Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelina121212

potrzebuje faceta

Polecane posty

Gość donek
A nie orientujesz się przeszczepy penisów to robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam kolo
czesc Ewelina, ktoś tu zasugerował portal dla niedopieszczonych, nie trzeba nic nowego wymyslac pelno jest tego w sieci,zresztą z kafeteri zzrobił sie rownież portal ogloszeniowy co widać na tym topiku. Maz Eweliny powinien odstawic piwo bo to zmniejsza libido. Sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icek 60
A moja Salcia piwa nie pije i ma 0 libido, a miała większe potrzeby, niż ja I co miłe Panie powiecie, czyżby przekwitała? ma dopiero 52 lata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sadze zeby piwo miało az taki wpływ, poprostu on potrzebuje mniej i chyba nic z tym nie zrobie........ własnie znowu spróbowałam no i znowu porazka, taki spiacy ze nie stanie mu wogole,- to jakas masakra jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszak_ziomalek
Hej Jak po weekendzie udany w wystepy erotyczne ;) u mnie kiepsko jak zawsze ale cos bylo. Ech zamienmy sie za partnerów. bedzie lepiej dla nas i dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekkoz
Jeśli jakaś niedopieszczona kobieta szuka faceta z 3miasta, to zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekkoz
3miasto: moj mejl: jurekk@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez tomaszku kiepsko..... ale cóz to szara rzeczywistosc, nie ma co na siełe próbowac. Jak jest norma raz na tydzien to nie zmienie tego, widocznie taki urok tych naszych połowek.... rzeczywiscie jak bysmy ich pomnienili chcoby na tydzien .....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdr84
Ewelina skąd jesteś.. chętnie bym z Tobą poszalał.. napisz coś na mojego maila: sdr84@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, topik ciagle na topie, myslalem ewelina121212, ze mialas taki jednorazowy pomysl ;) Nie wiem czy masz smialosc na takie pytania/odpowiedzi ... ale co tam ... a czy Ty jakos zastepujesz te biernosc? Mnie np. co dwa dni normalnie "roznosi" i jak czegos nie zrobie, to ... mnie roznosi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeMorai..... nic niestety nie robie z ta swoja nadwyzka.... :(......... ja chce normalnie ,z nim a nie jakies substytuty w sumie to nikt nie mówił ze bedzie łatwo, samo zycie a dzisiaj jeszcze ciezki dzien w pracy, wszystko sie waliło wrecz, czego bym sie nie tkneła to wrecz sie zes...ło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ... to w jaki sposob dzialasz? Czy jestes caly czas w stanie podwyzszonej gotowosci i potrzebujesz rozladowania, czy moze przy kims - mezu - taki stan sie pojawia, i wowczas bys chciala, no, ale nie idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona...
DeMorai .......uwielbiam Ce i pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I teraz Twoja kolej - napisz - no dobrze, nie bede zachlanny ... tylko 50 cech, za ktore inni uwielbiaja Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka - nie ma co sie oszukiwać szanse na to że Twoj mąż się zmieni są bilskie zeru - wiesz koszystaj z zycia dopóki jestes piekna i młoda -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33kks
jestem z okolic poznania jak jakaś pani potrzebuje miłego kolegi i pieszczot, to czekam na maile 33kks@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelia121212
drogi cezarze30, tak jak wczesniej postanowiłam zaprzestałam kampanii skierowanej bezposrednio na mojego meża. Są pierwsze efekty - szkoda ze inne niz sie spodziewałam. Dzisiajpadło magiczne pytanie: Kochanie czy wszystko jest ok, nie jestes chora?..... :(:( Czekam na dalszy ciag zaskakujacych pytan z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi cezarze30, tak jak wczesniej postanowiłam zaprzestałam kampanii skierowanej bezposrednio na mojego meża. Są pierwsze efekty - szkoda ze inne niz sie spodziewałam. Dzisiajpadło magiczne pytanie: Kochanie czy wszystko jest ok, nie jestes chora?..... Czekam na dalszy ciag zaskakujacych pytan z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ... czyli co? Koniec z inicjowaniem przez Ciebie? - twarda sztuka ;) W sumie czy Ty czerpalas w ogole z tych Waszych zblizen jakas satysfkacje, zadowolenie, spelnienie, radosc, zaspokojenie potrzeb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Panie DeMorai rzeczywiscie twarda sztuka,ale cóz innego mam zrobic, błagac, prosic, płakac, właczyc kobiecy guzik z napisem histeria?.... chyba nic to nie da. On musi zrozumiec ze to co mogło byc fajne kiedys i byc moze wystarczało dzisiaj niekoniecznie moze mi sie podobac, ludzie sie zmieniaja, potrzeby sie zmieniaja A swoja droga zastanawiajac sie nad Twoim jakze sensownym w obecnym swietle pytaniem, musze powiedziec iz tak naprawde musialam sie zastanowic nad odpowiedzia. Na poczatku naszego zwiazku mysle ze tak, ale w miare upływu czasu, poznawania samej siebie rodziły sie nowe potrzeby i ich swiadomosc! Przy czym owej swiadomosci zapewne wcale nie posoadł mój mąz i co najgorsze chyba nawet nie chciał sie uswiadomic, generalnie zawsze jakos okretnie podchodził do temu / dlaczego? tego do dzisiaj nie wiem. Czekam na kolejne pytania, dziwne , mniej dziwne, zaskakujace bo byc moze doprowadzą go do sensownej konkluzji i byc moze wyciagniemy oboje jakis wnioski z referatu na temat " wspólzycie w małzenstwie we wszelkich jego aspektach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam kolo
Z wiekiem ilosc przechdzi w jakosc, najpierw cieszy cokolwiek, dotyk, szybki seks, łatwo sie podniecamy, a potem oczekujemy czegos wiecej, to co wczesniej cieszylo dzis juz nie wystarcza, dlatego wyladowałaś tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam kolo..... no coz pewnie tak poprostu jest, a co do pobytu tutaj to kwestia tylko wyrzucenia pewnych słow z siebie, w pewnej formie równiez chwilowej złosci i niezadowolenia z obecnej sytuacji - to wszystko. Nie jestem stała bywalczynia forów internetowych, własniwie moja obecnosc jest znikoma a wrecz zadna. Pisac tu pewne rzeczy,w pewnym sensie poddajac pewne sugestie czy tez zamiry dowiaduje sie sporo rzeczy, sprawdzam...... widze iz bywaja tu ludzie kompletnie niedojrzali emocjonalnie, jacys dewianci , zboczency wrecz i niewyzyci erotomani, czesto osoby sfrustrowane swoimi niepowodzeniami. Chciałam sprawdzic, przekonac sie jak to jest z ta meska czescia naszego społeczenstwa, co Panom w duszy gra............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek_ziomalek
I po weekendzie Zimny wiec trzeba było sie przytulać, ale wyszło jak zawsze przynajmniej u mnie, tym razem ma usprawiedliwienie cykl kobiecy wiec nie mam żalu . Poza tym spacer w jesiennych kurtkach po parku dobrze nam zrobił. Pozdrowionka dla niedopieszczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boratka
Czuję się pozdrowiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×