Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelina121212

potrzebuje faceta

Polecane posty

Gość hakunamakataka
hmmmm, twój pierwszy facet , czyli wyszłaś za mąz w wieku 23 lat i niemiałaś wcześniej nikkogo , tak? teraz już wiesz , ze te wszystkie prawiczki które wypisują , że jak dziewczyna w wieku dwudziestu kilku lat miała kilku , lub niedaj boże kilkunastu to szmaty i tak dalej , to zwykłe brednie . żeby mieć o czymś pojęcie trzeba tego najpierw spróbować , ale rozumiem , że to w tej chwili już nic ci nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily maz
Dziewczyny z jakich okolic klikacie? u mnie podobnie wlasnie jak i u was, szybki sex, bez pieszczot i ostatanio mam podobne mysli do was aby kogos sobie poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze gdybym znim choc przez jakis czas pomieszkala i widziala jak to bedzie wygladac to miałabymw juz wtedy oczy otwarte na cała sytuacje, teraz na wiele rzeczy jest za pozno niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily maz
ja tez zrbilem teb blad ze nei zamieszkalismy wczesniej i ten sam bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ale byly juz rozne przygody:) jego zona sie dowiedziala, ale dala sie przekonac ze nic miedzy nami nie ma , ale bylo ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia le jak czerpiesz z tego zwiazku satysfakcje i sex masz udany to bardzo Ci zazdroszcze , mnie sie nawet nie chce koło meza kłasc bo wiem ze i tak znowu ta sama bajka sie powtórzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spimy razem , jestesmy bo jestesmy juz 17 lat razem, ale seks do kitu, jak byloby ok to nie szukalabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily maz
moze macie ochotke spotkac i pogadac przy kawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily maz
ja okolice rzeszowa ale czesto jezdze do krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily maz
ja musze dzisiaj mykac, jutro zagladne. Jakbyscie mialy ochotke na kawke to moje gg 2794334 Jutro w krakowie jestem, zapraszam. Milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie singla!!!!bedzie dzwonil wieczorami , namawial na spotkania wszedzie i ciagle a zonaty to luzik ,wieczory z zonka i da ci spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina znajac podejscie facetow do tych spraw - to pewnie bedziesz zapewniana o "gwarantowanej satysfakcji' ;) A moze Ty napiszesz czego tak naprawde oczekujesz? A co bys chciala sprawdzic, porownac? Zajac sie Toba to pewnie czysta przyjemnosc, poznawac kazdy kawalek Twojego ciala, dotykac tam, gdzie dotykana byc chcesz, piescic, calowac miejsca, ktore calowane byc maja, czuc bliskosc Twojego ciala, oddech na szyi, pociag, zar ... o to chyba chodzi w seksie, zeby zapewnic satysfkacje i rozkosz, chyba, ze preferujesz jakies nietypowe ... doznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia, no własnie,- byłby mały problem z tym singlem i telefonami wieczorem. Z zonatym faktycznie bezpieczniej, problem w tym ze nie wiem zupełnie jak podejsc do tego tematu. Ja raczej nie prowadze takiego szalonego zycia prywatnego , nie wychodze jakos specjalnie czesto. Teoretycznie szanse na poznanie takiego faceta zadne...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia35 jesli jakis "maz" szuka kochanki, to pewnie dlatego, ze wlasnie wieczorow z zona nie spedza ;) A sa takze single zapracowane, ktore nie maja czasu na nagabywanie non-stop a seks traktuja jako czysty relax. Poza tym zalezy jak ktos do tych spraw podchodzi, a tutaj raczej chodzi o kochanke ... a nie obiekt do zakochania sie. Wiadomo - potrzeby bliskosci fizycznej istnieja ... i istniec beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeMorai, marze o tym co napisałes, dosłownie mysle ze poddałabym sie chwili zwłaszcza ze pewnie kazdy miałby wieksze doswiadczenie niz moje ale jesli chocby zaczał w sposób jaki opisałes... hmmmmm mysle ze dalej to byłoby idealnie a czy lubie jakies nietypowe doznania, coz najpierw chciałabym sie zatracic w tych typowych a potem kto wie, kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oniegin
Witaj, Mieszkam niedaleko (Rzeszów), mam podobny problem jak Ty, ja duży temperament, moja druga połówka wręcz odwrotnie. Jeśli odezwiesz się na priv podam Ci moje GG,a wtedy może się poznamy i ... kto wie. Robert galbani@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam kolo
nawet jeden mieszka po drugiej stronie ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam kolo
poczytalem brak orgazmu mnie powalił, mialem pytac czy z poprzednim bylo lepiej, ale juz wiem ze poprzedniego nie bylo. A jak sama sie zabawiasz to rozumiem ze dochodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×