Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Ja proponuje zeby pisac o sobie, o txm co nas meczy, martwi ale tez co nas cieszy. Niech na pierwszym miejscu bedzie szacunek dla innych forumowiczek i bedziemy sie starac sie zwracac uwage zeby nie urazic czyis uczuc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie starania rownaja sie z sexem a jezeli ktos juz ma taka wyobraznie jaka ma i od razu rozne mysli ma w glowie to trudno tej osoby problem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli widze ze ktos pisze o staraniach to czytam to i ok i nie mam w glowie zajawek jak to moze wygladac dlatego lotto to mi a jak kogos to razi tzn ze ma zaburzona sfere seksualna ... i mysli Bog wie o czym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my ze staraniami musimy poczekac bo jestem chora goraczka 39 stopni i tez czekam na wyniki hormonow i zobaczymy co lekarz powie w srode a wam zycze powodzenia i owocnych staranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta lepiej zaczac starania jak ma sie pewnosc ze jest sie zdrowym :) a my za staranka nie dziekujemy aby nie zapeszyc :) no no madalena dziewicze malzenskie starania - dobrze bedzie kochana pozadanie was poprowadzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o porzadanie o to sie nie martwie bardziej o to ze moj jak sie zestresoje to moge sie produkowac przez pol dnia a on ...noo wiesz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj spiewa "daj mi te noccccccccccccccccccccc te jedna noccccccccccccccccccc" :D wymiekam :D Katie łer ar ju? :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkuś jestem jestem :) nie chciało mi się pisać jakoś..ale stwierdziłam że nie ma co się wnerwiać- staram się o dziecko i nerwy mogą mi tylko zaszkodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Marylci w porządku :) mąż i siostra jej pomagają a ona sobie grzecznie leży :) pisała że ma mieć neta ale widocznie jeszcze nie założyła sobie :) bodajże w sobotę ma kontrolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to bedziesz rozdeta :p To super ze u niej coraz lepiej tak 3mac :) Pozdrowka dla naszej ciezaroweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa hehe wezmę wezmę :P jutro jak będziesz grzeczna to Ci dam bananka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×