Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelina121212

potrzebuje faceta

Polecane posty

Gość mieszkam kolo
poczte sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilii
kurczę szkoda że wcześniej tu nie zaglądałam. ja mam odwrotnie , dostaję od mojego faceta wszystkie doznania jakie tylko można, oboje uwielbiamy sex ale...... co z tego kiedy do cholery mam 2 tyg. przerwę i już miejsca sobie znaleźć nie mogę. przewracam się z boku na bok w wielkim łóżku sama!!! a czekać muszę jescze całe 3 dni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilii
może nie często , tak ok 2-3 razy w roku, niestety jednak czasem jest to nie 2 ale 3 lub 4 tygodnie. Ale i tak te 3 razy to dla mnie za wiele , mam hormonalną podwójną kumulację , zupełnie jak w totku, z wiekiem ani z doświadczeniem wcale nie mija, nigdy nie "boli mnie głowa", nie bywam zmęczona, a jak się pokłócimy to i tak mamy umowę że możemy walczyc wściekać się ale nie rezygnujemy z sexu, bo to czysta głupota , kara dla dwojga w stylu " na złość babci odmrożę sobie uszy". można powiedzieć że mam farta bo uwielbiam sex ale z drugiej strony gdy są dni jak teraz......to wtedy jest to straszną torturą. Ale masz rację odbiję sobie w poniedziałek, jadę po niego na lotnisko, hmmm ciekawe czy będzie gdzieś tam miejsce na dłuższą chwilę postoju, bo do domu nie dotrwam to pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za jakies miejsce postojowe po drodze ... a jak wynajdziesz jakis lek na obnizenie libido to daj znac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilii
poszukuję takiego leku już 14 lat i nic z tego, choć czasem by sie przydal taki mini guziczek , przyciskasz i już... przerwa na czas nieobecności partnera , niestety nie mam na to patentu. Pozdrawiam, idę kopać ogródek może mi trochę przejdzie.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily maz
dziewczyny jestescie dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilii
pewnie już nie chcą rozmawiać, nie dziwię się im , dziś weszłam tu pierwszy raz, zanim znalazlam ten temat i tu odpisałam zostawiłam jedną notkę w innym temacie, niestety zaraz ktoś podszył się pod mój tymczasowy nick i w wulgarnej i obcesowej formie napisał kilka bzdur. więc sama nie wiem czy można tu pisać i głupio nie wpadać w pułapki zostawiające tylko niesmak. Każdy czasem musi się wygadać nawet o głupotach, ale i zawsze znajdzie się cymbał który swoje kompleksy leczy dokopując innym. Pozdrawiam dziwwczyny i Ciebie "miły mężu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily maz
czesc tutaj wlasnie tak jest, ze napisze sie a zaraz ktos podszywa sie, zenada ale coz, nie rozumie niektorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie w 99 % przypadkach rozmowa nic nie da faceta poprostu nie kreci sex albo zaduzy stres w pracy itp - to tak jak by on z toba rozmawial ze masz polubic raz na tydzien przez 15 min - poszukaj sobie dobrego kochanka wtedy dopiero poznasz co to dziki sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milyzmaz
Ewelina pewno milo spedza sobotnia noc z mezem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilii
cicho to fakt , chyba każdy się pochował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilii
sorry dołączyłam nie pytając nikogo o zgodę, poprawiam się , czy mogę czasem dołączyć do was i pogadać ot tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć szkoda że wszystko tu ucichło, byłam ciekawa dalszych opinii i tak szczerze szukam miejsca dla siebie by czasem pogadać, byłam pod nickiem Lilii ale zmieniłam na czarny , stały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogooooooooooooooooo
gdzie ty żyjesz?facetów tam nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcxc123
no coz ja moja kobiete tak urobiłem ze juz nie mamy tych chwil kiedy ja podchodze a ona mówi ze ja głowa boli. Panowie moze troche pracy nad technika uwodzenia? Bo jak wy odrazu sie zabieracie za wciskanie sie w swoje kobiety to niczego dobrego to nie wrózy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do samego analu,to wyrafinowany kochanek sprawić potrafi że później już o niczym nie marzysz ,ale to są wybitni znawcy seksu przy których nawet niespecjalnie piękne kobiety czują się bóstwami.Trafisz na takiego jak ja i jesteś zatopiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLADE - problem w tym ze takcih facetów jak twoj to chyba nie ma, ale jest niewielu...... moj jest zupełna odwrotnoscia, raczej skupi sie na sobie Miły mezu nie spedzalam nocy z mezem a ze znajomymi ktorzy w sporej liczbie najechali moj domek w dniu wczorajszym, siedzielismy do 4 rano i troche zbyt mocno chyba poszalelismy Dzisja mialam mega bol glowy i do tej pory dochodze do siebie Tak ja mówilam ja odpuszczam, juz sie cos ten moj zastanawia ze kompletnie zlewam cała sprawe tzn czytaj : jego osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexuarium - nie myslałam o tym , szczerze mówiac kobiety mnie wogole nie pociagają, zdecydowanie wolałabym faceta, takiego konkretnego, dominujacego, silnego faceta ktory umiałby sie mna zajac, doprowadzic do szalenstwa, z ktorym nie miałabym zadnych oporów tylko ze takich chyba nie ma, albo sa tacy co tylko bredza a pozniej szare zycie weryfikuje ich opowiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mi powiedział ze on ma kupe problemów a ja tylko o sexie i ze za młoda jestem zeby cos wiedziec o zyciu.......... przeciez nie wymagam sexu 5 razy dziennie, moze byc 2,3 razy w tygodniu byleby to byl sex a nie mizianie z wytryskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebujący33
Jak to się dzieje, że są potrzebujące seksu i nie mają tego, co chcą. Są też tacy i chyba w większości, co potrzebują partnerki lubiącej sex i nie znajdują. Jak to połączyć i myślałem o połączeniu tych lubiących sex. Może by powstały anonimowe kluby ogłoszenia- niesponsorowane tylko takie z potrzeby ludzkiej. Albo banki potrzebujących seksu na telefon. Raz taki film widziałem bodajże szwedzki jak pani potrzebująca dzwoniła do faceta, który zawodowo zajmuje się zaspakajaniem potrzeb seksualnych pań, ale brał za usługi pieniądze. A mnie chodzi aby za darmo. Aby wykluczyć zboczeńców dewiantów itp to za pewność i znanych adresowo z poręczeniem, że to godna osoba i zarejestrowana jako uczciwa partnerka lub partner byliby dla potrzeb seksu kojarzeni. Oczywiście za takie pośrednictwo była by po0bierana symboliczna opłata Uważam, że było by zwolenników takiego rozwiązania. Co Wy na to? Ktoś kiedy proponował, aby służba zdrowia takich łączyła za odpłatnością Ale angażowanie służby zdrowia to chyba nie na miejscu do tych celów, bo to brak seksu nie można nazwać chorobą wymagającej natychmiastowej interwencji lekarskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 1
A ja potrzebuję seksu z księdzem. Taką mam zachciankę od kilku lat i nie mogę jej zrealizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z ksieza mnie tez nie podniecjaja ale w dzisiejszych czasach kazdy robi co chce jak chce i z kim chce a wiec powodzenia pomysł z instytucja, z sexem zamawianym przez telefon hmmmmm moim zdaniem moze prowadzic sam sex do takiego zwierzecego nic nie znaczacego zaspokajania swoich potrzeb, a chyba w sexie chodzi o wytworzenie jakiejs wiezi, musi byc chyba dreszczyk, adrenalina itp a tak to jak bym szla masło kupowac do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawawa
a skad jestes?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donek
ewelina121212 nie śmiej się tylko, powiedz, co zrobisz, boja mam takiego małego jak na pierwszym zdjęciu, to jak zobaczą dziewczyny, to majtki w górę i uciekają. A raz jak robiła mi usg jąder młoda lekarka, to cały czas się śmiałą, że musiała nią wyręczyć koleżanka po fachu w starszym wieku, która mnie pocieszała, że mi jeszcze urośnie. Tak się zastanawiam skąd RITATA wytszasneła ten link z mikropenisami. Musi być niezła ku......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×