Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

kwestionariusz przedzwiazkowy

Polecane posty

ZS, udam, że nie widzę, nie odczytuję i nie wyczuwam sarkazmu dodatkowo przypomnę, że aby nie podważyć swojej niegdysiejszej opinii nt. moich aktorskich zdolności, powinieneś uwierzyć, że dzięki temu ustąpieniu mi torebkowego pola wprawiłeś mnie w pogodno-radosny nastrój, co zważywszy na poniedziałkowe okoliczności jest Twoim niewątpliwym sukcesem, którego długo Ci nie zapomnę i z powodu którego będę gorliwie przez czas jakiś przypominać sobie i Tobie to zdarzenie kręcąc się w okolicy - wniosek, torebkami kopiłeś sobie abonament na podnoszenie przeze mnie tematów z Twoimi postami - czyż nie zmyślnie z Twojej strony?? Oczywiscie pytam retorycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra więc tak ciacho wyjeżdża 😭 z jednej strony szkoda bo jakoś tam miło się na niego patrzyło z drugiej strony za szkoda go dla konia ogólnie odcinek nudnawy podobała mi się scena kiedy derek mówi amelii , że cristina uratowała mu życie i trójkąt w łóżku april pierwszy raz na plus- może będą z niej ludzie kurcze wkurza mnie właśnie to , że rozwlekają się nad traumą starych greysowców a całkowicie zapomnieli o nowych pierwszy raz wydało się , że avery krzyczy przez sen ( przecież on też z cristiną był wtedy przy operacji) a w april wycelowany był pistolet caliie i arizona nadal masakra a juz najgłupsze było najpierw stwierdzenie callie "we are monsters" a potem prawie pieprzenie się przy cristinie jakby nigdy nic strasznie naciągane jest to, że lexie nie domyślała się dlaczego mark tak jej się przypatruje- po tym jak jej się praktycznie oświadczył przed strzelaniną i po tym jak o nią dbał po niej na amelię nie mogę patrzeć- może dlatego, że wszędzie jej pełno w private practice całkiem fajny wątek z alexem szefem i windą i pająkiem bailey ale odcinek ogólnie mało porywający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się po to tyle napisałam, żebyś praktycznie się ze wszystkim zgadzał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu to bardzo nieudany następca burka płci żeńskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy zawodowy następca bo prywatnym- równie nieudanym- następcą burka jest owen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, lusiu:D i może nawet szkoda, że nie wygląda jak przerośnięta na twarzy lalka barbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bani to jest 7 sezon housa przy housie greysi są naprawdę porywający nawet ostatni odcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wygląda jak przerośnięta na twarzy lalka barbie" z powściągliwym uśmiechem konika szachowego obiecam, że w odpowiednim czasie odniosę się do tego intrygującego porównania/charakterystyki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×