Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

Ja kategorycznie odmówiłem poka fote i się nie czepiają :D Jak to wybiorę? Chcesz mi któryś pożyczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie Ci będzie w różu :classic_cool: A tymczasem spierdalam stąd, gdyż mam ważne sprawy do załatwienia 6666 po południu odzyskam koma ,możesz pisać , albo ja sie odezwę Dziewczynki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na esa. Może się uda dziś styknąć w takim razie. Dyrektore. Te tu zebrane to sa całkiem fajne laski. Trza mieć do nich podejśćie bo zakraczą człowieka ale fajne są. :classic_cool: 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie :D ja z innego województwa.. dyrektore zaczynasz pieprzyc ;) Co z tego ze zawodowa tancerka ?:D to ma być piękna, inteligentna i co jeszcze? nie można miec wszytskiego w zyciu lece 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Wenus! Musze sobie jakies przebranie sprawić albo sztucznego wonsa coby się maskowac i swobodnie móc podążać po moich rewirach. Cwaniara widzę lepsza ode mnie w szpiegostwie :D Ja ją będę zza krzaka wyglądał a ona w tym czasie mi sznurowadła zwiąże. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jesteś zakapior! Jawne jajca sobie ze mnie robiłaś :D Ja błaznuje w okolicach przychodni, codziennie jak przejeżadżałem to po trzy kółka robiłembżeby może jakimś cudem Cie spotkać a Ty w tym czasie jestes obok mnie i się zaśmiewasz pod wąsem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×