. Dobrze, że dostaliśmy jeszcze tydzień czasu :) w sobotę była parapetówka a w poniedziałek pępkówka :). Piękne beztroskie czasy. Mieliśmy wózek, wanienkę i raptem kilka ubranek. I to wystarczyło. No bo co potrzeba takiemu dzieciaczkowi oprócz miłości, czułości i poczucia bezpieczeństwa. Resztę można kupić na bieżąco z dnia na dzień. I tak zdążysz ze wszystkim :) jeszcze sporo czasu a energii też Ci nie braknie. Im bliżej końca tym o dziwo jest jej więcej do załatwiania takich spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×