Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mia85

Marta z M jak Miłość jako postać tragiczna

Polecane posty

Gość ktoś podbił temat fajnie
:) ale chyba zgniłe jajko znikło z jej włosów, zdaje się, że je ufarbowała na normalny bląd (ostatnio bardzo rzadko oglądam m jak miernota, więc nie wiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś podbił temat fajnie
"blond" oczywiście! :O chyba jestem mocno zmęczona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie Marta to dziw*a
napiszcie co tam się będzie działo z naszą ulubioną bohaterka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza pani sedzina oraz jej amant Budzyn :o noz sie w kieszeni otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mark+Iza
powinni już zakończyć ten serial tak jak plebanie, samo życie, prosto w serce ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfhdadf
ostatnio Ostalowska grala w "Glebokiej wodzie" i rowniez byla taka zahukana i niedorobiona jak w MJM. Moze ona juz taka z natury jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadaje się tylko do ró
l starych bab z wiecznie marszczącymi ustami, jako sędzia dała plamę, dostanie w dupę od ojca Jarka, gdzie miała rozum, powinna być z policją, normalną rozmową nic nie zdziała, ostatnia z niej sierota:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam, że twórcy serialu
lub sama Ostałowska w końcu poczytali i przemyśleli zdanie prostego ludu na temat sędziny Martusi. Jest w ostatnim okresie zdecydowanie bardziej "ogarnięta" - zgniła, tłusta jajecznica znikła z głowy, świeży blond, fajna fryzurka, normalniejsze ciuchy, mniej chrząkania i minek kota srającego na puszczy, a więcej uśmiechu. Tak trzymać, to może znów ktoś polubi tę postać, choć to serialowi nie pomoże już w niczym, zrobił się całkowicie niestrawny, osiągnął poziom klanu, powinien być dawno zakończony, co niestety nie jest możliwe w TV publicznej za nasz abonament (w końcu aktorzy - krewni i znajomi królik muszą mieć stałą pracę :O ). Oglądam obecnie bardzo rzadko i bardzo z doskoku (teraz np. w okresie świątecznym z osobą oglądającą), więc może przemiana martusi jest tylko okazjonalna, nie wiem. Ale jest widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam wątek
Odświeżam wątek bo coś cicho a przecież ostatnimi czasy Martusa szaleje. Znaczy jej tylek chcialby z zemsty poszalec ale cos nie idzie. I te zgniłe włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez Martusia
Od jakiegos czasu zastanawiamy sie , czy Martusia ma zeby.Chodzi o zaklad, kto pierwszy zobaczy Martusie z zebami .Czy ktos moze je widzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutkaa od Bola
jej chlop (nowy) tez ma usmiech bezzebny wiec pod tym wzgledem pasuja do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany ale się uśmiałam :D hahahhahah dobre podsumowania, z ust mi wyjęte :) Ale co do samej pani Dominiki to uważam, że ma bardzo interesująca urodę, tylko w tym serialu wygląda jak siódme dziecko stróża i ma fatalne włosy ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie
Od dawien dawna nie ogladalam tego badziewia ale "bez przypadek" trafilam na ten genialny ;) temat i teraz ubaw mam po pachy. Ogladam tylko i wylacznie pod katem Waszych uwag, wypatruje Martusi, doczekac sie nie moge, kiedy znow ja ujrze :D :D :D Jestescie genialni! Szkoda mi tylko jednego - kiedys to byla moja ulubiona aktorka - swietnie grala a moze udawala? ;) A teraz prawda wyszla na jaw? Czy moze woda sodowa jej uderzyla? Kedys czytalam, jak chamsko potraktowala zaloge samolotu. Szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z tą załogą samolotu
to nie pomyliłaś czasami z Edyta Olszówką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie
Nie, to byla Dominika, tylko ze to sie zdarzylo juz ze dwa lata temu. Poszlo o kremy na odprawie a potem gwiazdorzenie na pokladzie i nieustanne fochy. Az przykro bylo czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez Martusia
A jak fajnie nasza sliczna i madra Martusia zajmuje sie dziecmi.W ogole nie istnieja.Ania moze sie utopic, rozchorowac, nabawic wscieklizny / niepotrzebne skreslic / ten jej straszny nosaty syn moze wpasc w cokolwiek zlego, a Martusia;pochrzacha, zmarszczy swoje madre czolo,zrobi pare min,zagryzie swoje chyba /naszprycowane/ usta i hajda do nastepnego kawalera. Tez bym tak chciala !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Charly
Nie będę udawał, że jestem ekterpsem w Uniksie/Linuksie, ale coś mi się zdaje, że polecenie, jakie podajesz, zmieni uprawnienia na 777 zarf3wno katalogom, jak i plikom co chyba nie zawsze jest pożądane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×