Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

kwestionariusz przedzwiazkowy

Polecane posty

ike niesiolowski maczal palce w zamachu, sam sie przyznal ze prezydent mogl nie leciec to by nie zginal juz wiem dlaczego rząd donalda walczy z dopalaczami chce ratować posłów przed nałogiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23) wydzial strazy pozarnej :D ...) grupa przedszkolakow z pragi ...) wynik dzialan lobby farmaceutycznego ktore chce opanowac swiat! ...) tancerze erotyczni na wieczorach panienskich juz wiem dlaczego rząd donalda walczy z dopalaczami chce ratować posłów przed nałogiem: no co Ty, Tusk walczy zeby zagluszyc komisje MaciArewicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spojrzalem na tytul tego tematu i przeczytalem "podwiazkowy" czy ktos tak ma? wołasz MSa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może były właściciel irasiada? - nieee, ten ma cerbery wołasz MSa? - czy Freuda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwestionariusz antyzwiazkowy
Twój ideał mężczyzny to: a.Justyn Bieber b.Michał Witkowski c.Andrzej Łapicki Twój ideał kobiety to: a.Dorota Masłowska b.Angela Merkel c.Irena Santor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwyrazniej ma przede mna sekrety myslę, że dba o twoje zdrowie psychiczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ideal mezczyzny - Antek Macierewicz za niezlomnosc charakteru ideal kobiety - pani Joanna, jestem do niej przywiazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie jest jak matka, dlatego jej nie wymienilem" pochylmy glowy tarzajac sie w popiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ja pochyle glowe a ty sie tarzaj dobrze ze nie odwrotnie bo musialabym obrazic pania Joanne jako Twoj ideal matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Twój ideał mężczyzny to: a.Justyn Bieber b.Michał Witkowski c.Andrzej Łapicki' d. Joachim Brudziński!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo: Przystojny, męski, odważny, błyskotliwy, ciepły, dowcipny (!), opiekuńczy, zalotny, lojalny i niezłomny patriota. Słowem, prawie jak prezes (którego nie wymieniłam tylko dlatego, że nie jestem godna nawet tego, by był moim ideałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
którego nie wymieniłam tylko dlatego, że nie jestem godna nawet tego, by był moim ideałem o! to ja mogę wymienić moje ego podpowiada mi, że godnam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×