Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

dresiaż jedyne wyjście to albo jej wysłałeś swojego kutasa albo sperme w lodówce i sobie sama wepchała wyciorem do komina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komin dwuotworowy, jeden otwór to cipsko a drugi to dupsko. Na jedno w sumie u niej wychodzi bo tu i tu sobie robi dobrze rurą od odkurzacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego jesteś takim "przydypasem" ostrej? Sory za określenie ale tak to wygląda. Wogóle nie masz swojego zdania i jak ostra po kimś jedzie to ty tak samo. Czy możesz to jakoś logicznie wyjaśnić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mnie żadna nie chce i ona jest jedyna, która ze mnom rozmawia. Może kiedyś nawet mi pokaże cycka :( Faaajnie by było :) Bym zobaczył jak to wygląda. Chcem sie jej podlizac poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra jak ktoś kogo nie lubisz bo od lat obrabia Ci dupę i jest złośliwy zostawia na światłach auto a wiesz, że wieczorem ma mega ważne spotkanie to wypada mu powiedziec czy nie? Bo nie wiem czy klase pokazać czy wziąć przykład i zachować się jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dresiaż życzę ci znalezienia kogoś bardziej kompatybilnego ostra nie muszę kopiować... taki zasób słów posiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zaczyna przypominać spotkanie w ramach terapii grupowej,. Monia jesteś niezła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×