Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelina121212

potrzebuje faceta

Polecane posty

Gość mieszkam kolo tarnowa
cos mi tu w tej bajce nie pasuje.......co z nim nie tak? jestesmy z tego samego miasta, moze nawet sie zamy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja se juz nie mam siły nad tym wszystkim zastanawiac, ktos tu napisał widziały gały co brały - niby tak, ale nie spotykalismy sie tak czesto przed slubem, nie mieszkalismy z soba, skad niby mogłam wiedziec ze w tych sprawach pomysłowoscia i checia nie grzeszy. W sumie to nic inngeo zarzucic nie moge, dba o mnie, o dom, firmę. Na urodziny dostałam piekne nowiutkie auto ale co z tego jak troche bola mnie inne nasze sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam kolo tarnowa
dlatego z powodu samego seksu i az seksu nie da sie przekreslic kilku lat bycia razem, niech zgadne, poza sekesm nie mozna mu niczego zarzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze sie nie znamy, ja mieszkałam z mama całe zycie w Krakowie, tato jest z Tarnowa , teraz mieszkaja w Tarnowie i ja tez ale niewielu ludzi tu znam, rzadku tu wychodze bo jakos nie bardzo jest tu gdzie wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moze tak wlasnie powinno byc? czy zycie idealne nie byloby zbyt nudne? oczywiscie roznie mozna patrzec na zycie "idealne" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam kolo tarnowa
Tak ale ta dziura jest malutka....gdzie wyjsc? poza nowym sklepikiem atrakcji zadnych ;) Bał sie o podbitkę? co z nim nie tak? musze pomyslec do rana nad tym, jak cos mi wpadnie do glowy to moge napisac na prv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale wydaje mi sie ze jesli ludzie w miare sie dopasuja i tez te łozkowe sprawy zagraja to łatwiej isc razem przez zycie. Niby sex nie jest taki wazny a jednak jak widzisz komplikuje pewne sprawy. To nie kasa sie liczy, nie prezenty czy nowe auto raz na dwa lata - tłumacze mu to ale jakos chyba mało skuteczna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze mozesz napisac..... tak bał sie o podbitke, ze podre obcasami - ehhh, w sumie mi to tez przez mysl przeszło ale gotowa byłam zaryzykowac ,- cóz nie wyszło Tylko zebys przez noc nie wymyslił ze on jest gejem, - ten temat juz tez poruszyłam i starał sie pokazac ze nim nie jest, było iło ale to tez jednorazowa akcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam kolo tarnowa
przypomnij mi czy on tak mial od zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generlnie chyba taki był od zawsze, cichy, spokojy, ułozony, z dobrej rodziny, ja zawsze byłam ta strona ktora przejawiała inicjatywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam kolo tarnowa
a wiesz ze o gejostwie tez pomyslalem, do calkiem mozliwe i chcial udowodnic ze tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, geje sa tacy wiesz cipkowaci , on jest normalnym przystojnym facetem bez takich dziwnych zachowan, byc moze naprawde ma mniejsze " zapotrzebowanie", on jest troche starszy, moza ja jeszcze jestem zbyt młoda zeby pewne sprawy zrozumiec,- jeszcze tak to sobie tłumacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam kolo tarnowa
dobranoc starszy? jestem w podobnym wieku i cos o tym wiem jakie sie ma potrzeby pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek_ziomalek
ech zycie brutalne, ja raz namówilem za to zone na seks za kólkiem tzn na postoju w lesie.. no coz bywa i tak ze kobieta tez jest idealne, umie sie kochac ale co z tego jak robi to 4 razy w mc :( i za krótko. tez wiedzialem kogo biore i bynajmniej na 99% jej nie zdradze, bo jest naprawde fantastyczna osobą, ale coz nie samym seksem swiat stoi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko - ja mam poodbnie zona kompletnie mnie nie zaspokaja sex raz na tydzien to wg niej i tak duzo a jak juz wkoncu jest ten raz n atydzien to tak jak u Ciebie - stwierdzam z całym przekonaniem że zadne rozmowy nic nie dały i nie dadza - bo to tak jak by on z tobą rozmawiał że powinnas polubic raz na tydzien przez 20 min bo tak jest ok jedyne rozwiązanie poszukac sobie faceta na boku do zaspokajania potrzeb sexualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły mąż
ewelina121212 - ja jestem z okolic rzeszowa ale czesto bywam w krakowie, więc czesto przejeżdzam w okolicy tarnowa. Moze spotklaibysmy si ena jakiejs kawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina1212
Zdrada a własciwie stały zwiazek czyli układ kochanek- kochanka chyba nie jest do konca rozwiazaniem w tym temacie Zastanawiam sie czy jest jeszcze jakas zeby cos wykrzesac z tego zwiazku, przyznam ze nadziei coraz mniej i mniej a i checi równiez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caster
ewelinka jak jesteś taka wystrzałowa jak piszesz to mu (mężowi) zakomunikuj że jak on cie nie zaspokoi jak nalezy to się inny chętny znajdzie.moze go to ruszy. albo wręcz daj mu do zrozumienia że ktoś taki jest :-) Zadrość robi cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czy jestem wystrzałowa, poprostu nie strasze swoim wygladem , podobam sie sobie i innym facetom raczej tez Powiedziałam mu kiedys ze chyba sobie znajde kochanka to usłyszałam ze chyba by mnie zabił wrecz jak by sie dowiedział dla mnie to juz jakas paranoja, ja chyba temat odpuszcze i poczekam co on zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×