Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelina121212

potrzebuje faceta

Polecane posty

Gość tomaszek_ziomalek
hej witam, ja pisze z pracy, ciekaw jestem weekendu ja tam nie zawieszam broni bede walczył :) zeby było cos moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co przez weekend bede kombinowac jak ta ostatnia wariatka, prosic, szukac okazji ? ja juz jakos nie mam siły, jesli sie skusi to tak oczywisci e załatwimy to w 15 minut z satysfakcja dla niego nie dla mnie, temat orgazmu u nas jest raczej przemilczony ,- nie miałam go z nim nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanaobcasach
Jestem w trakcie rozwodu - długo to trwa Też potrzbuje mężczyzny, faceta. Może ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagarg
kurcze dziwczyny pokolei, która z wawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caster
rozerwane spodnie masz zajebiste teksty! napewno któraś cię zechce od zaraz! zjedź na ręcznym jak zawsze i po problemach twych koleś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanaobcasach
Caster brawo!!! Też nie lubię takich gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx1266
mam podobnie , wyje wewnetrznie bo moj maz tez oczywiscie niewiele potrzebuje...... wczoraj miałam dni płodne a wtedy poprostu wariuje, niestety nic sie nie wydarzyło sensownego. Wszedl na mnie i dosłownie 5 minut i było po wytrysku......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx1266
mnie sie marzy długi, dziki sex oczywiscie z konkretna gra wstepną, nie wierze jednak ze to mi sie zdarzy,- mój sex z mezem to klapa, miłosc jest ale sex jest beznadziejny Ja juz podjełam decyzje, chce miec kochanka i oddam mu sie w stu procentach zeby poczuc w sexie to cos, ta bajkę .... Ewelina do dzieła kobieto, nie trac czasu przy tym swoim starym zgredzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość civil.engineer
Ewelka jak chcesz sie odstresowac to zapraszam w weekend, mam mieszkanie w krk ;-]. Pisz na zsuetam86@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam na kafe zeby wyrzucic pewne sprawy z siebie, zeby mi ulzyło bo w koncu zaczynam mówic o tym co mnie boli W nocy sprobowałam , chciałam zeby mnie dotykał i zeby cos z tego wyszło i to była porazka. Obudził sie , owszem niby chciał ale bez entuzjazmu i najlepiej jak bym usiadła na nim to on sobie tv właczy..... ja nic juz nie rozumiem z tego, dlatego odpuszczam od dzisiaj nie bede sie łasic i zebrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakunamakataka
ewelina , czy ja dobrze zrozumiałem , że nigdy nie miałaś orgazmu ze swoim facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonaty facet swojej zonki
Ewelino no coz przykre jest to ze mloda kobieta z takim potencjalem moze o sexie pomarzyc a kwestia orgazmu to tyllko sfera marzen. Ten twoj maz to jakis kretyn piszac wprost, zadufany w sobie dupek, ale ok moze dosc takiego doslownego nazywania rzeczy po imieniu Daleki byłbym od namawiania Cie do skoku w bok ale moze spotkasz mezszczyzne ktory spowoduje ze sex bedzie dla Ciebie jednym z najpiekniejszych doznan, ktory bedzie piescil kazdy kawałek twojego ciała a pozniej bedziecie wspolnie przezywac rozkosz orgazmu Byc moze bedzie to kochanek, byc moze ktos kto stanie na twojej zyciowej drodze, moim zdaniem nie mozesz niczego odpuszczac gdyz jestes zbyt młoda aby pewne sprawy przekreslac a sex - coz z ukochana osoba jest to zródło niezapomnianych doznac i zycze Ci abys jak najszybciej poznala ich smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwy 74
Przeczytłem Wasze wypowiedzi , normalnie miałem podobna sytuacje ale jakies 3, 4 lata wszystko sie zmienilo. Zona po urodzeniu córki brała tabletki antykoncepcyjne i faktycznie jej potrzeby były niewielkie. Co ja sie oło niej kilometrów narobiłem, kupowałemkwitay , bielizne z podtekstem a dostawałem buzi i szła spac bo nie miała ochoty Wziałem te tabletki wszystkie w trakcie cyklu w kiblu spusciłem bo mi tak ta sytuacja cisnienie podniosła, awantura była megakosmiczna, zona wrecz warczała na mnie przez jakies kolejne dwa tygodnie. Jak sie ten syf z jej orgaanizmu wypłukał to po jakims czasie troche jej poped wzrósl co mnie podjarało na maxa, a potem to juz troszke mojej pracy i generalnie skupienia sie na niej - moje potrzeby przestawiłem na drugi plan. Dziewczyna mi sie wiła w łzoku z rozkoszy, teraz robimy to tak czesto jak tylko czas pozwala, ale sex to jest to i z moja zona to mega odloty prawie kazdego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia dla mnie poszukac kochanka to nie jest taka prosta sprawa, jakos sobie tego nie potrafie wyobrazic. Musiałby mi sie chyba choc troche podobac zebym mogła sie rozluznic i odczuwac przyjemnosc z sexu, wstydze sie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakunamakataka
ewelina wiesz co? naprawdę nie rozumiem cie. rozumiem ,że mieszkaliście osobno przed ślubem , ale chyba jakiś sex był, więc co ? przecież sex na początku jest zawsze najlepszy , mówię o ludziach już dorosłych, skoro wtedy było coś nie tak to na co liczyłas ? że z czasem się polepszy , jakoś ? miłych i opiekuńczych facetów naprawdę jest mnóstwo , skoro nie docieraliście się wtedy to tym bardziej później , naprawdę nic nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz był moim pierwszym facetem, nie miałam zadnego wczesniej, skad ja mogłam wiedziec ze mnie pewne rzeczy przestana wystarczac. Z upływem czasu moje potrzeby wzrastaja, chyba tez bardziej znam siebie i teraz nie bardzo potrafie sie odnalezsc w tej sytuacji Przed slubem był sex ale od czasu do czasu z wiadomych powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze musi ci sie podobac nie ma innej obcji , znajdzie sie taki , poczujesz odrazu , tylko rozgladaj sie uwaznie , obserwuj, napewno masz tak ze podoba ci sie inny facet, nie tylko ten twoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze tak, podobaja mi sie inni i coraz czesciej mi chodza takie kosmate mysli po glowie, ale chyba odwagi brak z jednej strony chciałabym byc z mezem , bardzo mocno tego chce ale cóz w sferze sexu jest lipa wiec ciagnie mnie aby sprobowac z kims innym,- gorzej bedzie jak bedzie fajnie i sie wciagne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×