Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Witajcie 👄 prinzesska fajnie ze jestescie juz w nowym domku :) opisz go jak mozesz :) gosia dopoki nie bylam w ciazy tez mialam tak jak wy tj normalne ze jak uslyszymy ze jakas dziewczyna z forum czy okolicy oznajmi ze jest w ciazy to cieszymy sie ale zarazem czujemy zazdrosci ... normalne ludzkie uczucie ... pamietajcie wczoraj nam sie udalo dzis lub jutro wam a pojutrze innym ... tak ten swiat sie kreci :) Dzis mam dobre wiesci po wizycie :) dzidzia rosnie ma sie dobrze serducho bije rytmicznie 140 uderzen :) nastepna wizyta za miesiac a to juz bedzie 5 miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leira
Dziekuje Ago:) Bardzo dziekuje. Jezeli bede musiala sie wyzalic to napisze na pewno. Dziekuje za wsparcie. To byla wpadka, ale i tak chcialam urodzic tego szkraba... czy musial on umrzec?:( Boże... jestem taka młoda, a już od początku mam takie problemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Tak jest mi po ludzku przykro .. ale to nie znaczy ze wam zlosliwie zazdroszcze ciazy. Po porostu....nie mam sily... Hmm co mam wam napisac.... Mieszkanie ma 125w , 2-poziomowe. Na dole wc i biurowe i na gorze jest salon z tarasem , kuchnia z drugim Balkonem , Sypialnia , lazienka i kanciapka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mama...
dlatego sie nie przyznam-zeby wam pewnych wiesci oszczedzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmkwenfjnbrejvnbjiertbgvch
[zgłoś do usunięcia] taka jedna mama... dlatego sie nie przyznam-zeby wam pewnych wiesci oszczedzic. co to znaczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mama...
wiem ze to boli wiec do swojej ciazy sie nie przyznam na forum, postanowilam to juz jakis czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Wiesz pomaranczko ile osob w moim zyciu prywatnym i na necie zaszlo i urodzilo odkad sie staram? Wiekszosc ma juz dwojke dzieci... Bylo przykro, jest i bedzie---takie jest k...ie zycie i sprawiedliwosc a raczej jej brak... Dlatego jesli mam byc szczera to nie pier....el glupot ze nie powiesz ze jestes w ciazy bo ci szkoda. Wlasnie dlatego ten watek upada bo Dziewczyny maja dosc durnych teksow osob ktorym brak odwagi , zeby pod nickiem pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) prinzesska popieram co żeś napisała do pomaranczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez tego nie pojmuje :O przeciez na tym forum sa kobiety ktore stracily dzieciatka staraja sie lub juz sa w ciazy takze sa poruszane rozne tematy nie podoba mi sie pisanie pod innymi nickami :O jesli mam pisac cos dobrego lub zlego to pisze pod swoim nickiem jestem szczera a nie robie jakies uniki!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Groszkowa....niestety....dlatego brak mi slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mama...
jestem mama ze starego forum z dawnych czasow i widzac co sie dzieje, te nagonki na wszystkich uswiadamiaja mi jak bardzo ludzie sa wredni jak zle nam zycza i dlatego jak mi sie uda zajsc w ciaze to nie napisze o tym ,juz na zadnym forum mam nadzieje ze to szybko nastapi.Pozdrawiam was goraco i serdecznie zycze wam zdrowych dzieci i wielu ciaz na forum wszystkie na to zasluzylyscie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna mama ale nie mozna tak wszystkiego brac do siebie internet i takie fora to specyficzne nawiazywanie znajomosci w 100 % nie mozna nikogo poznac niektorzy oceniaja nas tylko po tym co i jak piszemy ale przeciez nie znaja nas na codzien nie wiedza jacy naprawde jestesmy to jest wyrywkowe poznanie dlatego wiele opinii tez jest nietrafionych niecelnych nie mozna tak wszystkiego brac do siebie trzeba bardziej wyluzowac ... tak naprawde to znaja nas nasi znajomi przyjaciele rodzina i dla mnie ich opinie sa najwazniejsze a nie jelopow ktorzy nie maja nic do roboty laza po forach i dowalaja inny to sa hieny a nie ludzie takze spox ;) taka jedna mama rowniez wszystkiego dobrego Tobie zycze mysl pozytywnie i pamietaj o swojej wartosci bo najwazniejsze jest to aby kazdego dnia stanac przed lustrem spojrzec sobie w oczy i powiedziec dzis byl dobry dzien jestem ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
To ze niektorym np mi nie udaje sie zajsc. w ciaze to nie znaczy ze tego szczescia innym nie zycze. Odkad stary watek padl , same widzicie ze watek upada... Ja po prostu mjm dosc starankowych tematow na codzien. Kiedys sprawialo mi to przyjemnosc ale teraz mam po ludzku dosc...ciagle to samo. Jesli mam byc szczera to wole katakt przez gadu np bo jest bardziej osobisty niz forum. Znamy sie juz dobre pare miesiecy i ciekawi mnie ktorej z nas sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Wczoraj mialam wizyte, z dzidzia wszystko ok, prawdopodobnie bedzie wazyla 3,5kg przy porodzie. Teraz wizyty u gina bede miala juz czesciej. Pozostalo mi rowne 8tygodni do konca:) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............25 ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ...........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... .................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........36...... ...............4 po stracie anieani............29............Białystok...........34. ....................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............33... ...................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............26. ...................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27... ....................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ...............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ ......14.......................10 Kate31..............33............B-g.................... ...19........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................14..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........22.........................9 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................15..........................4 abi 66................34............K-e........................1 0. ..........................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ...DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
8 tyg? Matko jak ten czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............25 ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ...........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... .................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........36...... ...............4 po stracie anieani............29............Białystok...........34. ....................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............33... ...................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............26. ...................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27... ....................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ...............2 cykl po stracie Małgosia84.........27.............Nowa Sól.................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ ......14.......................10 Kate31..............33............B-g..........................19..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................15..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........22.........................9 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................15..........................4 abi 66................34............K-e........................1 0. ..........................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ...DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonca. ja tylko na chwilke, nie bardzo mam czas, bo rodzice przylecieli na swieta, wiec naprawde nie mam nawet kiedy kompa odpalic. staram sie spedzic jak najwiecej czasu z rodzina. a poza tym jakos leci. mialam ciezki, naprawde ciezki kryzys...,ale na szczescie chyba juz po... taka mam olbrzymia nadzieje! pozdrawiam wszystkie babeczki, na wszystkich etapach i uzupelniam tabelke. buziakow moc :* NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............25 ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ...........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... .................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........36...... ...............4 po stracie anieani............29............Białystok...........34. ....................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............33... ...................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............26. ...................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27... ....................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ...............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ ......14.......................10 Kate31..............33............B-g.................... ...19........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................15..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........22.........................9 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................16..........................4 abi 66................34............K-e........................1 0. ..........................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ...DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś już lepiej z nastrojem :) Groszka - jak duży Dzidziolek ? Kraqersik - ale ten czas leci.... :) Super że już prawie końcówka!!! Trzymam kciukasy za łatwy poród!!! My powoli też przygotowujemy się do świąt :) a potem I Komunia Młodego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajie :) Ale dzisiaj piekna pogoda :) ptaszki spiewaja cudo :) gosia bobo ma juz 9 cm :) moze na dzien matki bede juz czula ruchy to bedzie 20 tc :) juz sie nie moge doczekac :) Milego dzionka Slonca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz konkretny Maluch!!! :) Niech tam sobie zdrowo rośnie :) Fajny prezent miałabyś na Dzień Mamy. A może będziesz czuła kopniaczki wcześniej? ja przy Tomku czułam w już 16-tym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tutaj tak pusto????? halo Dziewczyny gdzie jesteście???? Ja jeszcze jutro do pracy a potem urlop do wtorku (wtorek do pracy) a i potem przerwa i dopiero 4 maja znowu do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula la gula fula gula27
Gosia gdzie wcześniej groszkowa będzie czuła ruchy co :o nie te kg,zanim dziecko przebije sie przez tłuszcz to troche minie, Taka prawda... dobranoc wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zula la gula fula gula27- wes wyjeb sie na plecy i udawaj biedronke byś sie ujawiła a nie piszesz pod pomaranczowym nikiem tchórz z ciebie i tyle. jak masz zamiar obrażać kogoś na tym forum to przymknij swojego ryja i nie pisz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula la gula fula gula27
a cóż to za obraza??? sama prawda :o a ty tak sie nie indycz :D a i zachowaj ciut kultury i nie przeklinaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla takich ludzi jak ty kultury nie mam i sie nie wymądrzaj :) nie osądza sie ludzi po wyglądzie i to ja żegnam i daje ci kopa na zapęd wypier...aj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula la gula fula gula27
uważaj bo ci sie noga złamie dziecinko :D :D :D :D nikt nie osądza,taka prawda ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze jaka wyszczekana heh patrz na siebie nie na kogos bo ty z pewnościa pieknościa nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula la gula fula gula27
to sie zdziwisz jak spojrzysz w lustro DZIECINKO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×