Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

schnubby

Zycie w Anglii

Polecane posty

Gość renata kosmata
poradze , ze jak bedziesze robila ten kurs w Polsce to zrob go w jakiejs lepszej wiekszej firmie lub bardzo znanym klubie i od razu przetlumacz u tlumacza przysieglego na angielski.a wczesniej sprawdz czy ten kurs ma jakis odpowiednik w anglii, bo mozesz na pusto robic, jak nie bedzie mial odpowiednika. a referencje o opiece nad dzieckiem sprawdzaja, dzwonia do matki dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Minus
A JA WAM Zazdroszcze BO jestescie tam a jestem tu w polsce ucze sie angielskiego chciała bym kiedys wyjechac ale 1 probllem nie mam nikgo za granica 2 problem mowie srednio po angielsku a w polsce sa marne place lub bardzo smieszne.. Help im crezy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UK to miod dla kurestwa
a ja juz wymiotuje UK, chce wyjechac z tego brudnego, szarego, pelnego meneli i miernot, udajacych przyjaciol, gdzie domu to rudery za ceny z kosmosu, kraiku. Trzeba niezle sie nasluchac propagandy, zeby chciec tu przyjechac, ale w tym nasi politycy sa dobrzy. Mowia jak to Polacy musza gonic Europa, a jak tu przyjachalam okazalo sie, ze to oni jeszcze nas niedogonili... Ale do Polski tez nie chce wrocic, bo dla polskich pracodawcow jestem "za stara" na zatrudnienie i mam wieksze potrzeby niz miska ryzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UK to miód, a ile
masz lat że niby jesteś za stara? co robisz w UK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz mieszkam w UK piec lat i wcale nie mam zamiaru wracac do kraju,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimgownojiji
ja mieszkam w UK 10 lat i tez nie wracam. Jak sie wyjedzie z biednych dzielnic z wiekszych miast to sie widzi prawdziwa Anglie. Wystawcie nosy ze swoich syfiastych domkow to moze zobaczycie prawdziwy obraz tego gdzie mieszkacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiczka1888
dokladnie, jak mieszkacie w ciapatych dzielnicach na flacie po 10 osob to co sie dziwic, ja mieszkam 20 minut pociagiem od londynu, okolica przepiekna, cicha, czysta i spokojna, mam piekny, duzy dom z ogrodem i wlasnym sadem, w polsce w zyciu by mnie nie bylo na cos takiego stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daredevil69
Zaczelo sie przechwalanie kto, gdzie i w jak duzym domu mieszka... Ludzie kazdy orze jak moze - zycze powodzenia rodakom mieszkajacym w Polsce i tym na emigracji. Ojczyzna jest tam gdzie chleb ci dadza, a w Polsce ostatnimi czasy roznie z chlebem bywalo... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie Uk podoba.I prosze bez zadnych wyzwizk i pretensji w stylu jak to mozliwe.A no tak to.Tu sie mialam mozliwosc wyksztalcic,dostac prace w zawodzie,robie to co kocham,mam tu bliskich ludzi.Rodzice wpadaja w odwiedziny 2 razy do roku na 1,5 miesiaca i jest git.Mam tu siostre ktora ma takie samo zdanie jak ja.I nie bede przepraszac ze mi sie udalo i jestem szczesliwa.Zycze kazdemu zeby znalazl wlasne miejsce na tym swiecie.Czy to za granica,czy pl czy w kosmosie!!Wazne zeby czlowiek byl szczesliwy.Nie rozumiem tej agresjii na forum.Z czego co wiem klotnie to nasza taka mala domena!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozimaa
opłaca się wyjechać do Anglii ? tzn. wiem zarobić kokosów już nie można ale czy warto zaczerpnąć tamtejszego życia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pozimaa W UK teraz krzywo patrza na obcokrajowcow, zarobki dla wiekszosci 4-5 tys zl netto na miesiac w przeliczeniu, cala zima 6 miesiecy pochmurno. Jak nie masz grupki znajomych tutaj to bedziesz sie paskudnie nudzic.chyba ze chcesz sie wyrobic erotycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bag green a
Ile kosztuje wysłanie listu i małej paczki z Anglii do Polski?Takiej do 300-400 dkg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika 28047
a mnie tu dobrze , rodzinka zjechala tz maz i dzieci , najstarszy syn 20 lat - po 5 miesiacach znalaz prace tada!!!!!- nie wiem czy sie smiac czy plakac , bo mieszkalismy w lodzi - syn ma 7 zl na godzine , a jego dziewczyna na czarno jako pomoc w kuchni 18 lat ma dziewcze - oboje sie ucza - syn zna swietnie angielski (matura 98 proc ) praca w hotelu , nie teskie , nie wracam, jestem szczesliwa w uk , napracowalismy sie w polcse , oboje mielismy dobra prace , i co dupa . zyc sie nie dalo na poziomie. wegetowac no po co niby dla ojczyzny ? moja ojczyzna miala mnie w dupie przez 36 lat . buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mieszkałem w Łodzi za czym tęsknie to za osiedlem gdzie wynajmowałem mieszkanie, poza tym Łódź to bieda. Brak pracy lub zarobki bardzo średnie. Jedynie to studenci, którzy jeszcze w tej Łodzi są i wydają kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daredevil69
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly emigrant M30 OGS
powiem Ci tylko tyle - wrocilem po 6-ciu latach dobrego zycia z UK do beznadziejnego w PL (nie pytaj dlaczego, sam nie wiem, to byla najwieksza glupota w moim zyciu). Tam urodzily sie nam dzieci (parka), nie zarabialismy wiele (kazdy po 1000 funtow na reke), zostawalo 500/mc. ale za te 500 mozna bylo niezle sie zabawic, gdzies pojechac, cos dzieciom pokazac, kupic. Pomysl ze zostaje CI 500 zl w polsce? co z tym zrobisz? 2 razy zatankujesz auto do pelna. NIE WRACAJCIE DO POLSKI!!! ja wroclem (10.04.2010, pamietna data, BOG ulitowal sie nad Polakami) i BARDZO tego ŻAŁUJEMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×