Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Gość masz racje
i teraz ciebie spotka to samo za pierdolenie takich bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje
ja ci proponuje cieplo sie ubrac i isc pod krzyz.tam znajdziesz zrozumienie,bo jest tam cala masa takich osłow jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a właśnie że nie masz racji
Nie, bo ja jestem dobrym człowiekiem. Tylko bezbożników to spotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje
i uwazasz ze tak sie zachowuje dobry czlowiek??ksiadz rydzyk wypchal ci juz mozg swoimi teoriami? ja ci mowie idz pod krzyz ty" dobry czlowieku" vel.moherowy berecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomodlę się za ciebie
pomodlę się też za ciebie. może to kiedyś zrozumiesz, musisz tylko przyjmować sakramenty często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje
urzekla mnie twoja historia.obejdzie sie.nie chce zeby modlil sie za mnie ktos taki jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje
jak mozna byc takim czlowiekiem zeby kobieta ktore stracily swoje ukochane dzieci pisac takie rzeczy.zero taktu i wyczucia. i ty sie nazywasz "dobrym czlowiekiem" .pewnie cale swoje zycie poswiecilas sluzbie rydzykowi,pomagalas mu zbierac na bentleya i ominelo cie to w zyciu najwazniejsze i najwartosciowsze.czyli zalozenie rodziny.rozumiem ze zazrosc przez ciebie przemawia no ale trzeba bylo pomyslec o tym wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak będę się modlić
i tak będę się modlić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) prinzesska 👄 jak coś to wklejaj linki sukienek :) będziemy oceniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm1
A ja co niedzielę chodzę do kościoła i przystępuję do komunii, rano modlę się na różańcu, a wieczorem z mężęm czytamy Pismo Święte i modlimy się z dziećmi... Jeździmy na rekolekcje, chodzimy na pielgrzymki... I dlaczego straciłam dziecko??? Już dawno Chrystus zdementował mit o tym, że ślepotą Bóg karał grzeszników lub dzieci grzeszników. Nie pamiętasz jak uzdrowił młodzieńca, nakładając mu zwykłe błoto na oczy? A ludzie mówili, że on niewidomy, bo grzesznik lub, że rodzice grzeszyli... A Ty z tej Jego nauki nic nie załapałaś/eś. A szkoda... Bóg nie karze tu i teraz za grzechy. Za nie zapłacimy na Sądzie Ostatecznym. Nie pamiętasz? Jeśli by było jak piszesz, to, hmmm... dlaczego matki alkoholiczki mają dzieci? Bóg je w ten sposób nagradza, za co? :o Szkoda tylko, że siejesz zamęt i swoimi słowami doprowadzasz do tego, że kolejne osoby odejdą od Boga... Zastanów się nad tym, bo i z tego Bóg Cię kiedyś rozliczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pochodze z bardzo kat.rodziny,Odnowa w duchu Swietym,Wkc rekolekcje.. I tez stracilam... Takie rzeczy, moga sie przytrafic kazdemu bialemu, zoltemu, muzulmaninowi, katolikowi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Piekne :) Padam na pysiola :O ale bal byl super dzieci wybawily sie wyskakaly :) wszystko sie udalo :) nawet my szalalysmy Pan prowadzacy powiedzial ze grono pedagogiczne niezle kuperkami rusza :D :p hahahahaha ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, a ja caly dzien zmarnowalam przez nieslownego kuriera no coz, widze ze i tu fanatycy sie pojawili ehh szkoda mi takich ludzi ktorzy gadaja tylko po to by gadac( inaczej cicialam to nazwac ale nie bede sie znizac do ich poziomu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej niz
sie znizylas na topiku o ciazy obumarlej juz sie znizyc nie mozna wiec wal smialo.nie krepuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane A ja dzisiaj odebralam wyniki jak dla mnie sa w normie tylko testosteron mnie niepokoi moze wy mi cos poradzicie bo w normie pisze ze jest od0.1-0.9 a ja mam 0.37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa :) fajnie że bal się udał :) oj musiało być zabawnie :P madalenko :) wrzuć na luz :P po co sie denerwować :) prinzesska :) zazdroszczę Ci trochę poszukiwań sukni :) a jakie wspaniałe uczucie móc włożyć suknię ślubną ech...rozmarzyłam się :) marta witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jeszcze ten tydzień i przyjdzie mi sie z Wami pożegnać będe Was podczytywać:) trzymam kciuki za każdą. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwwa :) czemu pożegnać?? Wyjeżdżasz? Nie podczytuj a pisz 👄 i my będziemy trzymać kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewahal@interia.pl tu mni można znaleść :) nie będzi emnie 2 miesiące a potem zaczynamy starania o szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwwa zapisałam sobie maila :) kochana to za jakieś 3 miesiące chce usłyszeć piękną wiadomość od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×