Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

takie mysli i o tym czy to nie moja wina caly czas chodza mi po glowie :(:( wiem ze ja juz nie bede miala dzidzi :( gratuluje Ci :) wiele sie zmieni jak sie pojawi na swiecie :):) kurcze nadal rycze , nie mam sie komu wyzalic dlatego pisze tutaj :(:( jest mi strasznie ciezko :( wiem ze to nie koniec swiata ale ja sie tak czuje jakby ze mnie uchodzilo zycie :(:( cala energia i ta cholerna samotnosc mnie dobija :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANA ja cie dokladnie rozumiem wiem co teraz czujesz i co przeżywasz nie obwiniaj sie to nie twoja wina a tak szczerzę to nie wiem co mam ci napisac bo ani ja ani inni ludzie nie ukoja twojego bólu jaki teraz czujesz. z całego serca ci współczuje :( pisz placz i co tylko chcesz masz do tego prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka jesli tylko potrzebujesz to placz!!! Mam nadzieje ze masz wsparcie w partnerze rodzinie znajomych i nie jestes z tym sama? Dlaczego mowisz ze juz nie bedziesz miala dzieciatka? Nikt nie wie co jest nam pisane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa83 wlasnie nie mam wsparcia w partnerze, jestem teraz sama, popadam w rozpacz, motam sie czujesie fatalnie i placze prawie no stop :(:(:( Nadzieja nwet juz we mnie umiera:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to zagladaj tu i pisz chociaz tyle sobie ulzysz w bolu choc to bedzie kropla w morzu potrzeb :( przytulam do ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno tu nie zaglądałam a tu widzę dzieje się :) A propo tych ruchów dziecka i dnia matki to wydaję mi się, że nie jest to niemożliwe a nawet wielce prawdopodobne. Fakt na potężnego kopniaka to jeszcze trzeba poczekać ;) choć mój synek wykopał ojcu w policzek jak miał 24 tygodnie i to z wy....wem:) a pierwsze jego ruchy czułam jak miał 17 tygodni, na 20 byliśmy na weselu i po skończonej imprezie rano jak chciałam się w końcu położyć to wtedy fikał koziołki, nie wiem może tańczył:). A czasem bywa tak, że kobiety nie czują ani ruchów ani kopniaków i ich budowa nie ma żadnego znaczenia :P. Groszkowa życzę Ci z całego serca żeby twoje marzenie na dzień matki się spełniło. Babka 71 przytulam mocno, jak zaczęłam czytać co piszesz to aż popłakałam się, wróciły wspomnienia tego koszmaru z jakim związana jest strata dziecka. Ja straciłam swoje w 9 tygodniu, od tamtego czasu minęło już 7 miesięcy, już mnie to tak nie dręczy ale mimo wszystko nadal o tym myślę, często, tylko już bez poczucia winy i żalu. Ja pierwszy miesiąc przepłakałam prawie cały. Płakałam jak patrzyłam w lustro, płakałam bo pada deszcz lub świeci słońce. Płakałam za każdym razem jak patrzyłam na mojego synka. I chyba dzięki temu, że go mam pozbierałam się szybciej, bo przecież dziecku potrzebna jest normalna matka a nie chodząca depresja. Obwiniałam siebie, męża i cały świat a zarazem wiedziałam, że nikt nie mógł zrobić nic więcej. Tylko takie myśli niestety dręczą w chwilach słabości. Prawda jest taka że z tego koszmaru jakoś trzeba się wydobyć i nie ma na to jednego dobrego sposobu. Nie da się żyć w czymś takim. Dopiero jak już się pogodziłam z tą stratą to życie stało się jakby lżejsze. Pomagało mi rozmawianie z ludźmi, choć nie było to łatwe. Dopiero po 4 miesiącach udało mi się opanować to wszystko na tyle, żeby w oczach ludzi wyglądać na normalną zwyczajną dziewczynę. Mam własnego aniołka. Nie wiem jakiej byłby płci ale dla mnie jest chłopcem i wiem, że w trudnych sytuacjach życiowych nie znajdę lepszego orędownika. Na początku modliłam się, żeby wybaczył mi, że tak skopałam sprawę i wyprosił mi ukojenie w bólu. Potem modliłam się o drugą szansę. Może to głupie ale wszystkie te prośby zostały wysłuchane. Teraz modlę się o to, żebyśmy razem przetrwali szczęśliwie do listopada... Jeśli czujesz potrzebę pisz. Ciężko zostać z takim tematem sam na sam. Myślę , że większość odwiedzających to forum doskonale Cię rozumie a bardzo często piszące tu dziewczyny potrafią znaleźć słowa, które działają jak balsam na duszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) Wielkanoc to święta zmartwychwstania to czas wiary poznania Niech święta wielkiej nocy pełne będą boskiej mocy. Niech zdrowie dopisuje, Jajko dobrze smakuje Tego Życzy Wam Kraqersik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia W.
Wesołych Świąt dla Was i Waszych Rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki kochane! Kiedy Wielka Noc nastanie, zycze Wam na Zmartwychwstanie duzo szczescia i radosci, ktora niechaj zawsze gosci w dobrym sercu, w jasnej duszy i niech wszelkie zło zagłuszy. Smacznego jajka i mokrego dyngusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane!!! Zdrowych pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja" i mokreso Śmigusa - Dyngusa!!! 👄 👄 👄 My od rana na wysokich obrotach :) Drobne zakupy ostatnie szlify w sprzataniu robienie salatek ciast pojscie ze swieconka do kosciola itd itp Jutro mamy gosci a w pon odpoczynek i spacer ;) Buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja dołączam z życzeniami :) Zdrowych,pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary,nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Słońca!!! U mnie chyba jednak fałszywy alarm :( , ale zawsze nadzieja, że to się w końcu zmieni :) Wszystkiego co najlepsze na te nadchodzące Święta!!!! Smacznego jajka, mokrego Dyngusa i co tam jeszcze chcecie : My będziemy w Święta u Rodzinki, więc do zobaczenia najwcześniej w poniedziałek wieczorkiem :) papatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............25 ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ...........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... .................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........36...... ...............4 po stracie anieani............29............Białystok...........34. ....................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............33... ...................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............27. ...................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27... ....................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ...............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ ......14.......................10 Kate31..............33............B-g.................... ...19........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................15..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........22.........................9 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................16..........................4 abi 66................34............K-e........................11. ..........................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ...DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, kochane :) Mam nadzieję, że święta minęły wam spokojnie. Ja rozleniwiłam się straaasznie, na szczęście do pracy trzeba wracać dopiero w środę:) Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Swieta swieta i po swietach ... Bylo rodzinnie :) duzo odpoczynku i relaksu tylko pogoda nie dopisala :O Hmmmmm wydaje mi sie ze dzis jest pon :) Jutro mam chwile relaksu ide do fryzjera skrocic wlosy i naniesc pasemka :) Milego dzionka wszystkim zycze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po świętach :) U mnie było dużo odwiedzin i smiechu, a tego chyba potrzebowałam :) Zaczynam myśleć coraz bardziej optymistycznie:) Wszystko jest ok, oprócz mojej wagi , jak sie zobaczyłam na zdjeciach to sie przeraziłam :( Ale cóż leże i jem, więc cos za coś, ważne żeby dziecko było zdrowe ... Pozdrawiam Was wszystkie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie KOchane:) Bobo od rana fika w brzuszku. Ja juz w domku, świeta spędzilismy bardzo fajnie. Groszkowa u nas było tak gorąco że hej:) Wszystkim życzę miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelina lez i odpoczywaj a waga sie nie przejmuj przyjdzie czas ze zrzucisz wszystko :) marylka fajnie ze czujesz juz bobo :) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............25 ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ...........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... .................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........36...... ...............4 po stracie anieani............29............Białystok...........34. ....................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............33... ...................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............27. ...................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27........................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6..................2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin.......................14.......................10 Kate31..............33............B-g.................... ...19........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................16..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........22.........................9 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................16..........................4 abi 66................34............K-e........................11............................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ...DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia 🖐️ ;) kiedy kominia mlodego? przygotowania trwaja? gdzie macie przyjecie w domu czy w reatauracji? duzo gosci bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonca:) Aktualizuje tabeleczke:) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............25 ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ...........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... .................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........36...... ...............4 po stracie anieani............29............Białystok...........34. ....................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............34... ...................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............27. ...................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27... .....................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ................2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ .......14.......................10 Kate31..............33............B-g.................... ...19........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................16..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........22.........................9 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................16..........................4 abi 66................34............K-e........................1 1............................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ...DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
A ja dostalam @@@ wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki kochane umnie świta mineły dobzre :) taka ładna pogoda byla a teraz sie zepsuła chyba bedzie padac deszcz ?? brzuch mnie boli w środku mnie tak ciągnie w duł jak na @ a dopiero mam ja dostać za dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka71 chyba tylko czas pozwoli spojrzeć na to wszystko inaczej i poczuć coś innego niż ból. Od śmierci mojej córeczki minęło już niemal 8 miesięcy... i jest mi dużo lżej. Ale czasem wszystko wraca...I nie sądzę, by miało kiedykolwiek przestać wracać... Mam nadzieję, że wkrótce będzie Ci lżej... Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka tak jak pisalm musisz przejsc przez wszystkie etapy zaloby tego nie da sie przyspieszyc ... duzo sil Tobie zycze Mnie wczoraj minelo 10 miesiecy od straty :( smutalam sie i mialam dzien zadumy ... to sie juz nigdy nie zmieni ... ada moze cos sie kluje ;) prinzesska masuje brzuchol 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×