Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Poprawie się moje Ty guru :P ale w końcu sama nie wiem: Ty jesteś guru czy małpka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech dobrze że jest to Twoje forum :) przynajmniej pośmiać się można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana nie moje tylko nasze aniolkowych mam :) tu mozna pisac o wszystkim mozna sie smiac plakac wspierac pisac o staraniach i w ogole ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no źle to ujęłam :) dobrze że jest to forum dla aniołkowych mam założone przez Ciebie :) podoba mi się ten brak cenzury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale trzeba przyznac ze jestesmy juz poziom wyzej bo kobieta ktora stracila dzis lub na dniach dzieciatko nie ma w glowie takich mysli jak my nie potrafi sie smiach zartowac itd dlatego jestesmy tu i jest ok my sie staramy i starac bedziemy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa masz rację :) jesteśmy na innym etapie niż ktoś kto teraz stracił dziecko :( ale wiesz byłam na tamtym forum od 7 miesięcy i cieżko tak nagle odejść no ale dziś przeżyłam otrzeźwienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami trzeba wiedziec kiedy zejsc ze sceny ... tam zostaly dziewczyny ktore pomoga eterno kaem ale ktore jeszcze nie sa gotowe przejsc na druga strone teczy tam gdzie my takze spoko majonez bedzie w porzasiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda...my jestesmy na innym etapie... Ja tez doznalam otrzezwienia...mi oczy prawie wyszly jak doczytalam wlasnie co tam sie dzieje. Brak slow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska :) trudno się mówi :) jesteśmy razem i damy sobie radę. Tam nie mam zamiaru pisać- nie obraziłam nikogo, nie pisałam na pomarańczowo. Jest wolność słowa jeśli ktoś źle o mnie myśli to jego sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem wreszcie, ale tylko na chwilę, bo spać mi się strasznie chce a rano znowu do roboty trzeba iść :( Widzę, że i tak tutaj Was już nie ma... NO to do jutra Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kary na was idą
A nie pomyślałyście, że Jezus po prostu nie chce, żebyście zostały matkami? Czy czasem to nie jest kara od Boga za to że jesteście złymi ludźmi? Jedynie modlitwa może uleczyć wasze serca - przyjmując co tydzień sakramenty i modląc się żarliwie uda wam się na pewno odkupić grzechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na kolana i sie modl. Gdybys byl,a takim wielkim chrzescijaninem wiedzialabym ze, Bog nigdy czyms takim jak strata dziecka nie karal czlowieka... Puknij sie w glowe zanim zaczniesz wypisywac grzeszna istoto bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty dzialasz mi na nerwy durnymi wpisami z samego rana. Na groch pokutuj zly czlowieku.. Kawka podana-dzis mocna bo spac nie moglam do 2 w nocy. Buszowalam po ebay'u za sukienka...jaki tam jest wybor... U Mnie za oknem pada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padnijcie na kolana!
Wam modlić się trzeba. Jesteś człekiem o wierze małej niczym ziarnko, gdyż modlitwa cuda czyni. A jeśli ktoś dziecięcia spłodzić nie może to i wola w tym boża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padnijcie na kolana
pamiętasz historię Hioba? Bóg zabrał mu wszystkie dzieci. Zabił również pierworodnych synów Egipcjan, setki dzieci wraz z rodzicami podczas potopu, nie zrobił też nic żeby zapobiec rzezi niewiniątek przez Heroda - bo taka była jego wola. Więc nie opowiadaj, że nie karze czymś takim, tylko do kościoła i modlić się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×