Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mia85

Marta z M jak Miłość jako postać tragiczna

Polecane posty

Gość na Herman i jej badziewiaka
oblesna byla scena jak sie calowali pod plotem: usta Budzyna po prostu poracha na maxa hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuniakasiunia
przesal sie z posredniczka ??? cos mnie ominelao ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia z jajecznicą na łbieh
hahaha ten temat jest genialny, uśmiałam się niesamowicie, dawajcie dalej :D:D:D tekst o jajecznicy na głowie miażdży! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztywny palazji
Od jakiegoś czasu włosy Małgorzaty Sochy są jeszcze piękniejsze i bardziej bujne. Jak to się stało? Aktorka poddała się zabiegowi zagęszczania włosów w specjalistycznej klinice Handsome Men. Tam wszczepionio jej pojedyncze, nowe włoski do mikroskóry głowy. Na nowe włosy Socha czekała kilka miesięcy. Musiały one zostać idealnie dobrane zarówno pod względem grubości, struktury i koloru. Nowa fryzura aktorki powstała specjalnie do nowej polskiej komedii ''Weekend''. Taki sam zabieg przeszły też inne gwiazdy, m.in. Magdalena Różczka, Anna Popek, Dominika Ostałowska, Ewa Kuklińska, Krystyna Tkacz, Shazza i Dariusz Kordek. Jest to tekst wklejony z portalu "plotek pl" Więc nasza ulubienica miała wszczepione włosy, więc gdzie one się podziały? No chyba, że dzisiejsza fryzura, to efekt takicjh właśnie zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha dobre z tymi wlosami u
Ostalowskiej hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralka ładowana od góry
wejdxcie sobie na stronę tej kliniki. ostałowska ma tam zdjecia i rzeczywiście wygląda ok. ale to chyba było pare lat temu a sztuczne włosy wiadomo kiedys trzeba odczepić :przykład anna popek tak się cieszyła z tych długich a teraz ma krótkie chyba musiała obciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludziska piszcie
Martusia się nie rozmnoży dalej, oj jak mi przykrooooo... :D Nie będzie dalszych dzieci, którymi nie umie się zająć :) Standardowo przychodzi Henio i Budzyn do niego, czy Anulka nie idzie do przedszkola? No przecież mimozy, co siedzi koło niego, nie może się zapytać, bo ona przecież nie wie, co się dzieje z jej własnym dzieckiem, więc skąd ma wiedzieć, czy własna córka gdzieś idzie, czy nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defdsfsw
no dziś Marta wyjątkowo niewyjściowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhaha na podstwie takich badan niejedna prace maturalna można strzelić, ba materiału nawet na licencjat by starczyło;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawa2000
O kogo wam chodzi, o Marte Wojciechowska czy o Dominike Ostalowska. Pewien aktor (nie wiem ktory) gral w filmie okrutnego naziste ktory mordowal zydow)kiedy wracal wieczorem do domu zostal napadniety i ciezko pobity przed swoim domem. Nie porownujcie aktora do postaci ktora gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech żyje marta
martusia nic a nic się nie zmieniła - dalej nie ma pojęcia, gdzie anulka, czy w ogóle żyje, z życia ogólnie wyautowana, teraz jeszcze przeżywa jak stonka wykopki, że nie może mieć dzieci, jakby to było coś dziwnego w tym wieku i jakby potrzebny był jej kolejny dzieciak, którego olewa i podrzuca niedorowojom na wychowanie :) A do tej mądrej wyżej - jasne, że mówimy o postaci z serialu, choć sposób gry niestety też coś mówi o aktorze (to chrząkanie, wzdychanie, te miny!), więc nie przeżywaj tak, bo nikt tu nikomu krzywdy nie robi - jak się gra taką żenującą postać i w taki żenujący sposób, to musi się człowiek liczyć, że będą ludzie to obśmiewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heło
Aktorka grajaca Serdzine Mrte juz sie starzeje .Jej głos juz nie ten co kiedys,zaczyna seplenić,jej głos staje sie taki starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loonah......
glos starczy a sedzinie marzy sie dziecie urodzic;) szkoda,ze o Anulce na smierc zapomniala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erbu
Bozia wie co robi,nie dajac jej kolejnego dziecka :P co z niej za matka to juz wiemy...teraz powinna sie maksymalnie skoncentrowac na Ani,powinna przejsc "przemiane",ze niby zrozumiala ze ma taki maly skarbek w postaci corci no i oczywiscie syna Łukasza :D..i to jej wystarczy do szczescia itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zyciu bym sobie nie
jej by moze wystarczylo, ale chodzi tez o Andrew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co nowego u u m jak?
:")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weriomnjk
fgbv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech pójdzie
do stylisty, zrobią z niej ładną kobietę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie wynajmuje chate
w czolowce filmu wyglada rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co nowego słychać u Martusi?
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest z Jankiem
,ale była żona wejdzie w ich życie i rozwali wszystko prosi o pracę chce go odzyskać pojawia się w domu w ręczniku, Marta widząc robi awanturę, Patryk broni mamę przed nią: nie masz prawa tak do niej mówić do mojej mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god o maj god
o kim Ty piszesz?? Chyba Ci sie seriale pomylily hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak będzie, matka
Patryka zacznie panoszyć się w domu, robi co chce, synuś jest za tym,żeby rodzice wrócili do siebie Marta dostanie ostro po tyłku kłótnie , pretensje, odejdzie z dużą pewnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo ciekawe czyim dzieckiem
co bedzie to tylko scenarzysta wie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja razem z bratem zauwazylismy ogladajac ten serial ze Martusia masturbuje sie po karku!!! Do tego przygryza wargi. Co do karku to non stop jezdzi ta lapa po karku ze az dziw ze jeszsze sobie tam dziury nie wypalila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja razem z bratem zauwazylismy ogladajac ten serial ze Martusia masturbuje sie po karku!!! Do tego przygryza wargi. Co do karku to non stop jezdzi ta lapa po karku ze az dziw ze jeszsze sobie tam dziury nie wypalila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie Marta to dziw*a
Mnie najbardziej roz*ebała jedna rzecz : KAŻDY FACET KTÓREMU SIĘ SPODOBA TA CHRZĄKAJĄCA MIMOZA CHCE BRAĆ Z NIĄ ŚLUB. DLACZEGO ? !! Przykładów tego bezsensownego oczarowania przecudowną Martą M. podawać nie trzeba. W dodatku Marta od samego początku akcji w stosunku do facetów zachowuje się b.dziwnie ! Jest z jednym , w tym czasie inny pada jej do stóp , to rzuca tego i pierwszego i tak w kółko. Ktoś pisał że Marta była całkiem spoko mn.w. jak była w ciąży z Anią. I tu sie zgadzam. Aż tu nagle Norbert(moim zdaniem jeden z ciekawszych bohaterów tegoż serialu) umiera i Martusia totalnie załamana , zbrzydła i właśnie w tym momencie coraz więcej facetów jej się do dupy klei. Nie rozumiem i nie zrozumiem jak ona sie moze podobac facetom. O licznych brakach w wygladzie i wychowaniu dzieci nie wspomne. A tak wgl dlaczego Henio z nimi mieszka ? Jest przyrodnim bratem Norberta , nie Marty więc nic ich nie łączy... Tak gdzieś krótka po tym jak urodziła się Ania przestałam oglądać ten serial...Nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god o maj god
Henio nie mieszka z Marta tylko do niej przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie marta to dziw*a
dodam coś jeszcze : tylko dzieci żal . noi facetów którzy sie w niej zakochuja. chociaż niektórzy sami sobie zasłużyli na taki los ;p pokutujcie grzesznicy ! ;D o maj god o maj god - sory , pomyliłam sie z tym Heniem ;p aha, no i niestety przyznam racje ludziom którzy pisali na tym forum wcześniej - Heniuś jest jakiś upośledzony...-,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×