Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oliwkowa mamusia

31-32 tydzien ciazy:)

Polecane posty

Gość pola_30_
Moonlight shadow - dokładnie mam to samo, ta cała oprawa, otoczka, jazda do szpitala i przyjęcie... cholender da się to na maxa zdemonizować, ale biorę tego byka za rogi i mówię - to wszystko przybliża mnie do statusu "uff już po" a niestety musi być, taki etap by mógł być następny. Ja idę jutro do szpitala, zauważyłam (chyba stresogenny) brak apetytu i jakąś większą siłę - może mobilizacja by to mieć już za sobą. Poczytaj parę stron wcześniej - pisałam o moim przerażeniu wszystkim,,, wcale nie jestem kozak, ale jest mi łatwiej wiedząc że nie jestem z moimi obawami sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola_30_
jest takie mądre ludowe powiedzonko - nie taki diabeł straszny jak go malują. Ja w tej chwili tylko na tym się koncentruję, mogę sobie nawet wypisać na czole, byle by się tego trzymać, w końcu ludowe mądrości to nie jakaś durnota ! :P:D moje motto przewodnie + hasło "musi być dobrze, będzie dobrze". inaczej bym zwariowała. a boję się jak nigdy w życiu o siebie i o dziecko. ustaliłam sobie datę końcową - 6 grudzień - mam nadzieję że będę w domu, szczęśliwa i wszystko będzie dobrze a ja powiem uffff po wszystkim i o dziwo żyję. Już sobie planuję jak ten dzień spędzę... to jest mój cel. pozwala się uspokoić chociaż troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja cholera sie przeziebilam:( zawalony nos, gardlo, cholera wlasnie teraz..chyba przez to ze myslalam o tym co by bylo gdybym sie teraz zalatwila..:( zaloze sie ze noc bedzie nieprzespana..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola jakie samozaparcie i upor w tobie:):)::):) Laporushi co do przeziebienia to chyba lepiej ze teraz Cie złapało jak by miało to byc wczesniej;/ Bo ponoc I i II trymestr sa najwazniejsze!!! Ja na szczescie całe 9 miesiecy spokoj:) Odpukac oczywiscie!!! U mnie zima na całego, wszedzie biało, a teraz słonce tak swieci ze na plusie jest az 12 st. A ja juz jutro jade na ostatnia kontrole z Lenka w brzuszku:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz sprobuje sie jakos owinąc i wyjsc z mezem na spacer. Bedzie trudno ale mam nadzieje ze nie wpadne w szał jak znowu nic normalnego nie znajde :( Boli mnie od wczoraj miednica, tak jakby mi sie tylek rozchodzil caly :O dziwne. Nie moglam przez to zasnac. Dziewczyny nie dajcie sie chorobie🌻 wygrzejcie sie w lozku, pewnie sa jakies leki ktore nawet teraz mozecie wziac. Mysle co tam u gryczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ciekawe co tam u gryczki:) moonlight moze dzidzius jest juz gleboko w kanale rodnym? stad te rozpieranie? tez bym chciala wybrac sie na spacer:( ale stwierdzilam ze bede twardo siedziec w domu, u mnie to juz 3 przeziebienie ..raz na kazdy trymestr..heh paranoja.. babula w bootsie jest taki syrop tylko miod cytryna i cos tam jeszcze, ktory mozna stosowac w ciazy, jest bardzo delikatny, co do chorby moja kolezanka wlasnie tydzien temu urodzila dzieciaczka, w pierwszym trymestrze chorowala na grype, i skonczylo sie nieciekawie wlasnie przez grype:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny duzo zdrowka dla was;):):):):):) teraz to i ja mysle ze gryczka juz jest po:) Nie odzywa sie od dwoch dni... Hmmmm.... Moze jej wywrozyłam ze urodzi przede mna i zda mi relacje jak to super sie czuje po cc:D:D:D:D:D Oby tylko u niej wszystko gładko poszło i malenstwo zdrowe było!!!!!!!!! Ja od wczoraj wariuje, bo mala jak sie rusza to odczuwam tak jak by sie trzęsła w brzuchu/! Nie cały czas, np wczoraj wieczorem jak sie kladłam i dzis rano znow to poczułam... Tak podskauje kilka razy i spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwkowa- moj maly tez tak robi... ponoc to zabawa pepowina ;) nie martw sie, wszystko jest w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Agnieszka:D Mam nadzieje ze to zabawa:):):):):):) Ja juz chce miec ja przy sobie!!!!!!!!!!!!! A teraz zrobiłam sobie kawe, pierwszy raz od 8 miesiecy mam ochote na kawe:) I do tego ciacho:) A co tam, ostatnie dni moge sobie pozwolic na male szalenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babla zgadula
hmmm a moze gdzies wyjechala!? albo..... :) coraz nas mniej :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwkowa mamusiu mi tez cos mowi ze Gryczka juz po :) Ale wole sie nie zakładac:P Dzisiaj mimo ze niedziela to pozwolilam sobie na generalne porządki - moje przypływy energii teraz juz sa rzadkie wiec postanowilam to wykorzystac :) laporushi tez mam wrazenie ze mały zszedł jeszcze nizej, znalazłam taka fajna stronke gdzie sa animacje jak mniej wiecej to wyglada, wkleje, ale nie bijcie jak znowu spapram robote.. http://isr.atspace.com/r2/p1/p1.htm no i mały od wczoraj jak zaczeły sie te bóle miednicy rusza sie zdecydowanie wolniej, rzadziej ale oczywiscie jestesmy w stałym kontakcie - nie pozwala mi sie martwic dzieki bogu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obleśne worki rozpłodowe
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z porzadkami , ja to samo, wyszorowalam lazienke, ogarnelam mieszkanie, nawet zrobilam obiad;) moonlight, bardzo fajna animacja, u mnie jak brzuch wysoko byl tak i jest:( czuje ze siega mi prawie pod brode:P ostatnio czulam jak malutka sobie oddychala, cala sie poruszala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja coraz bardziej sie stresuje przed jutrzejsza wizyta:):):):) Dzis cały dzien leniuchowałam...:) Regeneruje siły na to co bedzie:):):):) Co sie okazało moja siostra tez jutro ma wizyte u gin., tej co ja w celu potwierdzenia czy jest pecherzyk czy nie, bo ostatnio nie było nic widac u niej na usg;/ Wiec jedziemy razem:) U mnie zima na całego, auto mi zasypało, drzwi przymarzniete... Co ja sie przy nim nameczyłam, na szczescie ojciec pomogł mi go odsniezyc:) W sumie on odsniezał, a ja sie przygladałam:):):) W nocy było u mnie -12 :O Dzis ma byc juz tylko -2;) Laporushi u mnie brzuch chyba tez sie nie opuscił... Juz sama nie wiem:) Tylko wyraznie mała sie uspokoiła;) I okropnie boli mnie spojenie łonowe.... Ale to juz ostatki, wiec przezyje;):):):):) Jesli Gryczka urodziła to powinna sie pojawic kolo wtorku u nas;) Ojej juz sie doczekac nie moge jej relacji po cc:) Mam nadzieje ze zdaze przeczytac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lAPORUSHI wlasnie sie zabieram za pisanie:) A wiec u mnie szpital tak przepełniony kobietkami w ciazy ze mam stawic sie w czwartek rano:) Kazli mi dopiero w pon., ale sie zaparłam i udało sie wczesniej:) Lenka ulozenia nie zmieniła;/ Według usg wazy 3200:) A niby miał byc z niej taki maluszek:):):):) Szyjka macicy mi zanikła, czyli porod moze wystapic w kazdej chwili:) Ogolnie malutka wymiarami odpowiada 39tyg., tylko głowka jest na 36tydz ale to ponoc normalne przy tym ulozeniu. Takze dopiero w czwartek po spotkaniu z anestezjologiem bede wiedziała kiedy zrobia nam cc. Takze pewnie zdaze przeczytac opinie Gryczki:D Wedlug usg wychodzi nam 39tydz.,4 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny, faktycznie cicho się robi. gryczka to na pewno już po. zresztą prawie u każdej się coś rusza, a u mnie nic. mówiłam że mam w planie użyć oleju rycynowego ale boję się i zrobiłam sobie odżywkę do włosów :) cierpliwie czekam. mój brzuch wygląda jak wyglądał -jest wysoko ale czuję takie lekkie rozpieranie w dole brzucha i bolą mnie też pachwiny tak dziwnie,(jak się na przykład w nocy "przewalam" na drugi bok).też tak macie? no i chodzę już zupełnie jak kaczka. poza tym mój młody ma coraz częściej czkawkę, cały brzuch mi podskakuję. trochę nieprzyjemne uczucie chociaż podobno to nic złego. cholera, niby wiem że to już tak niedługo, ale wydaje mi się że całe wieki z brzuchem przede mną :O wychodź już dzieciaku!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia mnie tez bola pachwiny, szczegolnie z prawej strony, wogole nie moge lezec na boku i moge pomarzyc o złaczeniu nog. Siedze z maksymalnie rozchylonymi nogami, jak facet:D Co do tego ucisku w dole to napewno głowka Twojego maluszka schodzi do kanału rodnego;) Ja tez czuje jak bym juz od zawsze miała ten brzuszek!!! Moonlight tez sie cos nie odzywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez bola pachwiny.. generalnie biodra..czuje sie jak 70 letnia babcia, najgorsze sa te wstawania w nocy..poddziwgnac sie to dopiero wyczyn:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my nadal w dwupaku, a tak byma chciala zeby juz bylo po :) juz mam serdecznie dosc! malutki uciska mi na jakis nerw w lewej nodze i co jakis czas trace w niej czucie! wywine orla i na tym sie skonczy :) moja córeczka skonczyla dzisiaj 3 latka i tak sobie myslalam jakby to bylo milo miec dzieci z tego samego dnia.....:) no ale sadzac po malym to on ma inne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie probowałam je tu zaprosic ale chyba nie da rady:( Coz ja zostaje tutaj:) Ciekawe co sie dzieje z reszta naszych mamusiek?!:D Okropnie boli mnie prawa strona podbrzusza... Nawet prawej nogi nie moge podniesc, bardzo zle mi sie chodzi... Ja juz nie chodze... Ja człapie jak kaczka.... Moj Boze zrobiłam sobie bilans 9 miesiecy, w biodrach +11cm, brzucho +25cm, piersi +10cm, waga 19kg na plusie.... Jestem załamana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis troche spanikowalam..dostalam strasznej biegunki plus skorcze..jakby ktos mi sciskal brzuch..ale to chyba od tego ze zjadlam jablko plus gruszke..na dodatek moj maz wlasnie pojechal odebrac brata z lotniska i bede sama w domu przez najblizsze 4 gdz. brr, mam nadzieje ze te skorcze to od tych owocow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam wczoraj dokladnie to samo :) myslalam ze umre dostalam ostrej biegunki plus skurcze z okropnymi bólami krzyza, tragedia!!!! zwijalam sie z bólu :( ale jak szybko sie pojawilo tak szybko minelo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×