Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Gość zula la gula fula gula27
paulinko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula la gula fula gula27
już nie wstawiaj tak tych znaków zapytania bo dobrze wiesz co pisze :D imie i nazwisko ! :D paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula la gula fula gula27
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
A to co znowu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ale u mnie dzis pieknie :) Jak co nieco porobie w domciu to wezme lezaczek i pojde do ogrodu wystawic pysiola do slonca ;) ada 👄 spokojnie Slonce ;) gosia prinzesska 👄 Milego dzionka wszystkim zycze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj a co tu tak pustawo...pewnie przez pogodę :) Ja chcąc nie chcąc mam zwierzaczki ;) małe gołębie- nie miałam serca wyrzucić jajek które złożyła gołębica w donicy na moim balkonie no i teraz podziwiam słodkie brzdące :D Co do nocnych kłótni szkoda słów- przykre po prostu aduś nie daj się się 👄 marylcia 👄 buziolek kochana za wszystko :) Oczywiście 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek hehe taaa rosołek zrobię ;) czuje się dobrze pomijając fakt że męczą mnie wymioty no ale zniose dzielnie wszystko :) jak gdzieś wychodzę wkładam do torebki reklamowki na wszelki wypadek :D a jak u Ciebie to wygląda? II trymestr jest lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana dasz rade dla bobo wszystko :D Ja czuje sie bardzo dobrze :D Hmmmmmmm czy czuje roznice wiesz mnie bardzo nie meczylo mialam tylko mdlosci naciagalo mnie czesto latalam do wc i bol piersi i sennosc ;) Taraz czasami mnie zamdli piersi lekko pobolewaja ale nia caly czas i tak juz spac mi sie nie chce raczej gory bym przenosila :D Brzuszek powoli sie zaokragla :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam rade dam :) Czyli jednak II trymestr fajniejszy :D kurde dopiero co pamiętam byłaś w 6 tygodniu...ale ten czas leci. Uciekam spać bo hmm jestem nieprzytomna :) postaram się pisać częściej na topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepszy lepszy nio za tydz bedzie 4 i pol miesiaca :D Kochana gonisz nas :) Idzcie spac i rosnijcie ja tez mialam mala drzemke :D I koniecznie zagladaj tu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
My pomagalismy znajomym potem zakupy a na wieczor przyjedzie przyjaciolka... W sobote jedziemy ze znajomymi na festyn rycerski... W mieszkaniu jest jeszcze duzo roboty. Wam to dobrze...ja juz zapomnialam jak to jest byc w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska i jak sie mieszka w nowym gniazdku? jaki sen w pierwsza noc? Podobno wtedy takie sny sie spelniaja? Kochana dzis my w ciazy a jutro Ty!!! Wiecej wiary Slonce!!! Ufff ale sie narobilysmy z babcia i mama ryba po grecku salatka warstwowo - tunczykowa i pierogi ze szpinakiem i feta ;) Zapraszam na uczte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Tak jak obiecałam staram sie czasem zaglądnąć, niestety nie mam laptopa, a przy stacjonarnym nie wolno mi za długo siedzieć. Moja Zuza (lekarz, twierdzi że na pewno dziołcha ;) ) ma juz 1 kg, imie wybrała starsza siostra :) Ja stwierdziłam że jak dotrwam i moje dziecko bedzie miało szanse na przezycie to imię nie jest tu najważniejsze... Ale podoba mi sie :) U mnie zaczyna sie magiczny III trymestr i juz powoli sie uspokajam jakoś. Żal tylko tej wspaniałej pogody, no ale jak trzeba leżeć to trzeba - odbijemy sobie po porodzie ;) Pozdrawiam Was wszystkie bardzo cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............25 ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ...........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... .................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........36...... ...............4 po stracie anieani............29............Białystok...........34. ....................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............33... ...................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............27. ...................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27... ....................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ...............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ ......14.......................10 Kate31..............33............B-g.................... ...19........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................15..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........22.........................9 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................16..........................4 abi 66................34............K-e........................1 0. ..........................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ...DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszystkiego najlepszego z okazji Świąt. Pisze tak wczesnie bo z mężem wyjeżdzamy do Brzegu, a tam nie bedzie neta. Oczywiście wszystko za zgodą lekarza. Katie Trzymajcie się KOchane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Dziewczyny nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Miałam 13 kwietnia @ to znaczy jakoś tak dwa dni tylko ale dość... Od trzech dni mnie mdli popołudniami... Zrobiłam dzisiaj test tak dla zasady. myślałam że strułam się pasztetem. najpierw nie wyszła żadna kreska i wyrzuciłam test do kosza jako wadliwy. Po pracy jakoś mnie tknęło i spojrzałam a tam wyraźnie widać jedną mocną i bladziutką drugą kreskę?????? o co chodzi????? błąd testu???? czy coś się kluje????? boję się!!! Po pierwsze plombowałam ze znieczuleniem trzy dni temu 3 zęy (tak więc potrójne znieczulenie) i teraz jestem jakaś przeziębiona ??/ MOżliwe żeby to była jednak ciążą miimo że miałam @?????? POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmmmm gosia ja mialam taka sytuacje ze zrobilam test przez weekend wyszla I krecha i polozylam go w szufladzie @ nadal nie bylo wyjelam tamten test patrze a tu II krechy no to szybko zrobilam kolejny test i juz od razu wyszly II krechy i bylam w ciazy :) gosia koniecznie powtorz test!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam od wczoraj swojego aniołka :(:(:( nie moge sie opanowac caly czas rycze :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka bardzo mi przykro :( Niestety jest mnostwo kobiet ktorych kazdego dnia spotyka ta tragedia :( Masz teraz ciezki czas przed soba :( Jesli potrzebujesz to wyplacz sie wyrzuc to z siebie :( Dla Twojego Aniolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka bardzo mi przykro :( przytulam płacz kochana placz to ci dobrze zrobi nie ukrywaj łez :( dla twojego aniołka trzymaj sie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam caly czas przegladam dokumentacje, metryczke urodzenia dziecka, zdjecia usg i rycze .... tak trudno sie pozbierac , ile to moze potrwac ? co moze pomoc ukoic bol ?? pewnie nic :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie pomorze z biegiem czasu bedzie troche mniej bolało ale nie minie tak szybko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka zaloba jest sprawa indywidualna musisz przejsc przez wszystkie etapy od niedowiezania przez rozpacz bol gniew smautek zal nastepnie pogodzenie sie z tym co sie stalo choc to raczej jest przyzwyczajenie do bolu niz pogodzenie sie z tym ... w ktorym tyg stracilas dzieciatko? wiesz co moglo byc przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze dluga droga mnie czeka :(:( nie wiedzialam ze to moze byc az taki bol, zal i rozpacz ...miało 8 tyg i 2 dni, niby nie wiele ale ja juz je pokochalam calym sercem i nie umiem sie pogodzic z tym ze je stracilam :(:( prawdoposobnie wada genetyczna :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w pon minie 10 miesiecy i mimo ze jestem w ciazy to nadal boli :( kazdego dnia mysle o naszym dzieciatku modle sie za niego mysle jakby wygladal kim by byl do kogo bylby podobny ale niestety to sa pytania bez odpowiedzi zostaje nam czekac na spotkaneie po drugiej stronie teczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×